Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Pytanie o interpretację - natalny
(1 wejść) (1) Gość
Tutaj możesz podać swoje dane z nadzieją, że ktoś z czytających pomoże Ci zinterpretować Twój horoskop. Prosząc o pomoc w interpretowaniu horoskopu najlepiej będzie jeżeli podacie dokładne dane urodzeniowe: data, godzina i miejsce narodzin.
W dółStrona: 1
TEMAT: Pytanie o interpretację - natalny
#10473
Pytanie o interpretację - natalny 13 lat(a) temu  
Witam serdecznie. Chciałem prosić w miarę możliwości o interpretację mojego horoskopu natalnego.
Mój radix jest wyliczony na 4 grudnia 1984 godz. 08:50 rano w Katowicach.


Od Dwóch lat "studiuję" sobie astrologię ale muszę przyznać, że potrzebuję wreszcie spojrzenia kogoś obiektywnego na moją sytuację. Tym bardziej, że od roku czuję się przygwożdżony jakimś totalnym paraliżem twórczym jeśli można tak to nazwać. Nie wiem co się dzieje ale nie jest to fajne. Jako dzieciak miałem strasznie dużo chęci do działania, dużo rysowałem, ogrom dosłownie potem wziąłem się za granie na gitarze, śpiew itd grałem w zespole i czułem, że to jest to ale od jakiegoś czasu coś mnie ostro blokuje. Pracę miałem niezła jakiś czas ale z niej zrezygnowałem idąc na studia bo chciałem je skończyć. Nową robotę zaczynam od kwietnia ale i tak czuję że każdy ruch jaki wykonam mnie pogrąży, nie wiem już co o tym myśleć. Może powinienem iść do psychiatry??? :/ Mam wrażenie, że jak tylko rzeczy zaczynają mi się podobać i dobrze układać to coś mi je rozwala. Jakbym działał pod jakąś presją.

Z góry dziękuje za podzielenie się uwagami. Wrzucam "kółko" przy okazji.
Henryk84
Posty: 1
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10631
Re: Pytanie o interpretację - natalny 12 lat(a), 11 mies. temu  
Witam Cie Henryku. Masz bardzo ladny horoskop, na AC masz klasyczny aspekt "artysty".
Masz duzy talent i powinienes go dalej wykorzystywac. Jednoczesnie jestes bardzo wrazliwym czlowiekiem i byc moze jakies male niepowodzenie zcina cie z nog.Nie daj sie wyprowadzac
" maliny". Retrogujacy pluton zabiera ci troche energi, nie daj sie poprostu. Najlepszym sposobem jest duzo kontaktow z ludzmi, rozmowy , telefony itd. Nie marnuj swoich talentow, przeciesz umiesz tyle wspanialych rzeczy. Powodzeniai glowa do gory. Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10632
Re: Pytanie o interpretację - natalny 12 lat(a), 11 mies. temu  
Witam Cie Henryku. Masz bardzo ladny horoskop, na AC masz klasyczny aspekt "artysty".
Masz duzy talent i powinienes go dalej wykorzystywac. Jednoczesnie jestes bardzo wrazliwym czlowiekiem i byc moze jakies male niepowodzenie zcina cie z nog.Nie daj sie wyprowadzac
" maliny". Retrogujacy pluton zabiera ci troche energi, nie daj sie poprostu. Najlepszym sposobem jest duzo kontaktow z ludzmi, rozmowy , telefony itd. Nie marnuj swoich talentow, przeciesz umiesz tyle wspanialych rzeczy. Powodzeniai glowa do gory. Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10633
Re: Pytanie o interpretację - natalny 12 lat(a), 11 mies. temu  
Henryku, tacy ludzie jak Ty , widza swiat w innych kolorach, masz talent a jednoczesnie jestes wrazliwym czlowiekiem, ciesz sie z tego i nie marnuj twojego talentu. Tak to juz jest w zyciu , raz z gorki a raz pod gorke. A wiec wybierz ta droge z gorki i wez sie natychmiast w garsc, przeciesz sam wiesz ze to umiesz. Mam nadzieje ze kiedys o Tobie uslyszymy w mediach, nie zawiedz naszych nadzieji.Przemysl sobie wszystku...no i do boju.
Im dalej w rok , tym bedzie lepiej. Pozdrawiam jeszcze raz, Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1