Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Prośba o interpretację
(1 wejść) (1) Gość
Tutaj możesz podać swoje dane z nadzieją, że ktoś z czytających pomoże Ci zinterpretować Twój horoskop. Prosząc o pomoc w interpretowaniu horoskopu najlepiej będzie jeżeli podacie dokładne dane urodzeniowe: data, godzina i miejsce narodzin.
W dółStrona: 12
TEMAT: Prośba o interpretację
#10920
Prośba o interpretację 12 lat(a), 11 mies. temu  
Właściwie to, niewiele wiem o astrologii:/ Natrafiłam kiedyś przypadkiem na wykład dok. Weresa, nie ukrywam że wierzę w wpływ planet w nasze życie. Niestety ostatnimi czasy nie wszystko układa się tak, jakbym sobie tego życzyła, zarówno w relacjach z mezczyznami, z pracą jak i w domu. Prosiłabym zatem o interpretację mojego horoskopu, moje dane:
20.01.1983 Warszawa, godz: 12:10, z góry dziękuję za zainteresowanie i poświęcony mi czas, pzdr Anka
AniaZ
Posty: 5
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11936
Re: Prośba o interpretację 12 lat(a), 11 mies. temu  
hmm czy ze mną jest coś nie tak? Nie rozumiem, prosiłam o interpretację i nikt nie pokusił się, żeby odpisać mi chociażby przecząco...
AniaZ
Posty: 5
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11952
Re: Prośba o interpretację 12 lat(a), 11 mies. temu  
michael
Admin
Posty: 829
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna kwinkunks23 Kwinkunks Blog Miejsce: Gdańsk Urodziny: 10/10
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
s1.polchat.pl/chat.php?_room=chat_astrolabium
"Jedyna wolność to zwycięstwo nad samym sobą."
Fiodor Dostojewski
"Wniosek to punkt w którym nie masz już siły dalej myśleć."
Eddie Murphy
 
#11956
Re: Prośba o interpretację 12 lat(a), 11 mies. temu  
Bardzo dziękuję, a czy ktoś mógłby chociaż pobieżnie mi to odczytać?
AniaZ
Posty: 5
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11957
Re: Prośba o interpretację 12 lat(a), 11 mies. temu  
hmm czy ze mną jest coś nie tak? Nie rozumiem, prosiłam o interpretację i nikt nie pokusił się, żeby odpisać mi chociażby przecząco...


Wszystko z Tobą ok.
Po prostu- czasem trzeba się przypomnieć.
Dla mnie Twój horoskop to kontrasty .

Władcą ascendentu więc i horoskopu jest Merkury
Dominantą Słońce, Uran, Jowisz ( w takiej kolejności).
Na Jowisza i Saturna zwróciłam dodatkowo uwagę.

Jowisz w pobliżu osi w swoim znaku .
Saturn jako władca Twojego Słońca z Merkurym.

Ważni mogą być ludzie ( obsadzona południowo- zachodnia hemisfera horoskopu), dodatkowo ascendentalny Bliźniak.
Słonce w Koziorożcu bywa introwertyczne , jednak w Twoim przypadku niekoniecznie?
Może więcej drygu do szefowania ?
Praca jest dla Ciebie ważna - 6 dom.
Także Słońce na M.C. będzie dawać pęd do sukcesu zawodowego.

( Dla mnie osobiście Słonce, Jowisz, Uran raczej współgrają ze sobą dając kreatywność , radochę działania :)

Sporo energii też daje Księżyc w Baranie

Z rzeczy umiarkowanie dobrych- możliwe przepracowanie , przeciążenie , rozchwianie, nadmiar.


To tak na gorąco

Wedle życzenia

Pozdrowienia:)

Lula
lula322
:)
Posty: 1043
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11960
Re: Prośba o interpretację 12 lat(a), 11 mies. temu  
lula322 napisał:


Władcą ascendentu więc i horoskopu jest Merkury
Dominantą Słońce, Uran, Jowisz ( w takiej kolejności).
Na Jowisza i Saturna zwróciłam dodatkowo uwagę.

Praca jest dla Ciebie ważna - 6 dom.
Także Słońce na M.C. będzie dawać pęd do sukcesu zawodowego.


ja widzę to troszkę inaczej ... zarówno władca ASC jak i najwyżej położona dominanta jest w IX domu ... Słońce w Koziorożcu a MC w Wodniku więc Słońce nie na MC, ale zdecyzdowanie w IX domu ... tak więc sprawy IX domowe będa najważniejsze

Dla mnie Twój horoskop to kontrasty .

Władcą ascendentu więc i horoskopu jest Merkury
Dominantą Słońce, Uran, Jowisz ( w takiej kolejności).
Na Jowisza i Saturna zwróciłam dodatkowo uwagę.

Jowisz w pobliżu osi w swoim znaku .
Saturn jako władca Twojego Słońca z Merkurym


tu się zgadzam z kontrastem ... sytuacja wygląda interesująco ... w pierwszej chwili myślałam że jest tu dwóch faworytów horoskopu ...Słońce, Merkury, Wenus we władzy Saturna ... Księżyc we władzy Marsa ... ten z kolei we władzy Jowisza ... na pewnym etapie robi się dwuwładza ... ale gdy doszłam do końca wyliczanki to okazało się że tu Jowisz uprawia "podszepty" w tym horoskopie ... Saturn, który trzyma w garści 3 planety sam ulega poprzez domicyl Marsa temu co podpowie Jowisz ...

co dalej z tym towarzystwem się dzieje? ... Jowisz przyjaźni się ze Słońcem ... ale Słońce pogardza Jowiszem ... ups ...

podobnie rzecz ma się z Księżycem i Słońcem ... Księżyc egzaltuje Słońce ... ale Słońce nienawidzi Księżyca ... no nie fajnie ... trochę jak w bajce o czapli i żurawiu ... Jowisz i Księżyc chcieliby nieba uchylić Słońcu ale ono focha ma na nich
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11961
Re: Prośba o interpretację 12 lat(a), 11 mies. temu  
ja widzę to troszkę inaczej ... zarówno władca ASC jak i najwyżej położona dominanta jest w IX domu ... Słońce w Koziorożcu a MC w Wodniku więc Słońce nie na MC, ale zdecyzdowanie w IX domu ... tak więc sprawy IX domowe będa najważniejsze


Tak jest Lucy.

To może być praca związana z nauką.

Słońce nie na MC jednak bardzo blisko

Aniu masz też zaakcentowane ładnie znaki powietrzne ,na szczycie 6 domu Waga.

Więc może praca związana z kulturą ,nauką.

Lucy gdyby co , to mnie popraw :)
lula322
:)
Posty: 1043
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/05/05 11:03 Przez lula322.Powód: zginęło słówko: zaakcentowane :)
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12