Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Problemy natury psychicznej czy....moja natura
(1 wejść) (1) Gość
Tutaj możesz podać swoje dane z nadzieją, że ktoś z czytających pomoże Ci zinterpretować Twój horoskop. Prosząc o pomoc w interpretowaniu horoskopu najlepiej będzie jeżeli podacie dokładne dane urodzeniowe: data, godzina i miejsce narodzin.
W dółStrona: 123
TEMAT: Problemy natury psychicznej czy....moja natura
#13875
Problemy natury psychicznej czy....moja natura 12 lat(a), 7 mies. temu  
Witam,

Tak jak w tytule..czy moje skłonności do depresji i myśli o samookaleczeniu się są spowodowane traumatycznymi przeżyciami z mojego życia czy są następstwem mojej natury czyt. położenia planet w czasie moich narodzin.
Od około 10 lat borykam się z problemami które doprowadzają mnie do takich zachowań. Leczyłam się u specjalistów psychiatrii ale bez zmian. Nie jestem zdziwiona tym stanem rzeczy-to jak leczyć ranę którą codziennie po kilka godzin się rozdrapuje. Obecnie opuściły mnie już nadzieje na poprawienie mojej sytuacji,nie wiem dlaczego ale wraz z rokiem 2011 wmówiłam sobie że wszystko się zmieni...nie zmienia się. Czułam że to będzie przełomowy rok...nie jest. Czułam że albo w tym roku albo w żadnym...w żadnym-tak teraz czuję. Czy w moim kosmogramie coś rzuca się w oczy? Coś co by to tłumaczyło? I czy się poprawi...
Malena1987
Posty: 8
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: EŁK Urodziny: 10/31
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13876
Re: Problemy natury psychicznej czy....moja natura 12 lat(a), 7 mies. temu  
Mi się rzuca w oczy koniunkcja Pluton-Neptun i koniunkcja Saturn-Mars.
Stolarz
Posty: 30
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: Katowice Urodziny: 07/04
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13877
Re: Problemy natury psychicznej czy....moja natura 12 lat(a), 7 mies. temu  
A co oznacza owa koniunkcja? Jestem laikiem w dziedzinie astrologii więc proszę o pomoc
Malena1987
Posty: 8
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: EŁK Urodziny: 10/31
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13878
Re: Problemy natury psychicznej czy....moja natura 12 lat(a), 7 mies. temu  
No ja też specjalnie dużo nie wiem, ale próbuję dowiedzieć się czegoś więcej.
Stolarz
Posty: 30
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: Katowice Urodziny: 07/04
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13880
Re: Problemy natury psychicznej czy....moja natura 12 lat(a), 7 mies. temu  
Doceniam starania:)
Malena1987
Posty: 8
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: EŁK Urodziny: 10/31
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13882
Re: Problemy natury psychicznej czy....moja natura 12 lat(a), 7 mies. temu  
Może coś z Twoim domem było nie tak. Koniunkcja Plutona z Neptunem może wtedy oznaczać transformację, konieczność zmiany postrzegania tej sfery życia. Neptun w 4 domu może sugerować zatracenie korzeni, człowiek nie wie kim jest. Nie potrafi znaleźć sobie miejsca w życiu.
Najlepiej będzie jak poczekasz na kogoś bardziej doświadczonego. Sorry, ale mogę Ci takich głupot napisać, że lepiej się za to nie biorę.
Stolarz
Posty: 30
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: Katowice Urodziny: 07/04
Ostatnio zmieniany: 2011/08/25 21:01 Przez Stolarz.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13883
Re: Problemy natury psychicznej czy....moja natura 12 lat(a), 7 mies. temu  
To co mówisz zgadza się zupełnie. Nie wiem kim jestem..kim chcę być..albo inaczej-odczuwam dysonans pomiędzy osobą którą jestem a którą chciałabym być...Nie bez znaczenia jest otoczenie..które nie daje mi zapomnieć kim jestem..A przynajmniej tak to odbieram. W każdym razie mam problemy ze spełnieniem się. Co kilka dni mam napady letargu,żalu,goryczy i złości wszystko to pod tytułem "Kim jestem i kim będę" bardzo ale to bardzo boję się o swoją przyszłość. Nie widzę dla siebie wyjścia. Czuję że będę nikim a mam dość spore aspiracje...i tak już dużo marzeń zostały zweryfikowane przez rzeczywistość jako niemożliwe do spełnienia co mnie ogromnie boli i doprowadza do rozpaczy..a może nie wszystko stracone? Tak na marginesie to marzę o pracy w administracji,urzędzie lub konsulacie..z dala od kraju...Nienawidzę Polski..sama myśl o niej doprowadza mnie do rozpaczy. Tak bardzo chciałabym się stąd wynieść..
Malena1987
Posty: 8
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: EŁK Urodziny: 10/31
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 123