Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

bardzo proszê o interpretacjê mojego horoskopu
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12
TEMAT: bardzo proszê o interpretacjê mojego horoskopu
#13858
12 lat(a), 8 mies. temu  
sobol
Posty: 2
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13859
12 lat(a), 8 mies. temu  
Witaj sobol.
Moje pytanie do Ciebie : jak jest z twoja godzina urodzenia. Skad masz ta godzine i czy jest to 5,25 rano ? Chodzi o to czy godzina napewno sie zgadza.

Po zatym prosze Cie , nie wpadaj w panike, zawsze jest jakies wyjscie.

Pozdrawiam Cie serdecznie Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13860
12 lat(a), 8 mies. temu  
Stolarz
Posty: 30
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: Katowice Urodziny: 07/04
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13861
12 lat(a), 8 mies. temu  
sobol
Posty: 2
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13862
12 lat(a), 8 mies. temu  
Hallo, witam Forum .
Jezeli sie twoja godzina zgadza , to pewnie sam wiesz, ze kazda kobieta toleruje rozne
klopoty tylko do pewnego czasu. Masz Mars-Wenus konstelacje ( casanova aspekt), gdzie mars jest w 12 domu, a wiec myslales, ze sie nikt nie dowie o twoich przyjemnosciach.
Pech , mars robi trigon do retrogujacego urana. A wiec jezeli do czegoc dojdzie bedziesz mial "krotki proces"
Lubisz tez mlodsze partnerki , ale to nic nadzwyczajnego ,dojrzale kobiety odkryly tez ten wspanialy aspekt w mlodszych panach.
Wszystko dobrze do czasu, kiedy nikogo nie skaleczymy, i niczego nie zrujnujemy i nikt nie bedzie przez nas plakal.
Zaznaczam , jezeli sie twoja godzina zgadza.

Droga stolarz , to wielka prawda i wielka madrosc , co napisalas.
W momencie jak cos robimy nikt z nas nie mysli co bedzie jutro , tylko dzisiaj i teraz.
A od willi z basenem do mieszkania pod mostem i restauracji " smietnik "jest wbrew pozorom tylko bardzo maly krok.
Dzieki za cierpliwosc, Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13865
12 lat(a), 8 mies. temu  

A od willi z basenem do mieszkania pod mostem i restauracji " smietnik "jest wbrew pozorom tylko bardzo maly krok.<
Stolarz
Posty: 30
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: Katowice Urodziny: 07/04
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13866
12 lat(a), 8 mies. temu  
Droga Stolarz , masz racje , nie potrzeba horoskopow zeby narobic w zyciu bledow i zwykle jest tak ze jezeli idzie dobrze to chce sie jeszcze lepiej i jeszcze wyzej, a do kardynalnego bledu , to tylko jeden krok.
Napewno oboje "poglebiaja sobie teraz milosc".
Jak narazie nie ma tam wlasciwie zadnych rozwodow , mysle ze sie zastanowia , oboje.
Dlugo sie buduje i szybko rujnuje.
Mam nadzieje ze nasz biedulek , przemysli troszke i zlagodzi sytuacje , szkoda jest
niszczyc zwiazek, nikomu tego nie zycze. Nawet na wygranej pozycji , to jednak boli.
Zycze wszystkim ladnej pogody , tutaj nie ma dnia bez deszczu, ale grzyby rosna.
Zawsze cos za cos. Serdeczne pozdrowionka dla wszystkich. Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12