Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

mi³o¶æ w horoskopie
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1
TEMAT: mi³o¶æ w horoskopie
#10489
13 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  
azja
Posty: 5
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10752
13 lat(a) temu  
Neptun na Descendencie moze swiadczyc, ze idealizujesz zwiazki z ludzmi (nie tylko z mezyczyznami). Czesto sa one niejasne, oparte na jakis dziwnych zasadach. Mars w Wodniku moze swiaczyc, ze pociagaja Ciebie mezyczzni wolni duchem, troche inni, nie jest latwo z takimi stworzyc stabilny zwiazek. Nie bedziesz samotna, ale warto nie zyc marzeniami czy wyobrazeniami tylko zaczac stapac po ziemi.
dagmara888
Posty: 17
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10826
13 lat(a) temu  
kazda presja budzi opor. nie wyczekuj, wszystko przychodzi w odpowiednim czasie. kosmos jest konstrukcja idealna. wszechswiat da ci cos w momencie kiedy bedziesz na to gotowa. pamietaj ze mysli maja moc sprawcza. potegujac mysl o porazce, stwarzasz ja sobie sama. zyj w teraz, obserwuj, nie planuj. mowiac po ludzku wrzuc na luz. pamietaj ze horoskop to potencjal, to od ciebie zaley jak go zrealizujesz, to ty jestes kreatorem siebie. wiecej wiary i optymizmu ! juz jest dobrze a bedzie jeszcze lepiej. buzka !
Phoenix
Posty: 31
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta goseeah Miejsce: Wroclaw Urodziny: 10/25
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1