Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Prośba o wskazanie ważnych tranzytów
(1 wejść) (1) Gość
Tutaj możesz podać swoje dane z nadzieją, że ktoś z czytających pomoże Ci zinterpretować Twój horoskop. Prosząc o pomoc w interpretowaniu horoskopu najlepiej będzie jeżeli podacie dokładne dane urodzeniowe: data, godzina i miejsce narodzin.
W dółStrona: 1234
TEMAT: Prośba o wskazanie ważnych tranzytów
Prośba o wskazanie ważnych tranzytów 5 lat(a), 11 mies. temu  
Witam, prosiłbym o wskazanie, które tranzyty w poniższym horoskopie brać pod uwagę, jeżeli chodzi o związki. Z tego co zaobserwowałem to niestety czeka mnie koniunkcja Saturna do Księżyca, pytanie na co mam jeszcze zwrócić uwagę, żeby choć trochę nabrać optymizmu, bo ostatnio z tym ciężko ;/

Horoskop urodzeniowy:

pozdrawiam
idzekt
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: Prośba o wskazanie ważnych tranzytów 5 lat(a), 11 mies. temu  
Hej,
Saturn od dawna jeździ po Twoim Księżycu. Dwa przejścia 27 01 2013 i 13 03 masz już za sobą. Teraz 10 10 13 będzie ostatnie przejście . Głowa do góry - będzie lepiej :). Saturn mówi: Zrób żeby było lepiej, bo samo się nie stanie :)
Pozdrawiam Cię serdecznie
jagna
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Dziękuję Jagno :) staram się staram, ale do tanga trzeba dwojga i na nic te moje starania skoro druga osoba nie chce ;/ kiedy jestem już blisko to coś ciągle mi miesza szyki. Próbuję zlokalizować skubańca, niestety jestem jeszcze za głupi żeby stwierdzić której planety to wina ;)
idzekt
graphgraph

chyba wypowiedziałeś kluczowe zdanie: 'na nic te moje starania skoro druga osoba nie chce'. Chyba musisz przemyśleć czy jest sens trwać w czymś co się nie sprawdza. Takie lekcje daje Saturn. Trzeba ocenić sytuację jak najbardziej racjonalnie :-)
A tak z ciekawości: czym się zajmujesz- wywyższony Saturn w X domu silna władczyni MC no i Jowisz??
jagna
graphgraph

hmm, tylko mógłby ten Saturn podsunąć w końcu tą jedyną, która myśli poważnie o związku, a nie same podlotki ;) Chociaż nie wiem czy to wina Saturna czy Jowisza, bo to chyba on podsunął mi to "szczęście" kiedy wchodził do mojego znaku... co do zajęcia, to tak najbardziej ogólnie branża związana z komunikacją, chociaż żadnej pracy się nie boję heh dodam, że bardzo lubię pracować, i pomagać innym, bez tego jakoś mi źle. Ciężką fizyczną pracę też lubię, tam gdzie mogę sprawdzić swoje możliwości, i gdzie widać efekty ( na szczęście szef o tym nie wie :P ) Zgadza się czy mam zmienić branżę i sposób podejścia do pracy? :D
idzekt
graphgraph

idzekt napisał:
( na szczęście szef o tym nie wie :P ) Zgadza się czy mam zmienić branżę i sposób podejścia do pracy? :D

hehe, z takim poczuciem humoru to tylko kwestia czasu - znajdzie się ta jedyna, gotowa na wszystko :)
jagna
graphgraph

oby, chociaż marzenia swoje a życie swoje ;/
pozdrawiam Jagno i dziękuję :)
idzekt
graphgraph

Do góryStrona: 1234