Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

horarny - prośba o interpretację
(1 wejść) (1) Gość
Tutaj możesz podać swoje dane z nadzieją, że ktoś z czytających pomoże Ci zinterpretować Twój horoskop. Prosząc o pomoc w interpretowaniu horoskopu najlepiej będzie jeżeli podacie dokładne dane urodzeniowe: data, godzina i miejsce narodzin.
W dółStrona: 12
TEMAT: horarny - prośba o interpretację
#16554
horarny - prośba o interpretację 6 lat(a), 10 mies. temu  
Zadałam pytanie : czy ten mężczyzna będzie moim partnerem?

Na wstępie chciałam zaznaczyc, że jest między nami duża różnica wieku i mam spore obiekcje co do tego zwiążku.

Mnie symbolizuje Mars i Księżyc

facet : Wenus , Słońce

W horoskopie widać zainteresowanie moją osobą , Wenus pod władaniem Marsa i w upadki jednocześnie, Słońce w Byku egzaltuje mój Księżyc. Mój Mars niespecjalnie jest nim zainteresowany jako mężczyzną (Słońce w Byku..) co wynika też z wyzej wspomnianiej duzej róznicy wieku. Z drugiej strony jest między nami duża duchowa więż i dobre intelektualne porozumienie. Wenus aplikuje do Marsa..

Co myślicie na ten temat? Będę wdzięczna za wszelkie sugestei, opinie, podpowiedzi...
Lisiecka
Posty: 181
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16555
Re: horarny - prośba o interpretację 6 lat(a), 10 mies. temu  
Wyzej wspomniany horoskop
Plik załącznika:
Nazwa pliku: horarny_zwiazek.gif
Wielkość pliku: 112691
Lisiecka
Posty: 181
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16556
Re: horarny - prośba o interpretację 6 lat(a), 10 mies. temu  
Wenus pod władaniem Marsa jest nie tylko Tobą zainteresowana, lecz również zakochana. To samo można powiedzieć o Twoim Księżycu w Lwie, pod władaniem i termie Słońca. W dodatku Wenus sekstyl aplikacyjny do Marsa. Czego chcesz więcej? Horoskop pokazuje, że TAK. Więc śmiało, niema się czego obawiać
Bronek
Posty: 38
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Urodziny: 04/02
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16557
Re: horarny - prośba o interpretację 6 lat(a), 10 mies. temu  
Hmm dużo przeszkód stoi nam na drodze, duża różnica wieku, odległość - mężczyzna jest cudzoziemcem, no ale zobaczymy. Na pewno poinformuję o ''wynikach'' tej relacji.
Lisiecka
Posty: 181
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16560
Re: horarny - prośba o interpretację 6 lat(a), 9 mies. temu  
.
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2017/05/30 10:35 Przez lucy.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16561
Re: horarny - prośba o interpretację 6 lat(a), 9 mies. temu  
Kropka to potwierdzenie?
Lisiecka
Posty: 181
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16562
Re: horarny - prośba o interpretację 6 lat(a), 9 mies. temu  
Moim zdaniem Horoskop pokazuje ze ten wasz zwiazek nie ma szans na przyszlosc. Dlaczego? - wyjasniam. Po pierwsze ksiezyc ktory opowiada o przebiegu i szansie waszego zwiazku jest w dobrym aspekcie (sextil i trygon) do was obojga (Mars i Venus) ale niestety w separacji a jednoczesnie w aplikacji trygona do saturna i uranusa, co wskazuje na powazne i nieoczekiwane przeszkody. Po drugie Jupiter w 12 domu ma powazne trudnosci.(chcialby ale nie jest na tyle silny) aby wam mogl pomoc. Oboje (Mars iVenus) liczycie na jego pomoc ale on tak samo jest w aplikacji do Saturna w trygonie i opozycji do Uranusa. Sytuacja wyglada ciekawie ale czy da sobie rade z przeszkodami? Pozdrawiam i zycze wszystkiego najlepszego.
jjupiter
Posty: 1
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12