Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

Proszê o interpretacjê.
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12
TEMAT: Proszê o interpretacjê.
#13927
12 lat(a), 8 mies. temu  
3 lipca 19942:
Bartek994
Posty: 4
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13929
12 lat(a), 8 mies. temu  
Witam Cie Bartusiu.
Astrologia to fascynujaca nauka i mysle ze skoro troszke jej polizales, to byc moze kiedys zaiteresujesz sie nia blizej.
Co rzuca sie w oczy, to masz maly 1 kwadrant ( osie horoskopu , AC,DC,MC,IC dziela go na 4 czesci, kwadranty), a to znaczy, ze masz duze szanse cos w zyciu osiagnac. Po za tym twoj saturn w 10 domu w prostym ruchu , zawsze zapewni ci prace i napewno kiedys w zyciu duzo osiagniesz. Pamietaj tez, ze saturn troche opoznia pewne rzeczy, wiele madrych ludzi z silnym saturnem zaczynalo pozniej swoja kariere i tez wiele osiagnelo.
Narazie tyle , skoncentruj sie na swojej nauce , mysle ze im starszy bedziesz , tym wiecej zadowolenia przyniesie ci nauka a pozniej praca.
Pozdrawiam cie , Antares

PS , poczekaj jak inni astrolabianie do ciebie napisza, i poczytaj uwaznie wszystkie posty, sa to zwykle bardzo ciekawe uwagi i spostrzezenia.
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13930
12 lat(a), 8 mies. temu  
...Twoj merkury stoi na ostatnich stopniach blizniat , a slonce stoi prawie na 11 stopniu raka.
A wiec jak przesuniesz merkurego dalej, to spotka on slonce w prawie w 11 stopniu ( jeden stopien -jeden rok. Masz tam trygonik do jowisza , a wiec decyzja twoich rodzicow okaze sie dla ciebie bardzo pozytywna. Pozdrawiam cie jeszcze raz , Antars
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13931
12 lat(a), 8 mies. temu  
lula322
:)
Posty: 1043
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13934
12 lat(a), 8 mies. temu  
Bartek994
Posty: 4
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13935
12 lat(a), 8 mies. temu  
Dragonsheart
Posty: 124
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Urodziny: 09/11
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13939
12 lat(a), 8 mies. temu  
Kochana lula322.
Ja juz raz dalam male ogloszenie w lokalnej gazecie 2008, i do tej pory nie mam spokoju.
Ciagle dzwonia jakies nieszczesliwe kobitki , albo po prostu nachodza mnie w domu i przede wszystkim chca polozyc sobie karty.
Co do zaplaty to mam maly dzbanuszek i zawsze mowie " ile masz , albo ile jest ci to jest warte.
Mam jednego doroslego syna , ktory dobrze stoi na nogach , ma przyjaciolke i zadnych dzieci. Moj partner nie ma dzieci i zadnej dalszej rodziny , bardzo dobrze zarabia , mieszkamy razem w jego prywatnym domu.
Pomysl , chcialabys jeszcze wiecej w mojej sytuacji?
Oczywiscie moglabym zrobic strone , gdzie dziennie wypisze, co ewentutalnie moze sie zdarzyc.
Ale jest tyle wspanialych stron , ze dla mnie bylaby to tez strata czasu, bo tak mam wiecej czasu dla siebie, i mojej astrologii , ktorej sie caly czas ucze.
Kocham astrologie , i mam tez ogromna literature , robi mi to po prostu przyjemnosc.
I bardzo chetnie patrze w horoskopy, czasem siedze nad jednym kilka dni, czasem sa takie duze nieszczescia i klopoty w gwiazdach , ze pytam sie , kto ten swiat tak zrobil. Wiec , tak dlugo "wypieram" moje klientki, az wyjda odemie z nowa nadzieja i z nowa sila na przyszlosc.
Sprawia mi duza przyjemnosc byc tutaj z Wami. To jest dla mnie kawalek bliskiej ojczyzny.
Prosze Lula , ty chyba mnie rozumiesz.
I teraz czuje sie dobrze w Astrolabium i staram sie zawsze troche napisac.
Sciskam cie z calego serca i BT, Ty wiesz. Pozdrawiam wszystkich Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12