Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

Solariusz i Lunariusz
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1
TEMAT: Solariusz i Lunariusz
#12469
Solariusz i Lunariusz 12 lat(a), 11 mies. temu  
Tiffany24
Posty: 100
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12470
Re: Solariusz i Lunariusz 12 lat(a), 11 mies. temu  
stargazer
Admin
Posty: 728
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Urodziny: 07/03
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12560
Re: Solariusz i Lunariusz 12 lat(a), 11 mies. temu  
Hallo Forum. Astrologia sluzy po to , zeby jak najdokladniej dowiedziec sie, co nas czeka i na co musimy uwazac. Z mojego wlasnego doswiadczenia robie astrologie klasyczna. Nie bawie sie w zadne dodatkowe punkty , asteroidy , setki progresji, dyrekcji i innych skomplikowanych metod. Na najblizszy czas najlepiej widac wszystko w Lunariuszu. To zawsze ten pierwszy horoskop ktory ogladam , jest fajny do interpretacji i mozna dokladnie powiedziec co bedzie.Widac tez te wszystkie wydarzenia w solarnym , albo w tranzytach, czasem mozna to dodac , ale dla mnie najlepszy jest lunariusz. Jest prosty w interpretacji , i sprawia mnie osobiscie duzo radosci i unikam przez to pomylek.
To tyle z mojego doswiadczenia, narazie zajmuje sie horoskopem mundalnym , panstwa, polityka i gospodarka. Saturn porusza sie w kierunku koniunkcji z Plutonen, Uran w baranie zniszczy istniejace struktury, a neptun w swoim elemencie w rybach polozy nam zacme na oczy. Juz teraz nie wiadomo gdzie sie stoi i klamstwa zdobyly wielkie priorytety.Nasz swiat jeszcze jest w porzadku , ale zrobi w przyszlosci bum, mam nadzieje ze nie obudzimy sie za pozno.
Dzieki za cierpliwosc w czytaniu, pozdrawiam . Marianna
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12574
Re: Solariusz i Lunariusz 12 lat(a), 11 mies. temu  
darlut
Posty: 93
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: TCZEW Urodziny: 06/22
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1