Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
Tutaj możesz podać swoje dane z nadzieją, że ktoś z czytających pomoże Ci zinterpretować Twój horoskop. Prosząc o pomoc w interpretowaniu horoskopu najlepiej będzie jeżeli podacie dokładne dane urodzeniowe: data, godzina i miejsce narodzin.
W dółStrona: 1
TEMAT: Tranzyt
#13835
Tranzyt 12 lat(a), 7 mies. temu  
Czym charakteryzuje się stellum Księżyca z Marsem na urodzeniowe Słońce (rak, w ósmym domu). Czego można się spodziewać po takim tranzycie. W jaki sposób emanuje się energia?
Stolarz
Posty: 30
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: Katowice Urodziny: 07/04
Ostatnio zmieniany: 2011/08/22 17:17 Przez Stolarz.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13839
Re: Tranzyt 12 lat(a), 7 mies. temu  
Mnie to się kojarzy z większą niż zwykle nerwowością, przewrażliwieniem i braniem do siebie wszelkich zaczepek, więc warto uważać, by się z kimś nie pokłócić.
stargazer
Admin
Posty: 728
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Urodziny: 07/03
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13840
Re: Tranzyt 12 lat(a), 7 mies. temu  
A jak by zinterpretować samą koniunkcję Księżyca ze Słońcem (świadomość-podświadomość)? Wyjęcie na światło dzienne tego co leżało w podświadomości? Przyznanie się do czegoś przed samym sobą, dojście informacji do głosu?
Stolarz
Posty: 30
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: Katowice Urodziny: 07/04
Ostatnio zmieniany: 2011/08/22 17:20 Przez Stolarz.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13841
Re: Tranzyt 12 lat(a), 7 mies. temu  
Wydaje mi się, że to może być to - zwłaszcza w 8 domu. Biorąc pod uwagę całość - możliwe, że w tym czasie wystąpi jakaś niekontrolowana reakcja, niewspółmierna do bodźca, a mająca swoje źródło w podświadomości i przeszłych doświadczeniach. Pod wpływem tej sytuacji możesz zacząć się zastanawiać, dlaczego tak zareagowałaś i przy okazji uświadomić sobie coś ważnego.
stargazer
Admin
Posty: 728
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Urodziny: 07/03
Ostatnio zmieniany: 2011/08/22 17:36 Przez stargazer.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13887
Re: Tranzyt 12 lat(a), 7 mies. temu  
Właśnie dzisiaj ów tranzyt minął. Nic się nie wydarzyło. Ot taki zwykły dzień. Trochę jestem rozczarowana, bo spodziewałam się czegoś wyjątkowego.^^
Stolarz
Posty: 30
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: Katowice Urodziny: 07/04
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1