Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
W dółStrona: 1
TEMAT: Arudha lagna
Arudha lagna 8 lat(a), 11 mies. temu  
Hello! Rzadko pisuję na astrolabium, kiedyś było tego więcej ale po remoncie trudno mi się odnaleźć. Stargazer, Panto, Michael - tych osobników kojarzę ;) Zniknęła gdzieś Nataszka.
Ekhm, przechodząc do meritum - mój post dotyczy astrologii wedyjskiej gdyż ta namieszała mi w głowie, strony takie jak www.barbarapijan.com są kopalnią wiedzy ale podobnie jak w przypadku astrologii dla 'normalsów' tam też każdy ma własne zdanie na temat tego co jest bardziej istotne. Taka np. arudha lagna pojawia się jako rzecz marginalna ale wystarczyło trochę poszukać i znalazłem opinie że horoskop ustawiony na Arudha lagna bywa ważniejszy od bazowego wedyjskiego horoskopu. W jaki sposób ? Z tego co 'rozkminiłem' arudha to sposób w jaki jesteśmy odbierani, jakiś iluzoryczny obraz. Nasuneły mi się analogie z descendentem w astrologii zachodniej, jak się okazuje - niesłuszne. Wygląda niestety na to że ten obraz zaważa na całym naszym życiu. Weźmy głupią sytuację kiedy ktoś idzie do żony/pracy/koleżanki z pozytywnym nastawieniem i guzik dostaje bo owa postać/instytucja widzi go przez pryzmat arudha lagna. Dopiero po śmierci można wydać wyrok że ten człek chciał tylko mu nie wychodziło :D W sumie to samo można powiedzieć o descendencie w zachodniej astrologii tyle że w wedyjskiej jest to jakby bardziej wyeksponowane.
Takie oto fatalistyczne refleksje mi się nasuwają ale może źle rozumiem Arudha Lagna ? Dlatego proszę o opinie ekspertów!
I oczywiście pozdrawiam całe Astrolabium dziękując za wątek wedyjski
Alias
Alias
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Do góryStrona: 1