Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
Tutaj możesz podać swoje dane z nadzieją, że ktoś z czytających pomoże Ci zinterpretować Twój horoskop. Prosząc o pomoc w interpretowaniu horoskopu najlepiej będzie jeżeli podacie dokładne dane urodzeniowe: data, godzina i miejsce narodzin.
W dółStrona: 12345
TEMAT: Dziwna osoba
#15945
Dziwna osoba 10 lat(a), 6 mies. temu  
Czesc wszystkim . Zamieszczam horoskop kolegi z pracy ,ktory niedawno sie przyjął. Ta osoba wzbudza we mnie dziwne emocje. Jego poglady mnie przerazaja a i wydaje mi sie ze jest to osoba bardzo emocjonalna niemogąca sobie czasem poradzic z nadmiarem tych emocji.
Mozecie mi cos wiecej o nim powiedziec? Co widac w jego horoskopie?
Tiger1440
Posty: 3
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2013/09/17 16:50 Przez Tiger1440.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15947
Re: Dziwna osoba 10 lat(a), 6 mies. temu  
Potwierdza się to co napisałeś. Kolega ma bardzo nieharmonijny układ w horoskopie: koniunkcję Merkurego, Marsa i Plutona do Saturna. To determinuje jego zachowanie i inny już nie będzie. Za chwilę pewnie wypowiedzą się inni, a ja tylko jeszcze zapytam, czy zdajesz sobie sprawę, że moje uwagi wynikają z zupełnie nieracjonalnych dla analizy osobowości przesłanek, jakimi są czas i miejsce urodzenia? Gdybyś był jeszcze uprzejmy odpowiedzieć, dlaczego wybrałeś taką formę poznania osobowości tego kolegi, czyżby inne zawiodły?
Michor
Posty: 360
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15950
Re: Dziwna osoba 10 lat(a), 6 mies. temu  
Można tak powiedzieć , że inne formy zawiodły. On sam w sobie jest bardzo tajemniczy. Niebardzo rozumiem o co chodzi w 1 pytaniu ale jesli o to czy czas i miejsce urodzenia jest prawidlowy to tak. To jedyne co udalo mi sie od niego wyciagnac. Czy silnie obsadzony znak skorpiona rowniez ma wplyw na jego dosc kontroweersyjne zachowanie?
Tiger1440
Posty: 3
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15951
Re: Dziwna osoba 10 lat(a), 6 mies. temu  
Tak, oczywiście, Skorpion to persona non grata w horoskopie. Hmmm, trochę mnie martwi, że tak bezpośrednio go zapytałeś o czas i miejsce urodzenia, różne rzeczy mógł sobie pomyśleć, mógł się uprzedzić, chociaż jeśli "To jedyne co udalo mi sie od niego wyciagnac" to może też interesuje się astrologią i jakaś platforma porozumienia zaistnieje?
Michor
Posty: 360
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15952
Re: Dziwna osoba 10 lat(a), 6 mies. temu  
Tiger1440: "wzbudza we mnie", "poglady mnie przerazaja", "wydaje mi sie ze" - wygląda na to, że póki co więcej napisałeś o swoich uczuciach niż faktycznie o człowieku o którego pytasz. Może problem leży w Twoim horoskopie?
Woland
Posty: 68
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna
Ostatnio zmieniany: 2013/09/17 21:25 Przez Woland.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Cechą czekania jest to, że nie jest nagradzane.
 
#15953
Re: Dziwna osoba 10 lat(a), 6 mies. temu  
Rozmawialismy i po prostu rozmowa zeszla na temat horoskopow. On sam powiedzial ze go to nie interesuje ale moze podac date i czas bo sam jest ciekaw co mowia o nim gwiazdy. On sam niezbyt duzo mowi o sobie , takze ciezko cokolwiek wiecej sie dowiedziec. Sam bylem zdziwiony ze podal czas i miejsce urodzenia.Co dokladniej oznaczaja te nieharmonijne askekty pomiedzy marsem,plutonem, merkurym a saturnem?
Tiger1440
Posty: 3
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15958
Re: Dziwna osoba 10 lat(a), 6 mies. temu  
W astrologii nie ma "dokładniej" :) Te aspekty (oraz wszelkie inne) oznaczają wszystko i potwierdzą wszystko, czego dowiesz się w normalnych kontaktach o tym, czy o innym człowieku. Astrologia to taka fajna kumpela która zgodzi się z Tobą zawsze, będzie Ci przytakiwać na każdym kroku. Cokolwiek pomyślisz o kimś i spojrzysz w jego horoskop, ona powie: "Tak, masz rację, tak, świetny z Ciebie psycholog, tak, jestem pod wrażeniem..."
Michor
Posty: 360
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12345