Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Solariusz 'piątkowy'
(1 wejść) (1) Gość
Tutaj możesz podać swoje dane z nadzieją, że ktoś z czytających pomoże Ci zinterpretować Twój horoskop. Prosząc o pomoc w interpretowaniu horoskopu najlepiej będzie jeżeli podacie dokładne dane urodzeniowe: data, godzina i miejsce narodzin.
W dółStrona: 12
TEMAT: Solariusz 'piątkowy'
#13989
Solariusz 'piątkowy' 12 lat(a), 6 mies. temu  
zapodaję tu takowy z prosbą o wgląd i korektę interpretacji..
co mnie zaciekawiło to stellum planet w 5domu w strzlecu..
słonce,pluton,ksiezyc,merkury,węzeł
słyszałam,że to jakieś pierwsze romanse, acz z tym strzelcem itd (+wenus w kwadracie do saturna,] nie ma sie czegos powaznego z odpowiednim,starszym partnerem spodziewać,bardziej załosne przygody z osobami niedojrzałymi? [to już wolę byś starą panną......]
zaś mars w 2 nieharmonijnie aspektowany to jakieś zawirowania finansowe,jakby praca nie dająca zysków?

zaczelam przygode z astrologią wlasciwie,pobieznie odczytuję na podstawie tego co wyczytam w ksiazkach wiec bylabym wdzieczna za dopowiedzenie solarnego..

imageshack.us/photo/my-images/153/sold.gif/

imageshack.us/photo/my-images/148/natsol.gif/

pozdrawiam
A/
syntax
Posty: 10
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: gdynia
Ostatnio zmieniany: 2011/09/07 18:56 Przez syntax.Powód: dopisek
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13992
Re: Solariusz 'piątkowy' 12 lat(a), 6 mies. temu  
Hallo synax.
Mysle, ze jezeli chcesz znalezdz sobie kandydata na meza i tatusia dla twoich 5 slodkich dzidziusiow , to chyba nie moze byc z tym problemu.
Wez sobie to co sie nadazy i osiagniesz twoj zyciowy cel.
Napewno bedziesz tak jak inne dziewczyny, szczesliwa mamusia i osiagniesz w wieku 30-35 lat twoja wymazona wage 80-100 kg.
Bo tak jak patrze na te posty od pieknych polek , to innego celu w zyciu na przyszlosc, nie zauwazylam.

Dlaczego tak pisze ? Chetnie to wyjasnie.
W licu spotkalisnmy na dworcu , ja i moj partner jedna mloda dziewczyne (21 lat ), ktora byla z Kazachstanu i robila podroz po Europie.
Dowiedzielismy sie, ze za 70 euro mozna kupic UE bilet dla studentow na podroze po calej Europie na wszystkie szybkie pociagi.Poniewaz szybki "Talis" 320km/godz jechal dopiero rano do Paryza , nie wiedziala czy moze spac na dworcu.

Oczywiscie wzielismy ja do domu, rozmawialismy caly wieczor, i rano moj partner zawiozl ja na dworzec i wsadzil do tej szybkiej koleji.
Byla to tak nadzwyczajna dziewczyna , bardzo dorosla na swoj wiek, opowiedziala o swoich zyciowych projektach , nauka , dobry zawod , praca na zachodzie , kariera. Na meza w jej zyciu nie bylo narazie miejsca.To bylo na pozniej, i to z tego biednego Kazachstanu.
Bylismy oboje po prostu nia zafascynowani.Jej dobry jezyk , jej doroslosc i wiedza, dla mnie byl to fenomenalny aspekt.

Dlaczego jest tutaj na tym pieknym forum, tak malo poczty od polskich dziewczyn gdzie, kariera zawodowa , spelnienie marzen , zeby cos w zyciu osiagnac , nie ma na to miejsca.Zawsze mozna miec chlopaka i wspolnie dazyc do jakiegos wiekszego celu w zyciu, czy nie ? Prosze was dziewczyny , przemyslcie swoje cele w zyciu , ten swiat jest taki fascynujacy, zrobcie cos , albo przynajmniej sprobujcie zrobic cos dla siebie , a tym samym dla kraju i tez dla innych.Ten maly osobisty wklad.
W dzisiejszych czasach zostac mamusia w wieku 35-40 , nie jest zadnym problemem.
Tak mysle ........
bardzo bym sobie zyczyla zeby ta kazachstanka , byla polka.
Nie gniewajcie sie, pisze tylko to co mysle. Pozdrawiam serdecznie. Antares.
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13994
Re: Solariusz 'piątkowy' 12 lat(a), 6 mies. temu  
trochę nadaremno użyłaś swej uszczypliwości:)
nigdzie nie wspominalam ze chce miec dzieci z przygodnym bez kasy,klasy chętnym na darmowy sex ] chłopaczkiem,który powie pare ciepłych słówek i raz na 3 miesiące zaprosi na kawę z bistro za 4 złote. takimi szczerze gardzę i najchetniej wymordowałabym. [serio,serio,ale pomijam bo są paragrafy na takie zapędy,choc w slusznej sprawie.]

ot mam zupełnie inne wymagania [wiem,wiem materializm,wyrachowanie jest złe i trzeba patrzeć w'serdusio' i zgodność dusz:<]
na potomstwo ani zdrowie mi nie pozwala [mam grozbe wznowy nowotworu mięsaka chrzęstniakowego i jak zaciąże to lipa w uj..]ani charakter nader egotyczny, lubiący się izolowac,nie znoszący mega poświęcen. a po 30-40 to mi sie smieszne wydaje,jak te mamusie zapatrzone obsesyjnie w swój pomiot są.. co innego jak chop ma swoje odchowane,to jeszcze zniosę,a nawet lepsza opcja.

a kariera cóż..
nigdy nie pociagala mnie nauka,obcowanie z autorytetami [chyba,ze medycyny.], wyscig szczurów ,wizja zapieprzania w korporacji,praca w pocie czoła pod czyjeś dyktando by mieć 'metkę' lepszego człowieka,który coś 'znaczy' w zyciu :>
zbyt cenię wolność,swiety spokoj relaks i rozrywki tudziez koncert,muzyka, wyjazdy, kino,klub,zakupy.
a pomoc nigdy ogółowi,zwierzetom,organizacjom tylko osobom serio cierpiącym,chorym obłożnie,skrajnie poprzez wysłuchanie,rozmowę,jakieś czyny [miałam okazje lezac w szpitalach..serio dawało mi to przyjemność,podczas gdy inni tylko sie wzdrygają bo o ten stary zapadnięty,poparzony napromieniowaniem,rzygający po dawce adriamycyjny]


kumam,ze komus to odpowiada, tytul naukowy, mega elokwencja i częste awanse ale nie można uogólniać,że jest to jedyny wyznacznik spełnienia.
syntax
Posty: 10
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: gdynia
Ostatnio zmieniany: 2011/09/08 20:35 Przez syntax.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13996
Re: Solariusz 'piątkowy' 12 lat(a), 6 mies. temu  
Antares napisał:






Dlaczego jest tutaj na tym pieknym forum, tak malo poczty od polskich dziewczyn gdzie, kariera zawodowa , spelnienie marzen , zeby cos w zyciu osiagnac , nie ma na to miejsca.Zawsze mozna miec chlopaka i wspolnie dazyc do jakiegos wiekszego celu w zyciu, czy nie ? Prosze was dziewczyny , przemyslcie swoje cele w zyciu , ten swiat jest taki fascynujacy, zrobcie cos , albo przynajmniej sprobujcie zrobic cos dla siebie , a tym samym dla kraju i tez dla innych.Ten maly osobisty wklad.
W dzisiejszych czasach zostac mamusia w wieku 35-40 , nie jest zadnym problemem.
Tak mysle ........
bardzo bym sobie zyczyla zeby ta kazachstanka , byla polka.
Nie gniewajcie sie, pisze tylko to co mysle. Pozdrawiam serdecznie. Antares.



Oooooooooo
Moja Droga mylisz sie.
Ja jestem typem kobiety, która chce robic karierę, która wie, ze na dzieci za wcześnie (mam 25 lat, większość moich rówieśników już jest dzieciatych).
Cóż z tego, ze bardzo bym chciała. Nie jestem osobą nadzwyczaj utalentowaną. Wszystko, co robię, muszę zrobić z ogromnym wysiłkiem.
Odkąd skończyłam liceum, pracuję. Obecnie pracuję w biurze. Poza tym studiuję. Robię magistra i myślę o kolejnym kierunku, (nie mam jeszcze koncepcji) bądź podyplomowych. Przez około 2-3 lat myślałam, że zrobię ogromną karierę, że się rozwijam w pracy. Ale tak naprawdę w tym roku uświadomiłam sobie, że przelożeni nie traktują mnie poważnie, bo nie jestem w żadnym stałym związku, bo nie planuję ślubu.... Bo dla pracy jestem w stanie się poświęcić.

Przez całe 3 lata starałam się jak mogę, na moim stanowisku osiągnęlam chyba już wszystko, co możnabyło osiągnąć. Ostatnio moja przelożona oznajmiła, ze idzie na urlop i chciałaby mnie obciążyć nowym obowiązkiem (ucieszylam się, wresszcie coś nowego). Jednak dwa dni później oznajmiła, ze sobie nie poradzę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Przez 3 lata się starałam, nigdy nie zawiodłam, a tu taki cios!!!

Moja Droga,
nie wystarczy tylko chcieć
nie wystarczy się starać

Czasami po prostu się do czegoś nie nadajemy, a przynajmniej inni nas tak oceniają....
Esha
Posty: 23
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14000
Re: Solariusz 'piątkowy' 12 lat(a), 6 mies. temu  
Hallo Dziewczyny, dzieki ze napisalyscie, tak tez myslalam ze sie odezwiecie.
Chcialam troszke podniesc wasze cisnienie krwi , czasem dobrze to robi na bardziej racjonalne myslenie.
Ja wiem Escha jak to jest , czasem droga jest okropnie mozolna , a innym wpada wszystko w rece.
Ale to wlasnie Wy...INDYGO AND CRISTAL CHILDREN , to wlasnie wy zmienicie ten swiat.
Przemyslcie to , za kilka , kilkanascie lat wspomnicie moje slowa.
Nawet jak jest mozolnie , nigdy nie tracic nadzieji, i nie podupadac na duchu.
Pamietajcie, ze sprzataczka robi tez bardzo duzo dobrego dla swiata, bo inaczej utoneli by inni w brudzie.
Patrze codziennie polskie wiadomosci , dyskusje , telewizor leci caly dzien i wystarczy ze slysze jak polotycy prawie wybijaja sobie nawzajem zeby.
Kiedys Wy zmienicie ten swiat i teraz mozecie malym wkladem tez to zaczac.
Pamietaj escha , ze ten kto mozolnie musi sobie na wszystko zapracowac , ten zawsze da rade , a nie ten, co mu tatus kupuje dyplom , bo to sie kiedys mocno zemsci.
Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie , i prosze nie obrazajcie sie tak odrazu.
Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14002
Re: Solariusz 'piątkowy' 12 lat(a), 6 mies. temu  
no w sumie osobiscie znowuz sie utwierdzilam w przekonaniu,ze z byle barachlem,mimo jakichś tam okazji,uczuc[dla mnie nie musza istniec Z drugiej strony,jesli spelnia inne nadrzedne kryteria;D]nie ma co przystawać bo [wiadomo roznie bywa]bo jak wyniknie 'niespodzianka'w formie pomiotu czy innej odpowiedzialnosci,a powyzsze nie bedzie miało charakteru,srodkow by zapewnić przetrwanie na godnym poziomie to kaput i trza sie w tej kwestii szanować.....[druga sprawa,ze zbytnio mysle,sie zadręczam i czarne scenariusze knuje zamiast uwierzyc ze zasluguje na to co chce,a nie na to co mowi otoczenie/rodzicielka et.c]

a co do tej zmiany istotne jest by robić cos co sie lubi/kocha z taka pasją..wtem to zaprocentuje,bo od razu widać,słychac czuc wewn. ze zrobione to zostało z sercem i może coś innym to dać,zmienić myślokształty [mi tak muzyka pewnych artystów podziała np..]

też wkręcając sobie w umysl [wbrew pozorom wewn.nastawienie ma spory wpływ na rzeczywistosc....],że da to jakieś zyski i nam, bez mega wysiłku
[wieloletnim tyraniem,nerwami najwyzej se można 'zarobić'zawał serca..i satysfakcja z zysków mniejsza wtem bo zamiast wydać na coś co sprawi przyjemność często tak 'ciezko'zdobyte pieniądze są przechowywane latami gdy tracą swą wartość nominalną lub przeznaczane tylko na podstawowe potrzeby z frustracją,że o można by taniej..z autopsji to poznałam..nic fajnego słuchawszy gderanin heh]

sęk w tym by te negatywizmy na amen wyplenić i w zamian 'zasiąć' coś o czym sie marzy to już będzie lepiej [jo ja ino na sertralinie bym mogła bo za dużo rozdrabniam eheheh]
syntax
Posty: 10
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: gdynia
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14003
Re: Solariusz 'piątkowy' 12 lat(a), 6 mies. temu  
Problem polega na tym , ze czesto ludzie ktorzy sa naprawde glupsi od nas , potrafia wyprowadzic na rozstajne drogi.
Wszystkiego w zyciu mozna sie nauczyc , a komfort polega na tym ze mozna sobie w cudze gwiazdy popatrzec i zauwazyc ze u tych " fajnych" to tylko fasada .
Dobrze tez jest nauczyc sie madrze z innym rozmawiac , nigdy nie lapac sie na temat durnej kolezanki , tylko mowic to co nam sie podoba , albo krotko uciac dyskusje z powodu nie wylaczonego pieca w domu i ciao bambino.
U ciebie powinno sie wszystko zmienic za 2-3 lata , popatrz twoje solarne , a sie upewnisz.
Wbij sobie dewize do glowy : swiat to cala reszta , ale przede wszystkim ja.
Jestes jeszcze bardzo mloda , nauczysz sie tego, zaufaj mi , ja to wiem.
Pozdrawiam cie serdecznie , antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12