Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

PROŚBA O INTERPRETACJĘ
(1 wejść) (1) Gość
Tutaj możesz podać swoje dane z nadzieją, że ktoś z czytających pomoże Ci zinterpretować Twój horoskop. Prosząc o pomoc w interpretowaniu horoskopu najlepiej będzie jeżeli podacie dokładne dane urodzeniowe: data, godzina i miejsce narodzin.
W dółStrona: 12
TEMAT: PROŚBA O INTERPRETACJĘ
#10819
PROŚBA O INTERPRETACJĘ 12 lat(a), 11 mies. temu  
10.10.1958 godz. 21:30 Koszalin
Nic mi w zyciu sie nie układa. No cóż, może mam to zapisane w gwiazdach? Czy mój los choc na trochę się odmieni? Czy trafię wreszcie na kogoś, kto mnie szczerze pokocha?
ibiscuss10
Posty: 12
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta ibiscuss10 Miejsce: koszalin Urodziny: 10/10
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Ania:)
 
#10820
Re: PROŚBA O INTERPRETACJĘ 12 lat(a), 11 mies. temu  
Nie jest latwo jezeli ma sie Descendent w Koziorozcu i dodatkowo w kwadrature Ksiezyc - Saturn w horoskopie urodzeniowym znalezc odpowiedniego partnera. Tak parzac na Twoj horoskop wydaje mi sie, ze jestes bardzo skupiona na zyciu rodzinnym i bardzo niewiele zaangazowana w zycie poza nim. Masz Marsa w Bliznietach wiec lubisz mezczyzn ktorzy sa zabawni, wychodza na zewnatrz wiec sa inni niz Ty. Tylko problem w tym czy tacy mezczyzni zainteresowaliby sie Toba. Moze warto wyjsc na zewnatrz, poszezyc swoje zainteresowania i stac sie interesujaca kobieta dla mezyczyzn o ktorych marzysz? Mezczyzna nie powinien zmieniac Twojego zycia - Ty powinnas je zmienic a mezczyzna ma byc wspanialym dodatkiem do Twojego wspanialego zycia.
Teraz masz tranzyt Saturna przez urodzeniowe planety kolejno: Wenus, Slonce,Merkurego. Nie bedzie to latwe 2 lata ale Saturn to nauczyciel i madry doradca i wlasnie na jego tranzytach najbardziej uwiera ale warto na nich ciezko pracowac aby pozniej otrzymac nagrode (Saturn to wladca Twojego Descendentu wiec odpowiada za Twoje zwiazki). Warto cos teraz zmienic bo czekaja Cibie tranzyty kwadratury Plutona do wyzej wymienionych planet i tranzyt opozycji Urana do nich a te planety nie pytaja o zdanie i wymuszaja zmiany co moze byc bardzo przyjemne ale jesli nie lubimy amian to w wiekszosci przypadkow bardzo nieprzyjemne.
Saturn daje Ci teraz znaki, ze warto cos zmienic. Jezeli mowisz, ze Ci sie nic nie udaje zastosuj inne metody aby pozbyc sie takiego myslenia, bo ono jest bardzo negatywne. W jakims watku tutaj pisalam o metodzie EFT (Techniki Emocjonalnej Wolnosci). Latwa metoda, wiele informacji w internecie, warto sprobowac, albo poszukac innych technik.
dagmara888
Posty: 17
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10832
Re: PROŚBA O INTERPRETACJĘ 12 lat(a), 11 mies. temu  
Dziekuje za odpowidź. nie do końca sie z Toba zgadzam. Żaden mężczyzna nie zmienia mojego zycia. Ale trafiam zawsze ( już trzeci raz) na "łajdaka". Może jestem zbyt wymagajaca partnerka? Może mężczyźni uciekaja w prostotę? Mężczyźni nie lubią gdy kobieta ma coś do powiedzenia, wola "tępe" baby, nad którymi maja władzę lub wpływ. Wiem, piękno jest trudne, brzydota łatwa. Jestem naprawde fajną babką, ładna, zgrabna o wielu zainteresowaniach. Nie jestem sama, ale bardzo samotna. Może to co napisałam przejawia troche megalomanii, ale znam swoja wartośc i wiem jakie zainteresowanie wzbudzam u płci przeciwnej. Ale boje się związków.
ibiscuss10
Posty: 12
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta ibiscuss10 Miejsce: koszalin Urodziny: 10/10
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Ania:)
 
#10835
Re: PROŚBA O INTERPRETACJĘ 12 lat(a), 11 mies. temu  
ibiscuss10 napisał:
Może mężczyźni uciekaja w prostotę? Mężczyźni nie lubią gdy kobieta ma coś do powiedzenia, wola "tępe" baby, nad którymi maja władzę lub wpływ. Wiem, piękno jest trudne, brzydota łatwa. Jestem naprawde fajną babką, ładna, zgrabna o wielu zainteresowaniach. Nie jestem sama, ale bardzo samotna. Może to co napisałam przejawia troche megalomanii, ale znam swoja wartośc i wiem jakie zainteresowanie wzbudzam u płci przeciwnej. Ale boje się związków.

"MEZCZYZNI WOLA TEPE BABY" nie zgadzam sie. 1000 x NIE ! prawdziwi mezczyzni, swiadomi siebie i zycia absolutnie nawet nie spojrza w kierunku TEPEJ baby. na koncu postu sama odpowiadasz sobie na pytanie: dlaczego jestes sama : BOISZ SIE ZWIAZKOW. popracuj nad soba. powodzenia
Phoenix
Posty: 31
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta goseeah Miejsce: Wroclaw Urodziny: 10/25
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10836
Re: PROŚBA O INTERPRETACJĘ 12 lat(a), 11 mies. temu  
mam wnusię, najcudowniejsza marytnkę. ur 01.12.2010 godz. 16 07 Bedford Anglia. W jakim kierunku naliży ukierunkowac jej zainteresowania? w jakim zawodzie sie bedzie spełniac?
ibiscuss10
Posty: 12
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta ibiscuss10 Miejsce: koszalin Urodziny: 10/10
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Ania:)
 
#10837
Re: PROŚBA O INTERPRETACJĘ 12 lat(a), 11 mies. temu  
Masz rację, nie byłam z mężczyznami!! zgadzam sie z Toba w 1000 %. A więc teraz autoref;eksja, a później autoedukacja. Muszę nad soba popracowac
ibiscuss10
Posty: 12
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta ibiscuss10 Miejsce: koszalin Urodziny: 10/10
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Ania:)
 
#10838
Re: PROŚBA O INTERPRETACJĘ 12 lat(a), 11 mies. temu  
mam wnusię, najcudowniejsza marytnkę. ur 01.12.2010 godz. 16 07 Bedford Anglia. W jakim kierunku naliży ukierunkowac jej zainteresowania? w jakim zawodzie sie bedzie spełniac?


Będzie świetnym psychologiem i będzie kochać podróże :) Może spróbować w tym kierunku?:)

Z pozdrowieniami

Lula
lula322
:)
Posty: 1043
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12