Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

Biblijne madrosci, Kain i Abel w swietle astrologii.
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1
TEMAT: Biblijne madrosci, Kain i Abel w swietle astrologii.
#14001
Biblijne madrosci, Kain i Abel w swietle astrologii. 12 lat(a), 7 mies. temu  
Witam Forum.
Wszyscy znamy biblijna opowiesc o Kainie i Ablu, jak to bracia sie nawzajem znienawidzili i nawet doszlo do kryminalnego dramatu.
" Ksiega Rodzaju , 4,1
Kain byl starszym bratem Abla i byli dziecmi Adama i Ewy.
Kain byl rolnikiem i mozolnie uprawial swoje pole , a potem plony skladal Panu Bogu jako ofiare , podarunek , moze tez byl to podatek , biblia o tym nie mowi.
A wiec mysle ze Kain byl bykiem , lub koziorozcem bo mozolnie i ciezko pracowal.
Poniewaz okazal sie porywczym czlowiekiem to pewnie mial w pierwszym domu marsa, albo moze plutona.Byc moze tez mial mocnego saturna , wedlug tej mozolnej pracy.

Za to Abel byl chodowca zwierzat. Musze przyjac ze wypasal swoje trzody na lakach , ogladajac przy okazji piekny swiat. Pewnie byl beztroskim strzelcem , albo blizniakiem i byc moze mial merkurego z jowiszem, moze tez urana w 1 domu ,albo przy MC, bo lubil wolnosc i latanie po lakach. Tak ja sobie to interpretuje.I jeszcze w dodatku Wielki Bog , wolal wziasc w ofierze kotlety od Abla , a nie ziarenka od Kaina.A wiec Bog stanowczo nie byl wegetarianem.
Po kryminalnych historiach , Kain musial sie tulac po swiecie i bylo mu bardzo ciezko.
Pomimo to ,Kain zalozyl rodzine i splodzil fantastycznego syna Henocha, ktory zostal ulubiencem Boga. Napewno Henoch mial jowisza przy MC duzo powietrza i ziemi w horoskopie ( zbudowal miasto , napisal swoje bardzo madre ksiegi i stal sie ulubiencem Boga)a wiec Henoch mial troche cech Kaina i troche Abla.
Jak mozemy stworzyc horoskopy tych fantastycznych ludzi ? Ja mysle , ze Kain
AC/DC byk/skorpion IC/MC lew/wodnik
Abel AC/MC wodnik/lew IC/MC byk/skorpion
Macie jakis pomysl ? moze wlozymy ich horoskopy na 80-te lata , w koncu konstelacje sie powtarzaja.
Pozdrawiam , Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1