Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

progresje
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1
TEMAT: progresje
#4494
progresje 17 lat(a), 7 mies. temu  
Jeszcze jedna sugestia otoz zagladam w progresje w 2007 roku rowniez i w tym trwa ...progresywny jowisz w sekstylu do wenus (separacyjna w orbie 1) -chodzi mi o kwestie jakieos trwalgo zwoazku luknelam jeszcze w tranzyty na ten rok nic nie zauwazylam saturn dopiero zbliza sie do trygonu do wenus wiec bedzie scisly trygon dopiero we wrzwsniu 2007 roku a jowisz dopiero co niedawno minol opozycje do wenus i tez dopiero bedzie w trygonie w drugiej polowie wrzesnia 2007 ..czyli moja ocena vrzmi iz dopiero za rok rozwinie sie jakis powazny zwiazek ....dodam fakt iz w progresjach progresywne slonce dawno minelo koniunkcje a na aspekt marsa do wenus nie ma co liczyc owszem w roku 2008 bedzie polsekstyl slonca do ksiezyca ..ale w 2007 juz jest piekny trygon jowisza do wenus dodatkowo jowisz wkroczy do domu 7-go i trygon saturna do wenus reasumujac -trwaly ,dlugi zwiazek
ewcia28
Posty: 19
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4498
Re: progresje 17 lat(a), 7 mies. temu  

Jeszcze jedna sugestia otoz zagladam w progresje w 2007 roku rowniez i w tym trwa ...progresywny jowisz w sekstylu do wenus (separacyjna w orbie 1) -chodzi mi o kwestie jakieos trwalgo zwoazku <
panTo
Admin
Posty: 1636
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
astrolabium.pl
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1