Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

bardzo proszę o interpretację
(1 wejść) (1) Gość
Tutaj możesz podać swoje dane z nadzieją, że ktoś z czytających pomoże Ci zinterpretować Twój horoskop. Prosząc o pomoc w interpretowaniu horoskopu najlepiej będzie jeżeli podacie dokładne dane urodzeniowe: data, godzina i miejsce narodzin.
W dółStrona: 12
TEMAT: bardzo proszę o interpretację
*
#12920
bardzo proszę o interpretację 12 lat(a), 9 mies. temu  
....
capri
Posty: 6
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/07/07 14:24 Przez capri.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12970
Re: bardzo proszę o interpretację 12 lat(a), 9 mies. temu  
Hallo capri.
Najlepiej by bylo , gdybys zadala jakies pytanie , co cie najbardziej interesuje.
Wedlug radix , mysle, ze masz sklonnosci do zwiazkow z rozsadku , ktore maja prawo nie przetrwac.
Byc moze mialas juz cos takiego 2004,ale na slepo jest to troche trudne , nie stoja na planetach zadne imiona i zadne konkretne wydarzenia. Napisz najlepiej cos o sobie i zadaj jakies pytania.
Pozdrawiam cie . Antatres
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13018
Re: bardzo proszę o interpretację 12 lat(a), 9 mies. temu  
Witam.Jestem kompletnym laikiem w tej dziedzinie,więc pytam:
co można wywnioskować: z położenia MC,półkrzyża:Słońce kwadratura Księżyc opozycja Pluton kwadrat Słońce?Czy kwadrat Słońca(11dom) i Księżyc(1 dom)oznacza konflikt życie zawodowe-życie osobiste?
Nigdy nie byłam w związku.Jestem zakompleksiona z jednej strony z drugiej wymagająca dla siebie i otoczenia,poza tym zamknięta i nieufna zwłaszcza wobec facetów.

Z tego co czytałam wynikałoby,że gdy większość planet jest ponad horyzantem to osoba jest ekstrawertywna,otwarta,towarzyska,relizuje się na zewnątrz.Tymczasem ja jestem introwertyczką(Księżyc w 1.ćwiartce)?)lubię samotność.
capri
Posty: 6
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13038
Re: bardzo proszę o interpretację 12 lat(a), 9 mies. temu  
Masz inklinacje społeczno - polityczne. Możesz mieć w tym kierunku spore sukcesy. Fakt, że ciężki jest ten Twój półkrzyż, zakodowane silne wzorce rodzinne, złe doświadczenia z przeszłosci, silny wpływ osób bliskich a toksycznych, jednak możesz przekroczyć swoje ograniczenia fizyczne i psychiczne. PO prostu wyjdź naprzeciw światu, ludziom. Podróżuj, uprawiaj hobby, zaprzyjaźniaj się, dziel się sobą. Powinnaś być ciekawa świata, ludzi i życia. Twoja ostrożność jest potrzebna, asekuracyjna, ale nie daj się swoim lękom pochłonąć. Dom związków, partnerstwa jest bogaty, ale faktycznie siedzą ciężkie układy. Saturn nie tworzy łatwych okazji, raczej sprzyja związkom poważnym, rozsądnym i późnym. Jest też Jowisz, ta koniunkcja z Saturnem może być obietnicą sukcesu, jednak nie uda się bez ciężkiej, żmudnej pracy. Uczy cierpliwości i wewnętrznej siły. Na koniec ten półkrzyż, po części związany z domem rodzinnym, ze smutkiem wewnętrznym, robieniem coś wbrew sobie, choć wola skierowana jest gdzie indziej.

W mojej ocenie, w Twoim radixie drzemie moc, fakt, że masz sporo złych aspektów, ale one własnie powinny pchnąc Twój świat do przodu.
Andromeda
Posty: 7
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: Płock Urodziny: 02/09
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13144
Re: bardzo proszę o interpretację 12 lat(a), 8 mies. temu  
Droga Capri, masz dobry horoskop , tylko przez ta rozsadna koniunkcje saturn/jowisz jestes w partnerstwie troche opozniona. Mysle, ze jeszcze w tym roku przeleci ci przez droge pare panow , ale mysle, ze pewnie zaden nie bedzie w twoim guscie.
Nie powinnas sie martwic , na wszystko przyjdzie czas. Jestes napewno ladna dziewczyna i musisz miec niebieskie lub zielone oczy , ktore sa dla innych bardzo widoczne. Twoj ksiezyc w baranie robi cie troche niecirpliwa i dobrze to rozumiem. Masz duzo ladnych talentow , Ksiezyc/ neptun z domieszka merkurego , aktorski aspekt ,takze talent do pisania i to dobrego pisania, tez kochanie zwierzat i natury. Wenus przy MC nie pozwoli ci w twoim zyciu na dzwiganie kartonow w fabryce. Pamietaj ze mocny saturn ( 7 dom ) robi cie troche opozniona . Mysle ze masz 3 malzenstwa i pod koniec zycia zostaniesz wdowa, z dobrym zabezpieczeniem na dlugqa starosc,
Chiron w retrogracji , w dwojce. Pamietaj ze chiron w retrogracji leczy , a wiec gdyby ci sie w zyciu zdazyly straty materialne , nie placz , bo pieniadze wczsniej czy pozniej przyjda na konto. Zakladam ze data i godzina sie zgadza. Jezeli jest cos nie tak , to napisz ,i skorygujemy godzine. Pozdrawiam . Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13147
Re: bardzo proszę o interpretację 12 lat(a), 8 mies. temu  
Mysle ze masz 3 malzenstwa i pod koniec zycia zostaniesz wdowa, z dobrym zabezpieczeniem na dlugqa starosc

Antares tak z ciekawości pytam: w jaki sposób dochodzisz do takich informacji?
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13150
Re: bardzo proszę o interpretację 12 lat(a), 8 mies. temu  
lucy napisał:
Mysle ze masz 3 malzenstwa i pod koniec zycia zostaniesz wdowa, z dobrym zabezpieczeniem na dlugqa starosc

Antares tak z ciekawości pytam: w jaki sposób dochodzisz do takich informacji?


Hmmm ja myślę że 3 małżeństwa(związki) bo Słońce zrobi 3 aplikujące aspekty zanim zmieni znak(C.Rushman)no i sporych rozmiarów dom 7, a wdowieństwo to Pluton -władca 8 domu w domu 7.Saturn w 7 domu to może być też związek ze starszym partnerem a więc i prawdopodobne owdowienie.Ale dlaczego pod koniec życia to już nie mam pomysłu ;)
Magnolia
Posty: 76
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Urodziny: 03/01
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12