Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

Pro¶ba o pomoc
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1
TEMAT: Pro¶ba o pomoc
#12897
12 lat(a), 10 mies. temu  

Rozkaz to rozkaz.
Posty: 4
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: Urodziny: 01/16
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12899
12 lat(a), 10 mies. temu  
Hallo Maly Ksiaze,
Wcale sie nie dziwie, ze nie mozesz sie odnalezdz, nie mozesz tez powiedziec, ze nie masz mozliwosci znalezdz sobie partnera. Masz slonce w trojce, neptuna w pierwszym, kontakty napewno masz , mysle tez, ze sprawiasz na innych dobre wrazenie i potrafisz byc bardzo mila. Ale twoje AC w skorpionie spawia, ze musi wszystko tak byc, jak sobie wyobrazasz i jak partner probuje pokazac ci swoje wlasne ja , to nie zawsze ci sie to podoba i mysle ze z twojej strony reakcja jest natychmiastowa. To nie jest nic zlego,
moim zdaniem to dobrze , niech sobie meskie plemie nie mysli ze wszystko im wolno.
Masz teraz i w ciagu nastepnego miesiaca dobre aspekty na poznanie kogos nowego, tylko procedura znowu bedzie taka sama. Wszystko lezy w twoich rekach , poszukaj to co uwazasz za najlepsze.Tez mysle ze w ciagu lata zamelduja sie panowie z przeszlosci, ktorych juz znasz. Jowisz w siodemce w retrogracji.
Twoj radix...
masz saturna w siodemce w radixie , to sie opoznia z tym partnerem, ale mysle ze lepiej pozniej jak zle.
Pozdrawiam cie serdecznie Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12901
12 lat(a), 10 mies. temu  

Rozkaz to rozkaz.
Posty: 4
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: Urodziny: 01/16
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12916
12 lat(a), 10 mies. temu  
Witam cie biedulko, Kazda kobieta wie jak boli niespelniona milosc i nadzieja.
Masz jowisza latem w retrogracji , a wiec byc moze wroci twoj kochany.
Albo jakis inny ktorego juz znasz.
Prosze cie nie denerwuj sie za bardzo, swiat jest pelen ludzi i wiem ze teraz tylko ten jedyny jest najwazniejszy , ale z czasem jak emocje mina , spojrzysz na to inaczej.
Nie odkrylam teraz Ameryki , ale chcialabym ci jakos pomoc. Jest dobrze jakbys skorzystala z kazdej wolnej chwili i wyszla z domu. Sprobuj troche wiecej przebywac z ludzmi , to tez pomaga.Wiem po sobie ze teraz jakas praca w domu , albo ksiazka czy papierki , to bardzo marna odskocznia , bo mysli sa tylko w jednym miejscu.
Moze masz jego daty ,tez bez godziny jest ok.
Pozdrawiam cie , pomysle troche o Tobie , moze ci to ciutko pomoze. Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12917
12 lat(a), 10 mies. temu  

Rozkaz to rozkaz.
Posty: 4
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: Urodziny: 01/16
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12918
12 lat(a), 10 mies. temu  
Dzien Dobry. Mam nadzieje, ze jakos reperujesz swoje biedne serce , i tez zycze ci zebys nie narazala go na zbyt wielkie emocje. Druga polowa lipca moze przyniesc jakies niepotrzebne i nieprzyjemne dyskusje miedzy wami , sytuacja powinna sie pozytywnie pokazac w sierpniu i we wrzesniu. Twoj luby ma Ty -Os w wodniku , a wodnik nie da sie zawiazac w wezly , to sa ludzie wolni , niezalezni i zawsze wiedza wszystko sami najlepiej. Im bardziej bedziesz na niego naciskac tym bardziej on sie odsunie.
Na twoim miejscu poczekaj cierpliwie, bo to jest najlepsze co mozesz dla niego zrobic.
Jezeli razem pracujecie , sprobuj twoja inteligencje wyniesc na Mond Everest i sprobuj go troche swomi pomyslami zadziwic.Nie jest to wszystko latwe dla ciebie , ale musisz tak jak mowi przyslowie : Zamknac oczy i przejsc przez ten ciemny tunel.
Zadko ktory wodnik kocha cala dusza , to jest zwykle kochanie samego siebie a inni na dokladke. On ma wodnika w domu partnerskim. Trzymaj sie i badz troche bardziej elastyczna czy wyrachowana ( dla siebie samej) Zycze ci , duzo , duzo i jeszcze raz duzo szczescia. Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12923
12 lat(a), 10 mies. temu  

Rozkaz to rozkaz.
Posty: 4
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: Urodziny: 01/16
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1