Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Merkury w Horoskopie
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 123
TEMAT: Merkury w Horoskopie
#13757
Merkury w Horoskopie 12 lat(a), 7 mies. temu  
Witam Forum.
Pierwszy krok do zbadania merkurego sa nasze ephemeridy.
Podaje Wam slepy przyklad.
Osoba urodzila sie 18.04.1982 roku. Slonce stoi w baranie, a wiec jest duzo energi, duza sila przebicia. Sprawdzamy kiedy Merkury zaczyna wracac.Merkury zaczyna swoja retrogracje 21 maja 1982, a wiec 34 dni po urodzeniu . 1 dzien -1 rok progresje.
Od 34 roku zycia zaczynaja sie klopoty . Ciagle cos nie idzie i musimy sie ciagle o cos starac i walczyc.13 maja jest merkury znowu w ruchu prostym i nagle odczuwamy ulge, po tych wielu latach klopotow i niepokoju.Do tego ulga nie jest z dzis na jutro ale jest wyraznie lepiej.
Oczywiscie nie kazdy ma to w swoim horoskopie . Merkury jest przecietnie 3 razy w retrogracji w roku. popatrzcie u siebie. Pozdrawiam Antares

PS Powoli napisze Wam o innych " ZALETACH " merkurego

I cos do smiechu,momentalnie jest to najlepszy schow w niemczech Rodzina Popolski.
YouTube Der Popolski Internetshow Ich wystepy sa wyprzedane do ostatniego miejsca.
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13759
Re: Merkury w Horoskopie 12 lat(a), 7 mies. temu  
Hallo Forum Pozdrawiam wszystkich.
Wychodze z zalozenia , ze kazdy na forum, lub wiekszosc, zna na pamiec swoj radix.
A teraz popatrzcie gdzie stoi wasz Merkury i w jakiej odleglosci do Slonca.

Merkury w naszym horoskopie to my jako dziecko , jako maly dzidzius , ktory przyglada sie swoim rodzicom , a przede wszystkim ojcu.

Jest Merkury "spalony", ogladamy dokladnie minuty.
Stoi merkury jako pierwszy , a slonce za nim , to znaczy ze tatus rozplynol sie we mgle zanim otworzylismy nasze ciekawe oczy dzidziusia.
Stoi merkury ciutko za sloncem , tatus doszedl do wniosku , ze lepiej samemu ogladac swiat , anizeli zajmowac sie nami i sluchac naszego wrzasku.

Stoi merkury dalej , powiedzmy 9 stopni ( progresje), stracilismy ojca w wieku 7-9 lat z takich czy innych przyczyn.
Stoi merkury w przyzwitej odleglosci 15-20 czy wiecej stopni , nalezymy do szczesliwcow
posiadajacych przykladna rodzine.

Jest merkury w retrogracji , byc moze ze tatus byl , ale nie koniecznie z nami, byc moze mielismy szczescie go odwiedzac , lub cos ciekawego razem robic.
Progresje musimy liczyc elastycznie , nie calkiem 1°-1 rok. Merkury jest czesto w retrogracji i dlatego jego bieg wokol slonca to 87,969 dni.

Sprawdzcie , to sie zgadza. Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13760
Re: Merkury w Horoskopie 12 lat(a), 7 mies. temu  
Sprawdziłem w 3 horoskopach pozycję Słońce-Merkury w kontekście relacji dziecko-ojciec. Nie za bardzo się sprawdziło.
Kuba
Posty: 83
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Blog Pod Nieboskłonem Miejsce: Gdańsk Urodziny: 03/19
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13761
Re: Merkury w Horoskopie 12 lat(a), 7 mies. temu  
Antares napisał:

Stoi merkury w przyzwitej odleglosci 15-20 czy wiecej stopni , nalezymy do szczesliwcow
posiadajacych przykladna rodzine.


Ale możemy mieć kłopoty z nauką (może być z myśleniem samodzielnym), oczywiście nie całe życie ;)

Pozdrawiam
jelon
Posty: 332
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
jelongdynia
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Hane personam induisti: agenda est.
 
#13772
Re: Merkury w Horoskopie 12 lat(a), 7 mies. temu  
jelon napisał:
Antares napisał:

Stoi merkury w przyzwitej odleglosci 15-20 czy wiecej stopni , nalezymy do szczesliwcow
posiadajacych przykladna rodzine.


Ale możemy mieć kłopoty z nauką (może być z myśleniem samodzielnym), oczywiście nie całe życie ;)


Wydaje mi się, ze tak może się dziać, gdy Słońce jest w innym znaku niż Merkury.



Z tcyh horoskopów co tak na prędce przejrzałam, to tam gdzie Słońce i Merkury w różnych znakach "przykładna rodzina" nie do końca się sprawdza. Raczej tatuś zniknął z horyzontu.
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13787
Re: Merkury w Horoskopie 12 lat(a), 7 mies. temu  
Pewnie by trzeba było zobaczyć jakie są po za tym między nimi relacje. Bo ja przyznam szczerze że tak pół na pół u mnie to się sprawdza.
jelon
Posty: 332
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
jelongdynia
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Hane personam induisti: agenda est.
 
#13806
Re: Merkury w Horoskopie 12 lat(a), 7 mies. temu  
Hallo Forum, Dzien Dobry.
Sam Merkury w naszym horoskopie nie robi nic szczegolnego.
Jest to tylko listonosz ktory roznosi poczte , gdzie po przeczytaniu wedruje ona do kosza. Jest to tak jak sie mowi ...jedna pani drugiej pani...
Ale merkury jest potrzebny do innych konstelacji , gdzie on te nasze otrzymane " listy " wydobywa na swiatlo dzienne.
Klasyczny inteligentny trojkat , to Merkury ( goniec), Saturn ( systematyk i pamiec ) i Jowisz
( inteligencja, sila przebicia, ekspansja)
Sa to zazwyczaj osoby lub z akademickim dyplomem, lub doskonalymi pomyslami ,lub sila przebicia do gory na piedestal i zyczeniem zrobienia cos szczegolnego.
Pozostale planety sa nam oczywiscie tez bardzo , bardzo potrzebne.
Poogladajmy nasz horoskop. Gzie stoi Merkury ? Jakie ma aspekty? Jakie mozliwosci widzimy w tych konstelacjach ? Jakie mamy interesy , hobby , co nas w zyciu szczegolnie fascynuje?
Pozdrawiam , Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 123