Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

Saturn???
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12
TEMAT: Saturn???
#456
Saturn??? 20 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  
Pozwole sobie zadac pare pytan jako osoba bardzo poczatkujaca... przyznam sie, ze niestety nie moge korzystac z polskich ksiazek, poniewaz czasowo (nie wiem co przyniesie przyszlosc :)??? ) przebywam za granica... Wiec zadaje moje pytania:
- mam w radixie Saturna we Lwie w I domu 7 stopni od Ascendentu (to chyba koniunkcja) jest on w kwadraturze do Ksiezyca ( w V domu w Skorpionie), sekstylu z Merkurym (XI dom Byk), w kwadraturze do Urana (V dom Skorpion) i w trygonie do MC w Rybach...
Jakos bardzo odczuwam tranzyty Saturna... jak tranzytowal mi moja koniunkcje Wenus i Slonca w Bliznietach to nie byl dla mnie bardzo dobry czas... teraz czeka mnie przejscie Saturna przez Ascendent a potem przez urodzeniowego Saturna... wiec sie troszeczke obawiam, ale wiem, ze nie ma dobrych czy zlych tranzytow... czy w zwiazku z tymi tranzytami powinnam przygotowac sie na jakies zmiany???
Co prawda jestem poczatkujaca i wiem ze nie powinnam zajmowac sie progresjami a jednak jezeli cos wyczytam w internecie to musze (ah te Bliznieta!) dowiedziec sie czegos wiecej :) wiec stad moje pytanie: co oznacza koniunkcja progresywnej Wenus do Ascendentu???
Dziekuje serdecznie za wszystkie odpowiedzi...
doraz
Posty: 6
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#462
Re: Saturn??? 20 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  
hej:)
Moim zdaniem przejscie Wenus przez Asc i wejscie do I domu oznacza zainteresowanie sie swoim wygladem, skupienie sie na upiekszaniu siebie oraz przyjemnosciach. Lew to przeciez artysta:) tworca, z Wenus to tworca wszystkiego co mile, ladne i przyjemne:)
Pozdrawiam i zycze przyjemnosci:) Beata
Beata
Posty: 8
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#465
Re: Saturn??? 20 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  
Nie ma jak to nie napisac dokladnie :) Moj Ascendent jest w Raku, a Saturn na samym poczatku Lwa... Bardzo przepraszam za moja niedokladnosc....
doraz
Posty: 6
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#468
Re: Saturn??? 20 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  
Saturn w I domu konserwuje:) Znam osoby z Saturnemna Asc i jak mialy 20 lat to wygladaly na 30. Teraz maja okolo 40-tki i nadal wygladaja na 30:)

Natomiast progresja Wenus nad Asc doda Ci kobiecosci, bardziej bedziesz zwracac uwage na swoj wyglad, urode itp. To rowniez u wolnych osob moze (ale nie musi) byc zapowiedz malzenstwa, zawiazania jakiejs spolki cywilno-prawnej czy w ogole wejscie w zwiazek partnerski, ale takze otwarcie sie na innych ludzi, nawiazanie nowych znajomosci, nie tylko damsko-meskich.

Jezeli Asc jest w Raku to Saturn wlada Descendnentem.
Przy koniunkcji progresywnej Wenus z Saturnem moze byc faktycznie slub lub inny wazny kontrakt.
anahella
Posty: 49
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
<a href="forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=11132&...59087">Forum o astrologii dla astrologow</a>
 
#471
Re: Saturn??? 20 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  
To rzeczywiscie prawda z tym Saturnem. Ja mam w pierwszym domu i jako nastolatka wygladalam na dojrzala kobiete. teraz kiedy jestem dojrzala wygladam jak wyrosniety chlopiec kurde
zabas
Posty: 43
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#482
Re: Saturn??? 20 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  
Ja jakos zawsze wgladalam o jakies 5 lat mniej :laugh: ale przyznam, ze zmienia sie moj sposob ubierania... coraz bardziej pociagaja mnie wyjatkowo jaskrawe kolory :) , ktorych nigdy nie lubilam... no ciekawe na czym sie skonczy ten pociag do kolorow??? :laugh:
doraz
Posty: 6
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#483
Re: Saturn??? 20 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  
Ja dopiero zaczynam uczyc sie cieszyc zyciem chociaz cienko mi to idzie. Jako dziecko bylam okropnym ponurakiem. Mam nadzieje, ze chociaz na starosc bede najszczesliwsza na swiecie. Tak niby dziala Saturn w 1 domu
Ob
zabas
Posty: 43
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12