Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

Progresywny Ksiê¿yc i Pluton
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12
TEMAT: Progresywny Ksiê¿yc i Pluton
#4219
17 lat(a), 9 mies. temu  
stargazer
Admin
Posty: 728
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Urodziny: 07/03
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4220
17 lat(a), 9 mies. temu  
Alias
Posty: 110
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4221
17 lat(a), 9 mies. temu  
stargazer
Admin
Posty: 728
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Urodziny: 07/03
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4224
17 lat(a), 9 mies. temu  
panTo
Admin
Posty: 1636
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
astrolabium.pl
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4225
17 lat(a), 9 mies. temu  
stargazer
Admin
Posty: 728
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Urodziny: 07/03
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12521
12 lat(a), 11 mies. temu  
Stary temat-ale pozwolcie ze odgrzebie :)
Zastanawiam sie jaki wplyw moze miec dla mnie kwadratura progr. Ksiezyca do natalnego Plutona-zapewne niekorzystne-moze jakies zmory z przeszlosci odzyja i beda gnebic-Moj Pluton nie ma scislych aspektow oprocz 1-stopniowego kwiksusa z Marsem, ma tylko bardzo luzna opozycje z Wenus i luzny sekstyl z Neptunem(zreszta rozlaczny).Natalnie Pluton jest w 9 domu i zarzadza domami 11 i 12(w 12 jest Neptun).Czy fakt ze najblizsze zacmienie(15 czerwca) wypadnie dokladnie na progr.Ksiezycu moze sprawic ze aspekt bedzie dzialal znacznie dluzej? Gdzies czytalam ze moze nawet od 1 do 3 lat :0
Pozdrawiam
Ps.Ale Wam tych warsztatow zazdroszcze :)
Magnolia
Posty: 76
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Urodziny: 03/01
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12556
12 lat(a), 11 mies. temu  
Droga Stargazer, moim zdaniem nie musisz miec powodow do paniki.
Sprawdz prosze jak jest twoj Pluton ustawiony i jakie rzuca aspekty. Silny Pluton robi cuda.
Masz aspekt do Jowisza to byc moze wpadnie ci na konto jakas przyjemna sumka pieniazkow.
Pluton jest tez bogaty , jest medialny , moze napiszesz jakis ciekawy artykol , ksiazke,
lub zajmiesz sie czyms co ci sprawi radosc i wyniesie cie do gory.
Pluton ma sklonnosci do skrajnych sytuacji ,ladnie piszesz , robisz duzo fajnych rzeczy , nie powinno bvc zle, bo musialabys miec zle na okroglo, a jestem pewna ze tak nie jest. Silny pluton to tez ogromna intuicja i mozliwosc przewidzenia niespodziewanych sytuacji. Mam mnostwo dat od roznych ludzi, i silny pluton to slawni intelektualisci, sa to zwakle bardzo madrzy i znani ludzie.A tak na marginesie , wedlug mnie progresje nie sa az tak silne, sa to troche abstrakcyjne aspekty ktore z prawdziwym biegiem gwiazd nie maja nic wspolnego. Pozdrawiam cie cieplo. Marianna
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12