Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
Tutaj możesz podać swoje dane z nadzieją, że ktoś z czytających pomoże Ci zinterpretować Twój horoskop. Prosząc o pomoc w interpretowaniu horoskopu najlepiej będzie jeżeli podacie dokładne dane urodzeniowe: data, godzina i miejsce narodzin.
W dółStrona: 123
TEMAT: biznes
#12142
biznes 12 lat(a), 10 mies. temu  
Witam
pracuję obecnie nad poważnym projektem, który może mi przyniesc dobre zyski. Czy mógłby ktoś zz Was zajrzec w moje "gwiazdy" czy cokolwiek mi z tego wyjdzie? Im dłużej pracuję nad tym projektem, tym większe mam wątpliwości że on wyjdzie. Nie dlatego że mogę "nawalic", tylko dlatego że zbyt duża kasa jest do zarobienia- aż za duża:)
Pozdrawiam
Anna
10.10.1958 Koszalin godz 21.30
ibiscuss10
Posty: 12
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta ibiscuss10 Miejsce: koszalin Urodziny: 10/10
Ostatnio zmieniany: 2011/05/10 17:18 Przez ibiscuss10.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Ania:)
 
#12177
Re: biznes 12 lat(a), 10 mies. temu  
Wiesz, przeczytawszy Twoje pierwsze zdanie, to miałam wrażenie, ze czytam pewną bliska mi osobę. Ona obecnie realizuje duzy projekt, który w konsekwencji ma przynieść doskonałe zyski. Dlatego tez z ciekawości zajrzałam w Twoje kółko, radzić nie będę, bo nie wiem. Zajrzałam w poszukiwaniu ewentualnych podobieństw. Macie identyczne stellum, Ty w wadze, a ona w strzelcu, Słońce, Merkury, Wenus,no prawie identyczne, bo ona ma tam jeszcze Urana. U Ciebie Uran zaczyna pomału robić opozycje do tego wszystkiego, a u niej juz zaczął na całego trygonem.
Niecodzienne pomysły Urana i optymizm Jowisza robią swoje, pozostaje liczyć na poczciwego Saturna, żeby utrzymał to wszystko w ryzach:)

życzę sukcesów:)
chmielu
Posty: 12
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/05/11 23:59 Przez chmielu.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12189
Re: biznes 12 lat(a), 10 mies. temu  
Dziękuje. Twój post natchnął mnie optymizmem. P\
Pozdrawiam
Anna
ibiscuss10
Posty: 12
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta ibiscuss10 Miejsce: koszalin Urodziny: 10/10
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Ania:)
 
#12242
Re: biznes 12 lat(a), 10 mies. temu  
Hallo Anna.
Wedlug mnie , tak jak ja to widze, potrzebujesz na poczatku czas do rozpedu. Jest mozliwe, ze beda jakies niewielkie trudnosci lub straty.
Prosze nie przejmuj sie tym , twoj projekt potrzebuje czasu , ale bedzie dobrze i wszystko co zamierzasz, sie dobrze uda.
Prosze przeanalizuj swoich ewentutalnych partnerow lub partnerki.
Zaufaj twojej wlasnej intuicji.
Nie wszystkie rady co ci inni daja sa dobre.
Zdasz sie na siebie , rozkwitnie twoj projekt.
Przemysl 2 razy zanim zaufaszswoim "przyjaciolkom".
Masz troche retrogujacych aspektow , nie pozwol sie wyslac na sliski lod.
Pozdrawiam cie, zycze tylko wspanialych sukcesow. Marianna
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12243
Re: biznes 12 lat(a), 10 mies. temu  
Sprawdż umowy.
genny19
Posty: 120
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12244
Re: biznes 12 lat(a), 10 mies. temu  
Umowy są sprawdzone przez niezaleznych, moich prawników i zostały apostillowane. Nie ma w nich żadnych kruczków, które mogliby wykorzystac. ale ciągle nie mogę uwierzyc w taki zarobek i martwię sie że mój czas i praca pójdzie na marne:)
Dziekuje za sugestię i pozdrawiam
Anna
ibiscuss10
Posty: 12
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta ibiscuss10 Miejsce: koszalin Urodziny: 10/10
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Ania:)
 
#12245
Re: biznes 12 lat(a), 10 mies. temu  
...Napisze ci jeszcze troszke o Tobie , tak troszke z nudow.
Masz piekny trygonik Jowisza z MC , i prawie zawsze jest to samodzielna praca , wlasna firma , niechetnie tacy ludzie pracuja dla innych.Po za tym twoj ksiezyc w pannie jest bardzo ostrozny , stad twoje male niepewnosci. Panna jest ostrozna i strachliwa , musi sie najpierw na 100% upewnic. Ale panna jest dokladna pracowita i systematyczna i zadna praca nie jest jej obca. Duzy plus dla Ciebie. Twoj ksiezyc w sextilu do AC , robi cie dla innych ludzi , przyjemna , grzeczna , dasz sie lubic , nastepny plus dla ciebie.
Wprawdzie masz kwadracik saturna do ksiezyca , ale saturn stoi w strzelcu , a strzelec jest troche lekkomyslny , a wiec na szczescie nie da ci saturn popalic . Pozatym masz MC w rybach. Rybka to najlepsze co jest. W moim nastepnym zyciu bede ryba ze wszystkimi planetami w Rybie. Pamietaj ze ryba przeplynie tez i w brudnej wodzie i na koncu ma sukces.
Pozdrowienia i napisz jak bedziesz miala czas, jak twoj projekt itd. Marianna
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 123