Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

ASC kontra relokacja i progresje
(1 wejść) (1) Gość
Tutaj możesz podać swoje dane z nadzieją, że ktoś z czytających pomoże Ci zinterpretować Twój horoskop. Prosząc o pomoc w interpretowaniu horoskopu najlepiej będzie jeżeli podacie dokładne dane urodzeniowe: data, godzina i miejsce narodzin.
W dółStrona: 1
TEMAT: ASC kontra relokacja i progresje
#8374
ASC kontra relokacja i progresje 13 lat(a), 8 mies. temu  
Witam ... mam pytanie do osób które mają jakiekolwiek obserwacje w tym temacie ...


mam dwie godz ur ...

1. ASC wypada w Baranie (10:10)
2. ASC wypada w Rybach (9:40)

żeby było trudniej władcy obu znaków: Jowisz (stary władca Ryb) i Mars są w koniunkcji w VIII domu

po przeprowadzce ASC w obu przypadkach jest w Rybach

wyjaśnię skąd moje wątpliwości:
w swojej rodzinnej miejscowości jestem postrzegana jako dynamiczna i wysportowana (11 lat trenowałam piłkę ręczną w klubie sportowym)... z chwilą przeprowadzki ludzie zaczeli mnie jakos inaczej postrzegać ... raz jako człowieka sukcesu, dwa jakbym wkroczyła do innego świata ... ja sama stopniowo odstwaiałam sport i zaczełam się jakoś tak bezwiednie interesować "terapiami naturalnymi" ... moje zainteresowania były "niegrożne" ;) czasami cos przeczytałam i na tym sie kończyło ... ale ok 3 lat temu cos diametralnie zmieniło się we mnie i moim zachowaniu (ubiór, wygląd) ... zdecydowanie chętniej poruszam się po świecie nazwijmy to "mniej realnym" ... stałam się "rodzinną czarownicą" ;) ... juz nie wspomne o tym że oczywiście przytyłam (wrrrrr)

byłam przekonana że to tranzyt Urana do ASC wyzwolił taki rodzaj ekspresji ... ale zerknęłam do progresji sekundarnych a tam Słońce w 3* Ryb, w progresjach prymarnych Słońce na natalnym Neptunie no i relokacja na ASC w Rybach ... no i jeszcze kwadratura Neptuna do obu władców ASC

no jeszcze w międzyczasie zrobił sie sekstyl Urana i Jowisza do Słońca natalnego


moje pytanie:

czy taki zestaw: relokacja, progresje plus tranzyt może zmienić w tak znaczący sposób wizerunek?

pozdr Lucy

ps. Tomek sorry ;) ale nie daje mi to spokoju
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8394
Re: ASC kontra relokacja i progresje 13 lat(a), 7 mies. temu  
W moim przypadku relokacja tez przesunęła Asc do innego znaku i również wiele się zmieniło. Tak jak Ty jestem postrzegana jako zupełnie inna osoba, ale też widzę, że sama się zmieniłam.
U Ciebie te Ryby są zwielokrotnione, nic dziwnego, że zadziałało tak wyraziście.
eufrozyna
Posty: 12
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8427
Re: ASC kontra relokacja i progresje 13 lat(a), 7 mies. temu  
motam się i motam ;) ... a może jest tak, że ASC jest działa stopniowo? ... tak jakbyśmy dorastali do ASC i w chwili gdy przyszedł tranzyt i progresje to ASC ujawnił się z całą siłą? ... hm
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1