Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Proszę o interpretację.
(1 wejść) (1) Gość
Tutaj możesz podać swoje dane z nadzieją, że ktoś z czytających pomoże Ci zinterpretować Twój horoskop. Prosząc o pomoc w interpretowaniu horoskopu najlepiej będzie jeżeli podacie dokładne dane urodzeniowe: data, godzina i miejsce narodzin.
W dółStrona: 12
TEMAT: Proszę o interpretację.
Proszę o interpretację. 8 lat(a), 9 mies. temu  
Hej , mam na imie Bartosz , mam 17 lat , bardzo interesuję się horoskopami i różnymi podobnymi tematami . Nie wiem czy wystarczy wam tylko data i godzina , bo widziałem w jednym temacie nieźle ktoś "oberwał" za podanie tylko tych informacji , więc może coś o sobie napisze.
Więc polubiłem tą strone , jest łatwa w obsłudze , co dla mnie jest zaletą bo niektóre bywają koszmarne , szczególnie te z których chcesz coś zdobyć .
Data moich urodzin to 3 lipca 1994 , urodzony ;jak jest w żółtej książeczce, o godzinie 2:30.
Moja liczba numerologiczna to 33 .
Enneagram - raczej 9 .
Więc do 5 roku życia byłem małym diabłem , ale potem sie zmieniłem .
Nie byłem utalentowany w szkole , ale w 11 roku życia przeprowadziłem się za granicę .
Potem poszło już z górki :)
Teraz mam rok maturalny i potem będe musiał wybrać studia . Jak dostane wystarczającą ilość punktów to zamierzam iść na Fizjoterapie , a jak nie to Mikrobiologia na kursie biologii i chemi (wybiera sie specjalozacje na 2 roku).
Lubie pomagać ludzą , ale oczywiście jak oni mogą się odwdzięczyć ,słuchając i nie poddawając się(między innymi- straceniem zainteresowania w to co ja dla nich robie).
W sprawach miłosnych , więc myśle że mam na to jeszcze czas ... chociaż nie wiem do końca . Moim największym marzeniem jest spotkanie mojej bratniej duszy.
Czytałem charakterystyke raka i mówiła o miłości i przywiązaniu do domu , więc ja nie mam takiego czegoś , chciałbym jechać już na studia i zasmakować życia.
Lubie moje rodzinne strony , jestem patriotą , i lubie tradycje .
Jak Scarlett ( taka osoba z forum) prosiłbym o
"Miłość, małżeństwo, kariera, pieniądze, rodzina, zdrowie, jakieś ciekawe zdolności czy zdarzenia" + pozytywne dla mnie znaki zodiaku (chodzi o ludzi z tymi znakami)
i jeszcze dodaje taki może istotny link .
www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&...leSuooLa-u1314570489

Za wszystkie błędy przepraszam ;6 lat polskiego sie nie uczyłem , i nie byłem za dobry z Polskiego :)
Dziękuję bardzo każdemu który to przeczytał i oczysiście jeżeli ktoś coś odpisał próbując mi pomóc to szczególnie dziękuje :)
Jeżeli są dla mnie jeszcze jakieś pytania to proszę je do mnie kierować ^ ^
Bartek994
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: Proszę o interpretację. 8 lat(a), 9 mies. temu  
Witam Cie Bartusiu.
Astrologia to fascynujaca nauka i mysle ze skoro troszke jej polizales, to byc moze kiedys zaiteresujesz sie nia blizej.
Co rzuca sie w oczy, to masz maly 1 kwadrant ( osie horoskopu , AC,DC,MC,IC dziela go na 4 czesci, kwadranty), a to znaczy, ze masz duze szanse cos w zyciu osiagnac. Po za tym twoj saturn w 10 domu w prostym ruchu , zawsze zapewni ci prace i napewno kiedys w zyciu duzo osiagniesz. Pamietaj tez, ze saturn troche opoznia pewne rzeczy, wiele madrych ludzi z silnym saturnem zaczynalo pozniej swoja kariere i tez wiele osiagnelo.
Narazie tyle , skoncentruj sie na swojej nauce , mysle ze im starszy bedziesz , tym wiecej zadowolenia przyniesie ci nauka a pozniej praca.
Pozdrawiam cie , Antares

PS , poczekaj jak inni astrolabianie do ciebie napisza, i poczytaj uwaznie wszystkie posty, sa to zwykle bardzo ciekawe uwagi i spostrzezenia.
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

...Twoj merkury stoi na ostatnich stopniach blizniat , a slonce stoi prawie na 11 stopniu raka.
A wiec jak przesuniesz merkurego dalej, to spotka on slonce w prawie w 11 stopniu ( jeden stopien -jeden rok. Masz tam trygonik do jowisza , a wiec decyzja twoich rodzicow okaze sie dla ciebie bardzo pozytywna. Pozdrawiam cie jeszcze raz , Antars
Antares
graphgraph

Antares

A nie myślałaś może nad założeniem bloga o astrologii (lub czymkolwiek innym)?

To bardzo dobry pomysł sposób na rozpisanie się, pracę nad kreatywnością.

Pozdrawiam :)
lula322
:)
graphgraph

Antares , bardzo dziękuję ci za twoją odpowiedź :)
Więc przez ten rok skupie się na nauce , na studiach może zacznę wnikać głębiej w horoskopy itp. , chociaż czytałem troszke na internecie i jest dosyć trudne do ogarnięcia ^ ^ Lepiej by mi poszło jeżeli ktoś by mi z tym pomógł .

Mam też nadzieje że dostanę też odpowiedź od innych :)
Bartek994
graphgraph

Nie pytaj innych, sam szukaj odpowiedzi - to jedyny sposób :)
Dragonsheart
graphgraph
Urodziny: 09/11

Kochana lula322.
Ja juz raz dalam male ogloszenie w lokalnej gazecie 2008, i do tej pory nie mam spokoju.
Ciagle dzwonia jakies nieszczesliwe kobitki , albo po prostu nachodza mnie w domu i przede wszystkim chca polozyc sobie karty.
Co do zaplaty to mam maly dzbanuszek i zawsze mowie " ile masz , albo ile jest ci to jest warte.
Mam jednego doroslego syna , ktory dobrze stoi na nogach , ma przyjaciolke i zadnych dzieci. Moj partner nie ma dzieci i zadnej dalszej rodziny , bardzo dobrze zarabia , mieszkamy razem w jego prywatnym domu.
Pomysl , chcialabys jeszcze wiecej w mojej sytuacji?
Oczywiscie moglabym zrobic strone , gdzie dziennie wypisze, co ewentutalnie moze sie zdarzyc.
Ale jest tyle wspanialych stron , ze dla mnie bylaby to tez strata czasu, bo tak mam wiecej czasu dla siebie, i mojej astrologii , ktorej sie caly czas ucze.
Kocham astrologie , i mam tez ogromna literature , robi mi to po prostu przyjemnosc.
I bardzo chetnie patrze w horoskopy, czasem siedze nad jednym kilka dni, czasem sa takie duze nieszczescia i klopoty w gwiazdach , ze pytam sie , kto ten swiat tak zrobil. Wiec , tak dlugo "wypieram" moje klientki, az wyjda odemie z nowa nadzieja i z nowa sila na przyszlosc.
Sprawia mi duza przyjemnosc byc tutaj z Wami. To jest dla mnie kawalek bliskiej ojczyzny.
Prosze Lula , ty chyba mnie rozumiesz.
I teraz czuje sie dobrze w Astrolabium i staram sie zawsze troche napisac.
Sciskam cie z calego serca i BT, Ty wiesz. Pozdrawiam wszystkich Antares
Antares
graphgraph

Do góryStrona: 12