Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

tranzytujący Jowisz w retro a sprawy zagranicy
(1 wejść) (1) Gość
Rozmawiamy tutaj na temat technik związanych z przewidywaniem przyszłości. Więcej znajdziecie na www.astrolabium.pl/astrologia/prognostyczna
W dółStrona: 1
TEMAT: tranzytujący Jowisz w retro a sprawy zagranicy
#3374
tranzytujący Jowisz w retro a sprawy zagranicy 19 lat(a) temu  
ten sam wątek zapostowałam u Anahelli. Zależy mi na Waszych sugestiach :)

Obecnie Jowisz jest w retrogradacji, aż do czerwca, a ja powinnam sobie
ustawić rozmowę z konsulem w sprawie pewnej ważnej wizy.. Jowisz, jako
sygnifiktor spraw zagranicznych jest istotny w horoskopie elekcyjnym,
zwłaszcza dla mnie, bo mam go w VII domu w sekstylu do Wenus w IX.

Jaki, Waszym zdaniem, wpływ na załatwienie sprawy może mieć jego tranzytowa retrogradacja?

6 lat temu, kiedy Jowisz był w opozycji do pozycji, jaką zajmuje teraz,
również próbowałam wyjechać i chociaż nic nie wskazywało na jakieś kłopoty, to nieoczekiwanie wszystko wzięło w łeb, a ja, równie nieoczekiwanie, poszłam na studia uzupełniające (też zresztą związane z tematyką zagraniczną), co nie mi ostatecznie na złe nie wyszło. Wtedy jednak Jowisz poruszał się w ruchu prostym. Teraz, jak i wtedy, robi
kwadraturę do świateł. I za diabła nie wiem, czy załatwiać to na tej
retrogradacji czy poczekać :) Help!
fru
Posty: 56
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#3419
Re: Jowisz w retro a sprawy zagranicy 19 lat(a) temu  
Fru, nie znam Twojego horoskopu; ale ogólnie: Retro nie jest szczególnie niekorzystna,może jednak odwlec sprawę, albo udać się w innym (pozornie) kierunku niż zamierza. Może też "przygotowywać", planować sprawę, ale nie działać. Lecz jeśli sygnifikuje daną sprawę, to ja już bym się zastanowiła, a do tego jak tworzy kwadraturę do Świateł, to gdybym mogła to bym sobie poczekała. Jeśli nie, to nie ma znaczenia, bo i tak musisz :). A może pojawi się jakiś wielbiciel zza granicy i Cię porwie?
ass
Posty: 108
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1