Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

związek czy jest szansa?
(1 wejść) (1) Gość
Tutaj możesz podać swoje dane z nadzieją, że ktoś z czytających pomoże Ci zinterpretować Twój horoskop. Prosząc o pomoc w interpretowaniu horoskopu najlepiej będzie jeżeli podacie dokładne dane urodzeniowe: data, godzina i miejsce narodzin.
W dółStrona: 1
TEMAT: związek czy jest szansa?
#13530
związek czy jest szansa? 12 lat(a), 8 mies. temu  
Hej Jestem początkująca jesli chodzi o interpretcaje kosmogramu. Staram sie przeanalizowac moj horoskop choc niestety dla laika nie jest to takie oczywiste.Nie bardzo rozumiem aspektu związków i macierzyństwa. W domu VII i V nie mam planet. Wlasciwie to martwi mnie ta dziedzina bo mojego zycia uczuciowego brak od lat i zdaje sie ze go nawet nie potrzebuje- lubie swoja samotnosc. Choc w przyszlosci chcialabym zostac mama. Kocham podróże i jak narazie tylko to napedza mnie do zycia( czy to nie mars i slonce w IX domu?). Jednak niewiara w siebie i realizm zmusily mnie do zrezygnowania z pewnych planów. Jestem ciekawa kiedy bede miala najlepszy czas na poznanie moje lubego i macieczyństwo :) moze jakos pomoge szczesciu.
Bylabym wdzieczna o jakąkolwiek interpretacje:)
carisa
Posty: 2
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13531
Re: związek czy jest szansa? 12 lat(a), 8 mies. temu  
Data urodzenia to: 08.09.1983 godz. 13.35 Szczecin
carisa
Posty: 2
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1