Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

Pro¶ba
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1
TEMAT: Pro¶ba
#10649
13 lat(a) temu  
bell
Posty: 3
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/04/17 22:18 Przez bell.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10750
13 lat(a) temu  
Nie jest latwo znalezc prace, kiedy sie ma tranzyt Saturna przez 2 dom. Ten tranzyt przejawia sie takze tym, ze wydaje nam sie, ze mamy mniej pieniedzy niz zazwyczaj. Nie wiem na ile godzina urodzenia jest dokladna ale ten trnazyt potrwa jakies 2 lata. Nie jest oczywiscie powiedziane, ze nie znajdziesz pracy w tym czasie ale pieniadze beda Ci sie wydawaly niewystarczajace. Czasami warto przyjac jakakolwiek propozycje pracy w tym czasie niz nic nie robic. Saturn to przeciez nauczyciel.
dagmara888
Posty: 17
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10751
13 lat(a) temu  
bell
Posty: 3
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10753
13 lat(a) temu  
Twoj Merkury na Descendencie, ktory jest wladca Twojego MC w Bliznietach. Wladca 6 domu Uran w 3. Dla mnie to nauczanie, komunikacja, przekazywanie wiedzy, prowadzenie rozmow. Ciezko jest okreslic zawod bo teraz w wielu zawodach musisz miec wiele roznych umiejetnosci. Ale starsznie rzuca mi sie w oczy Twoj Merkury i dom 3 jesli chodzi o zawod.
dagmara888
Posty: 17
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10754
13 lat(a) temu  
bell
Posty: 3
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10755
13 lat(a) temu  
Uwazam, ze jak najbardziej dobrze wybralas i robisz cos co jest zgodne z Twoim horoskopem. Jedna uwaga - Twoje progresywne planety przechodza do domu 9 wiec moze sie zwiekszyc w Tobie potrzeba nauki (podwyzszania kwalifikacji), albo wlasnie dlatego trafilas na astrologie i inne techniki bo dom 9 to dom Urana (rowniez astrologii), bardzo dobra realizacja. Tak na marginesie jesli masz ochote to sprobuj techniki EFT (Techniki Emocjonalnej Wolnosci). Bardzo fajna metoda i duzo informacji w internecie.Wydaje mi sie, ze w Twoim przypadku moze sie przydac. Poczytaj to forum:
www.goldenline.pl/forum/eft-techniki-emocjonalnej-wolnosci
Fora sa wlasnie po to aby sobie pomagac. Nie musisz sie niczym odwdzieczac.
dagmara888
Posty: 17
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1