Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
Forum astrologiczne gdzie omawiane są horoskopy sławnych osób. Omawiamy tu zarówno horoskopy urodzeniowe, ale również prognostyczne.
W dółStrona: 12345678
TEMAT: Karol Wojtyła
*
#2559
Karol Wojtyła 19 lat(a), 3 mies. temu  
Tak właśnie-nie Jan Paweł II tylko Karol Wojtyła.Pytanie standardowe-o której godzinie on się urodził? Oficjalną znam-to 7.30.Ale L.Zawadzki w którejś ze swoich książek podał 17.00(albo 17.30,nie pamiętam) co zupełnie mi nie leży.A jest jeszcze jedna,którą papież sam podał,prawdopodobnie na spotkaniu z młodzieżą we Wrocławiu.Tego niestety osobiście nie słyszałam,powiedziała mi o tym moja nauczycielka od astrologii.Jeśli tak było,to musiało to słyszeć mnóstwo osób,może ktoś z Was?
ass
Posty: 108
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2009/12/13 04:14 Przez panTo.Powód: Zmiana tytułu.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#2662
Re: KAROL WOJTYŁA 19 lat(a), 3 mies. temu  
Tylko nie mów nikomu, że Ci podałem :)

Karol Wojtyła (papież Jan Paweł II )
18 maj 1920
godzina 10.25

o 17 miałby Marsa na Asc, a kazdy zdroworozsadkowy astrolog, trzymajacy sie faktow, wie, ze to niemozliwe by papież tak się zachowywał jak wskazuje na to godzina 17!

Pozdrawiam

Artur Laskowski
www.avernus.pl
www.avernus.pl
Posty: 46
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#2671
Re: KAROL WOJTYŁA 19 lat(a), 3 mies. temu  
Otóż wiem że to możliwe, choć fakt że niektórzy twierdzą że zdrowego rozsądku mi brak.
Ten mars jest w wadze... myślę i zaobserwowałem, że mars w wadze na ascendencie nie musi się manifestować w typowy dla marsa sposób. :)
Jest w upadku, czołga się tam... na oczach wszystkich co nie znaczy, że nie zwycięża....
hmm ale ale

Pozdrawiam
michael
Admin
Posty: 829
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna kwinkunks23 Kwinkunks Blog Miejsce: Gdańsk Urodziny: 10/10
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
s1.polchat.pl/chat.php?_room=chat_astrolabium
"Jedyna wolność to zwycięstwo nad samym sobą."
Fiodor Dostojewski
"Wniosek to punkt w którym nie masz już siły dalej myśleć."
Eddie Murphy
 
#2673
Re: KAROL WOJTYŁA 19 lat(a), 2 mies. temu  
Faktycznie Mars w Wadze i do tego w dwadzie Bliźniąt może łudzić.
Nie widziałem, żeby papież się czołgał na oczach wszystkich - niezależnie od rodzaju manifestacji ;)
Zwróć uwagę na Asc! Ascendentowa Waga z Bliźniętami i Marsem to przecież gładkosłowny dyplomata, raczej w wygodnym fotelu zasypany masą książek i uzależniony od rzeszy doradców, więc gdzie te podróże zagraniczne w kosmogramie na godzinę 17?
Gdzie obraz duchowej ekspansji, globalnej papieża, o którym tak wielu, jak nigdy - cały świat, nawet niechrześcijański mówi, że to świety człowiek - na to wskazuje JowiszoNeptun na Asc. we Lwie ze Strzelcem (urodzeniowo)- ciepło i wszyscy widzą.
Czy zrelokowałeś kosmogram Karola Wojtyły na Rzym ? - tu masz wszystkie odpowiedzi i wyjaśnienia!
Spójrz na datę wyboru papieża i stan progresji - to kolejne potwierdzenie.

Pozdrawiam

Artur Laskowski
www.avernus.pl
www.avernus.pl
Posty: 46
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#2677
Re: KAROL WOJTYŁA 19 lat(a), 2 mies. temu  
A może ktoś z Was jest żarliwym katolikiem? I może słyszał to co papież SAM powiedział? Bo ja, chociaż jestem mało co wierząca to w tym wypadku wierzę właśnie jego słowom. Musi też istnieć zapis tej mszy, jak wszystkich zresztą! Dodam, że było to transmitowane przez telewizję publiczną, i młodzi+ in spe astrolodzy mogli nie oglądać) nie zwrócić uwagi na to. JA TEŻ NIE OGLĄDAŁAM , jak możecie to pomóżcie dotrzeć do tego źródła. I nie była to godzina 10.25.
Pozdrawiam-ass.
ass
Posty: 108
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#2679
Re: KAROL WOJTYŁA 19 lat(a), 2 mies. temu  
Karol Wojtyła nie jest postacią z mojej bajki i nigdy się nim specjalnie nie interesowałem, ale kiedyś, kiedy obchodził 80-te urodziny usłyszałem w telewizji jak mówił: "dzisiaj o 6-ej rano ukończyłem 80-lat". Oczywiście może to być klasyczna zmyła, a także sam papież mógł zostać źle poinformowany przez najbliższych, ale pamiętam że tak powiedział.
Astromarket
Posty: 72
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#2682
Re: KAROL WOJTYŁA - do Ass 19 lat(a), 2 mies. temu  
ass napisał(a):
A może ktoś z Was jest żarliwym katolikiem? I może słyszał to co papież SAM powiedział?
Witaj

1. Pan Leon Zawadzki słyszał, jak w dniu urodzin jakieś kilka lat temu w Wadowicach, do zgromadzonych tam dzieci Papież powiedział, że urodził się między 17 a 18. Zobacz również pod adresem http://www.astrodatabank.com/NM/PopeJohnPaul.htm, gdzie znajduje się podobna informacja oraz pochodzenie innych 'godzin' horoskopu Papieża.

2. Pan LZ zrektyfikował horoskop Papieża na godzinę 17.03. Owszem ten Mars na Asc może być tam lekko zastanawiający, ale:
- Karol Wojtyła miał zawsze zamiłowanie do Sportu;
- Mars znajduje się w Wadze, a jak pisał Wesołowski, Pluton ma naturę Marsa w Wadze;
- w okolicach 22 st. Wagi znajduje się gwiazda Spica, jedna z większych beneficznyg gwiazd stałych;

3. W tamtym roku prowadziłem korespondencję z Panem LZ, któremu miałem przyjemność przedstawić moją własną rektyfikację horoskopu Papieża. Zostałem poinformowany, że ta 'praca semestralna' zostaje mi zaliczona, i że ustalona przeze mnie godzina zostaja wpisana do bazy danych 'horoskopów Karola Wojtyły'. Wyszła mi godzina 15, na którą sporządzony horoskop dość dobrze korelował z ważnymi zdarzeniami z życia Karola Wojtyły. Niebawem będe chciał napisać na ten temat artykuł oraz opublikować fragmenty korespondencji z Panem LZ, więc pozwól, że teraz nie będą bardziej zagłębiał się w ten temat.

Serdecznie pozdrawiam
Panto

PS. Mam nadzieję, że doraźnie pomogłem...
panTo
Admin
Posty: 1636
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
astrolabium.pl
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12345678