Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Horoskop urodzeniowy, 29 i 28 stopień oraz 8 dom
(1 wejść) (1) Gość
Tutaj możesz podać swoje dane z nadzieją, że ktoś z czytających pomoże Ci zinterpretować Twój horoskop. Prosząc o pomoc w interpretowaniu horoskopu najlepiej będzie jeżeli podacie dokładne dane urodzeniowe: data, godzina i miejsce narodzin.
W dółStrona: 12
TEMAT: Horoskop urodzeniowy, 29 i 28 stopień oraz 8 dom
Horoskop urodzeniowy, 29 i 28 stopień oraz 8 dom 3 lat(a), 7 mies. temu  
Witam, jestem nowy co nietrudno zauważyć :))
Mam dwa pytania - czy jest tu ktoś kto ma 28 i 29 stopień w horoskopie na forum, i/lub chirona z wenus w 8 domu lub chociaż samego Chirona?

Wklejam swój horoskop do wglądu.
Pozdrówka.
Plik załącznika:
Nazwa pliku: astro_w2gw_02_krzysztof_henryk.gif
Wielkość pliku: 50708
aimbeeriks
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: Horoskop urodzeniowy, 29 i 28 stopień oraz 8 dom 3 lat(a), 6 mies. temu  
Nikt nie jest w stanie nic powiedzieć na temat tego horoskopu?? ;p
aimbeeriks
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Witam,
Dziwne pytania zadajesz to co się dziwisz i samo forum w konwulsjach pośmiertnych jest, więc tak to wygląda jak jest ;)
29 stopien Lwa to jeszcze dotychczas klasycznie posadowienie krolewskiej gwiazdy Regulus, ktore teraz przypada na sam początek znaku Panny.
Ciebie tutaj interesuje bardziej dom X z cala gromadka planet w Wadze.

Pozdr.
reppp
graphgraph

No niestety zauwazylem ze forum slabe. W kazdym razie dzieki za odpowiedz :) Jednak podtrzymuje swoje pytanie, chcialbym wiedziec czy jest tu ktos z podobnym ukladem stopni i planet jak podalem w tytule.Zalezy mi na podzieleniu sie wiedza i zasiegnieciu porad osoby ktora czerpie doswiadczenie z autopsji , nie tylko z astrologii. Coz, pozostaje mi czekac na kogos takiego ;) pozdrówka.
aimbeeriks
graphgraph

Witam,
Godzina w Twoim kosmogramie jest równa co przeważnie nie jest prawdą ;-) Tylko jest rowno bo ktos tak pamieta albo wpisal w papiery. Pisze o tym dlatego, ze Venus moze byc rowniez dobrze w 9 domu, co mozesz sprawdzic/wiesz.
Wiedza astrologiczna opiera się i jest sprawdzana w Życiu. Poza tym nawet osoba z podobnymi stopniami moze inaczej pracowac z tego typu energetyka. ;)
Pozdr.
reppp
graphgraph

Witam, oczywiście dociekałem i odpowiedz uslyszalem od własnej rodzicielki, że 13.30 , a nie 13.25 ani 13.20, oczywiście usilnie dopytywalem i odpowiedź ta sama. Wiem ze to nie nigdy nie może być 100%, ale postawię na to, co wiem.

Ponadto czytalem interpretację wenus z domu 9 i 8- z autopsji i interpretacji stawiam 80 %, że to dom 8.
A jeśli chodzi o pieniądze i spadki- mam zapisane dwa mieszkania w testamencie. Tak czy owak będę badał dalej.

A jeśli podsummowując swoje życie, a szczególnie okres ostatnich dwóch lat z horoskopem, to wiele by się zgadzało.
Moje przeżycia nie należą do najciekawszych ;)
aimbeeriks
graphgraph

Ponadto nie będę się tutaj rozpisywać o swoich dociekaniach z wenus w 8 domu- jak ktoś jest ciekawy, zapraszam na PW.
aimbeeriks
graphgraph

Do góryStrona: 12