Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Prośba o interpretację
(1 wejść) (1) Gość
Tutaj możesz podać swoje dane z nadzieją, że ktoś z czytających pomoże Ci zinterpretować Twój horoskop. Prosząc o pomoc w interpretowaniu horoskopu najlepiej będzie jeżeli podacie dokładne dane urodzeniowe: data, godzina i miejsce narodzin.
W dółStrona: 1
TEMAT: Prośba o interpretację
#10553
Prośba o interpretację 12 lat(a), 12 mies. temu  
kobieta, ur. 29 kwietnia 1990, Nysa, godzina 15:10

Mogę prosić o rzucenie okiem?
Najbardziej ciekawi mnie i stresuje obecnie prawo jazdy (A i B), niedawno rozpoczęłam kursy/jazdy, nie wiem czy w ogóle uda mi się zdać egzaminy, a co ważniejsze poczuć pewnie za kierownicą. A może zmieni to moją przyszłość? Ktoś mówił mi, że wyraźnie widać w moim horoskopie podróże, zainteresowanie językami obcymi, to mnie najbardziej zaintrygowało (bo pokrywa się z rzeczywistością, choćby studiami i planami) i zachęciło do poszukiwań, które sprowadziły mnie tutaj (a może była to zła interpretacja? tj. "predyspozycji")
Pozdrowienia :-)
hnnnng
Posty: 1
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Urodziny: 04/29
Ostatnio zmieniany: 2011/04/04 13:44 Przez hnnnng.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10558
Re: Prośba o interpretację 12 lat(a), 12 mies. temu  
Witam Byku asc. panna . Masz slonce w Byku i ksiezyc w raku , tzn , ze jestes ambistna osobka, wiec prawko napewno zdasz ! A praktyka czyni cuda ! Twoj merkurio i slonce znajduja sie w 9 domu to wlasnie oznacza , ze czekaja cie dalekie podroze , zainnteresowania takie jak: jezyki obce, esoteryka, religia , studia. Zapewne masz problemy w relacjach damsko-meskich, wiecznie cos sie psuje , zwiazki sie rozpadaja , ksiaze po jakims czasie okazuje sie zwyklym palantem itd. ale nie martw sie ! czeka cie szczesliwe malzenstwo i to z prawdziwym przystojniakiem ! ( wenus w 7 domu )
bilancia
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: kolo Urodziny: 10/12
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10561
Re: Prośba o interpretację 12 lat(a), 12 mies. temu  
hnnnng napisał:
kobieta, ur. 29 kwietnia 1990, Nysa, godzina 15:10

Mogę prosić o rzucenie okiem?
Najbardziej ciekawi mnie i stresuje obecnie prawo jazdy (A i B), niedawno rozpoczęłam kursy/jazdy, nie wiem czy w ogóle uda mi się zdać egzaminy, a co ważniejsze poczuć pewnie za kierownicą. A może zmieni to moją przyszłość? Ktoś mówił mi, że wyraźnie widać w moim horoskopie podróże, zainteresowanie językami obcymi, to mnie najbardziej zaintrygowało (bo pokrywa się z rzeczywistością, choćby studiami i planami) i zachęciło do poszukiwań, które sprowadziły mnie tutaj (a może była to zła interpretacja? tj. "predyspozycji")
Pozdrowienia :-)


Witaj,

Byki uwazane sa za pewnych, zrownowazonych kierowcow, niemniej Twoj Ksiezyc w Raku w opozycji do Urana moze Cie czynic bardziej emocjonalna, pobudliwa, a opozycja Plutona do Merkurego moze skutkowac wymuszaniem pierwszenstwa. Twoj Merkury, z ktorym utozsamiane sa podroze, transport w pozycji natalnej jest w retro, bieg wsteczny tej planety poglebia myslenie, zwalnia procesy myslowe, niekiedy objawia sie niechecia do nauki, jednak patrzac na progresje pod koniec 2007 roku zmienil swoj ruch na prosty, wiec powinnas byla zaobserwowac poprawe w tej kwestii. Tak wiec radze zachowanie tzw. "zimnej krwi", stosowanie sie do przepisow, w razie potrzeby poczucia sie pewniej (nawet po pozytywnym zdaniu egzaminu) dodatkowe jazdy, a bedzie ok :-)

Powodzenia
Pani Świstak
Posty: 426
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/04/06 16:39 Przez Pani Świstak.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
"Take nothing on trust, see everything for yourself"
 
#10564
Re: Prośba o interpretację 12 lat(a), 12 mies. temu  
cd. Merkury w Byku jest wladca X domu odpowiadajacego za kariere, prace, powolanie i jest on u Ciebie w IX domu, co moze wskazywac na zajecie zwiazane np. z handlem (zagranicznym), finansami, ksiegowoscia, ect.. Merkury w Byku skutkuje zazwyczaj w praktycznym wykorzystaniu inteligencji, bedziesz zatem dazyc do tego, by wiedza przyniosla Ci wymierne i namacalne korzysci materialne. Merkury w tej pozycji moze oznaczac rowniez prace we wspolpracy z zagranicznymi firmami, co moze sie wiazac z licznymi podrozami i to dalekimi. Jak najbardziej mozliwe jest stypendium zagraniczne.

Pozdrawiam
Pani Świstak
Posty: 426
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
"Take nothing on trust, see everything for yourself"
 
Do góryStrona: 1