Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

proteza duszy
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1
TEMAT: proteza duszy
#12249
proteza duszy 12 lat(a), 11 mies. temu  
mucha
Posty: 468
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12259
Re: proteza duszy 12 lat(a), 11 mies. temu  
Droga Mucha , jestem tego zdania , ze jezeli uwazasz ze twoja bizuteria z drewna dobrze ci robi , to powinnas sie z nia nie roztawac.
Juz Hidegard von Bingen pisala ze drzewa maja lecznicze i inne szczegolne wlasciwosci.
Jezeli czlowiek czuje sie nieszczesliwy ,dobrze jest sciskac w dloni kasztan , tez galazki z kasztana czynia cuda.
Te rozne wody ,masci i nne produkty w drogeriach w aptekach , to prawie wszystkie recepty od tej genialnej kobiety.( zyla 1098-1179) Zyla w klasztorze i tylko dlatego miala mozliwosc do swych genialnych experymentow i badan nad wlasciwosia ziolek , roslin drzew , warzyw , recepty na salatki , mascie na pryszcze , lekarstwa , wszystko na bazie naszej natury.
Ja mam kamien ktory znalazlam w lesie , kamien do mnie przemowil inie wychodze bez niego z domu.A stalo sie to potym jak przeczytalam o niej ksiazke.
Badz szczesliwa Marianna
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12261
Re: proteza duszy 12 lat(a), 11 mies. temu  
mucha
Posty: 468
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12307
Re: proteza duszy 12 lat(a), 11 mies. temu  
michael
Admin
Posty: 829
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna kwinkunks23 Kwinkunks Blog Miejsce: Urodziny: 10/10
Ostatnio zmieniany: 2011/05/16 20:41 Przez michael.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1