Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Prośba o interpretację kosmogramu
(1 wejść) (1) Gość
Tutaj możesz podać swoje dane z nadzieją, że ktoś z czytających pomoże Ci zinterpretować Twój horoskop. Prosząc o pomoc w interpretowaniu horoskopu najlepiej będzie jeżeli podacie dokładne dane urodzeniowe: data, godzina i miejsce narodzin.
W dółStrona: 1
TEMAT: Prośba o interpretację kosmogramu
Prośba o interpretację kosmogramu 1 Rok, 8 mies. temu  
Witam
Czy ktoś pomoże mi zinterpretować ten kosmogram natalny?
Iława 21-08-1987 16.20
Problem tkwi w Stellum w domu VIII, które do końca nie wiadomo za co tak na prawdę ma odpowiadać. Mam też kilka planet w stopniach 27, 28, 29.
Najbardziej chodzi mi o predyspozycje zawodowe/ miejsce zamieszkania i sprawy osobiste.
Z góry dziękuje :)
darklady6661
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2016/01/31 23:50 Przez darklady6661.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: Prośba o interpretację kosmogramu 1 Rok, 8 mies. temu  
Jeszcze kosmogram :)
darklady6661
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: Prośba o interpretację kosmogramu 1 Rok, 8 mies. temu  
Witam,
To dosyc duzo, bo chodzi Ci w sumie o cale zycie ;P
Mętlik niezły. Do tego Ksieżyc zmierza do Lilith na samym początku Lwa.
www.librarising.com/astrology/fwa/astrojob.html Praca

Generalnie to masz wybór - jak zawsze. Wizyta u Astrologa czy tez przez skype, jak wolisz, ale kontekst potrzebny.
Widac, ze pewne sprawy naciskaja obecnie- AS. Koziorozec - Saturn w 11 domu, ktory wlasnie pierwszy raz w zyciu wraca.

Pozdr.
reppp
graphgraph

Re: Prośba o interpretację kosmogramu 1 Rok temu  
Witam serdecznie wszystkich!:) jestem tu nowa i nie wiem czy pisze w odpowiednim miejscu. Zaczelam interesowac sie ostatnio astrologia i chodzi mi o czas terazniejszy i przyszly ( jak pewnie wszystkich:)) mianowicie niedlugo bedzie Uran tranzytowac przez moj IC, rozumiem przez to zmiane srodowiska. wazne sa tez przy tym aspekty innych planet i mam pytanie czy aspekt planet jakie byly przy moim urodzeniu czy trzeba wyliczyc jak sa teraz ustawione? Jakby ktos chcial zerknac na moj zegar to dolaczam :)
vayjacha
graphgraph

Do góryStrona: 1