Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

mi³osne klêski?
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12
TEMAT: mi³osne klêski?
#12942
12 lat(a), 10 mies. temu  
plus mimo to zem niesmiala [achh dwunasty dom..][ino znajomosci brak by cos w tej dziedzinie dostac..]


pozdrawiam ;]
syntax
Posty: 10
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: gdynia
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12943
12 lat(a), 10 mies. temu  

<
stargazer
Admin
Posty: 728
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Urodziny: 07/03
Ostatnio zmieniany: 2011/06/28 19:27 Przez stargazer.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13163
12 lat(a), 9 mies. temu  
no ta w dwunastym daje takie [moze nie u kazdego][niestety zdobyl me namiary ;/]podbilo chlopcze 5 lat mlodsze.. tematow wspolnych duzo,ale wiele rzeczy mi sie nie spodobalo.. taka niedojrzalosc,narzekanie,ze bez kasy itd
a i mamy w synastrii podwojny kwadrat slonca do marsa,wenus do ksiezyca i saturna do marsa..
odechciewa mi sie na sama mysl jak se wspomne,ze sie odezwie
nawet automatycznie zlecialo mi poczucie wlasnej wartosci ,[glupie ale tak miewam.. czuje wstret do siebie w przypadku takich sytua
syntax
Posty: 10
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: gdynia
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13318
12 lat(a), 9 mies. temu  
Droga sytax,
Bardzo dobrze cie rozumiem , bo tez mam slonce w koziorozcu i to jest delikatnie mowiac
do d...y. Astrolodzy mowia , ze koziorozec jak jest mlody , to jest stary i jak jest dojrzaly to dopiero robi rzeczy ktore inni maja juz za soba. Po zatym koziorozec to
" pruskie wartosci" z Bogiem i cesarzem zyc w zgodzie i na pierwszym miejscu jest obowiazek.
Przeleci jeszcze kilka lat zanim to zrozumiesz. Ale tak naprawde lezy wszystko w twoich wlasnych rekach. Musisz sie starac nauczyc sie troche zrecznosci i pewnosci siebie.
Nie zamykaj sie w domu i tylko przy swoich obowiazkach. Ja wiem ze to sie latwo mowi , ale przynajmniej sproboj. A jak jest z internetem , sa platwormy gdzie mozna kogos poznac i przynajmniej troche wirtualnie poflirtowac , zebys nabrala troche zrecznosci i pewnosci siebie.Jestes iteligentna dziewczyna , masz wodnika na AC , kochasz wolnosc , wiec prosze nie blokuj sie sama.Masz pieknie oblozony twoj znak , zawodowo bedziesz moim zdaniem miala doskonala przyszlosc.Ale najpierw musisz teraz zrobic cos dla siebie.
Moze sprobuj na www.fotoflirt.pl Tam jest cala Europa , moze poznasz jakis fajnych ludzi jakas mala wycieczka , chociazby do Berlina dobrze by ci zrobila.
Prosze nie fixuj sie na moje rady , pisze bo wiem jak u mnie bylo. I nie zycze nikomu zeby tez tak mial.Wszystkiego dobrego i pozdrawiam Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13344
12 lat(a), 9 mies. temu  
wlasnie ja paradoksalnie mimo stellum w kozie nie znosze obowiazkow,nakazow.. studia rzucilam przed licencjatem [wogole bez muzyki dawno bym zwariowala chyba..]

fakt niesmialosc i brak pewnosci siebie [choc moze mi sie wydaje,ze ja ic
syntax
Posty: 10
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: gdynia
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13404
12 lat(a), 9 mies. temu  
Let it be
szymaszek
Posty: 8
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: stalowa wola Urodziny: 03/04
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13406
12 lat(a), 9 mies. temu  

Let it be<
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/07/20 08:20 Przez lucy.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12