Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

Znowu zawracam g³owê.....
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1
TEMAT: Znowu zawracam g³owê.....
#13951
12 lat(a), 8 mies. temu  
Esha
Posty: 23
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13952
12 lat(a), 8 mies. temu  
Droga Escha , twoj uklad planet w 7 domu powoduje, ze twoje emocje osiagaja zenitu.
Jestes bardzo emocjonalna , niecierpliwa i w dodatku uran przyspaza ci nie malo nerwow.
Prosze cie uspokoj sie , bo w tej chwili nie sa najlepsze aspekty dla twojego emocjonalnego wnetrza.Te ostatnie dni jowisz stoi w miejscu , bedzie zawracal , niedobrze dla nerwow i przede wszystkim dla zoladka.Zrob wszystko , zebys wyluzowala , moze pobiegaj troche , ale tak zebys padala na twarz , bo jest ci potrzebny spokoj i sen.Zmeczysz sie to bedziesz spala.
Merkury stoi w trygonie do twojego ksiezyca, pluto siedzi ci na neptunie, to nie sa najlepsze dni dla ciebie , niespokojny sen i senne mary , ktore nie daja ci odpoczac.
Prosze cie nie reagoj na zadne spojrzenia , czy zaczepki w pracy, wloz sobie cos do uszu , albo sluchaweczki z muzyka.
Bardzo , bardzo cie prosze , sprobuj sie uspokoic, kazdy z nas zna te stany gdzie nagle wszystko robi sie do du..,sorry.
Prosze Cie posluchaj mnie , nie reagoj na nic w pracy bo narobisz sobie wiekszych klopotow.Zobacz co sie dzieje na swiecie , wszystko sie wali na leb, na szyje.
Kazdy ma cos , a jak nie ma ,to niedlugo bedzie mial.
Bardzo cie prosze , posluchaj mnie i staraj sie odnalezdz twoja zimna krew , nawet jezeli jest to tylko kropelka.
Sciskam cie mocno i glowa do gory.Jutro Renatka wysle ci dobre fluidy , ona to bardzo dobrze umie. Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13957
12 lat(a), 7 mies. temu  
Esha
Posty: 23
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1