Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Tranzyt Saturna przez VIII dom
(1 wejść) (1) Gość
Rozmawiamy tutaj na temat technik związanych z przewidywaniem przyszłości. Więcej znajdziecie na www.astrolabium.pl/astrologia/prognostyczna
W dółStrona: 1
TEMAT: Tranzyt Saturna przez VIII dom
#5381
Tranzyt Saturna przez VIII dom 16 lat(a), 8 mies. temu  
Witam.
Mam w swoim szerokim VIII domu 4 planety osobiste : po kolei Merkury 13 st Rak, Mars 20 st Rak, Słońce 0 st Lew i Wenus 8 st w Lwie. Od kilku lat ten dom tranzytuje mi Saturn i opuści go za miesiąc. Okres ten był dla mnie naprawdę ciężki . Jestem żonaty od 15 lat, mam 2 dzieci i często moje małżeństwo przez ostatnie lata wisiało na włosku. Był to okres ucieczki od świata, zamknięcia w sobie, czułem się bez energii, bez pomysłów, bez ochoty do walki o przyszłość, chciałem tylko przetrwać. Ale jednocześnie czułem na sobie ogromną odpowiedzialność za rodzinę, gdyż żona nie pracowała. Nie mogłem sią poddać. Niedawno zobaczyłem światełko w tunelu. Żona pracuje, ja więcej zarabiam, mamy pomysły na przyszłość, dzieci śmieją się częściej. Saturn dał przez ten czas wiele lekcji życia, ale chciałbym zeby mnie już tak nie doświadczał... Chociaż Saturn potrafi czasem coś po sobie dobrego zostawić. 10 lat temu gdy wszedł do mojego 4 domu, gdzie jest natalny Saturn (1 powrót saturna) , kupiliśmy z żoną mieszkanie. A 4 dom to dom rodzinny. Mam nadzieję że i teraz na odchodne coś pozytywnego zostanie z tego tranzytu...

"Jedyną mozliwością, aby do mężczyzny należalo ostatnie zdanie, jest przyznać kobiecie rację :-)"
tele

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6949
Re: Tranzyt Saturna przez VIII dom 14 lat(a) temu  
Mnie rowniez interesuje ten temat, poniewaz moj Saturn powoli zbliza sie do VIII domu. Po przygodach prze-wszelakich ze zwiazkami miedzyludzkimi w domu VII, spodziewam sie swego rodzaju trasformacji, po przejsciu Saturna do domu VIII.
Tym bardziej, ze dokladnie pomiedzy VII i VIII znajduje sie moj Saturn natalny,
a wiec czeka mnie pierwsze domkniecie cyklu (dokladnie za 7 miesiecy to sie stanie).

Czy ktos moglby opisac swoje doswiadczenia ?

Autor tego posta napisal juz bardzo dawno, wiec moze moglby opisac co stalo sie pozniej.
unj
Posty: 84
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: poludniowa Polska Urodziny: 01/15
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Pozdrawiam
A
 
#6961
Re: Tranzyt Saturna przez VIII dom 14 lat(a) temu  
To ciekawe, w dniu w ktorym Saturn wszedl do VIII domu relokacyjnego doszlo do mnie, ze zapomnialam splacic rate kredytu. U mnie tez Saturn jest w 8 domu i zastanawiam sie co bedzie ale narazie tranzytuje przez moj ogromny (60 stopni) 7 dom, aktualnie robiac koniunkcje do Marsa.
black_halo
Posty: 65
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6964
Re: Tranzyt Saturna przez VIII dom 14 lat(a) temu  
black_halo napisał:
w dniu w ktorym Saturn wszedl do VIII domu relokacyjnego doszlo do mnie, ze zapomnialam splacic rate kredytu.

Tak, to by sie zgadzalo. Czytalem gdzies o tym, ze moga sie w tym okresie odezwac niesplacone dlugi, nierozliczone podatki itp.
unj
Posty: 84
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: poludniowa Polska Urodziny: 01/15
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Pozdrawiam
A
 
#6965
Re: Tranzyt Saturna przez VIII dom 14 lat(a) temu  
Tak doslownie to mieszkam zagranica i pieniadze na polskie konto musze wysylac kilka dni przed, przelew idzie 3-4 dni. Wtedy zwyczajnie wylecialo mi z glowy, bylam zajeta nowa praca i roznymi innymi rzeczami. Przypomina mi sie, ze wtedy tez dostalam przypomnienie o zaplacie faktury za kosmetyki. Mialam na zaplate 3 miesiace i nawet oznaczylam w kalendarzu kiedy mija termin ale wiadomo. Az sie boje o bedzie jak Saturn wejdzie do radixowego 8 domu. Ale w tym mniej wiecej czasie Jowisz bedzie tranzytowal koncowke pierwszego/poczatek drugiego wiec mam nadzieje, ze nie da mi zginac ;)
black_halo
Posty: 65
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1