Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Prośba o interpretację - dotyczy zdrowia
(1 wejść) (1) Gość
Tutaj możesz podać swoje dane z nadzieją, że ktoś z czytających pomoże Ci zinterpretować Twój horoskop. Prosząc o pomoc w interpretowaniu horoskopu najlepiej będzie jeżeli podacie dokładne dane urodzeniowe: data, godzina i miejsce narodzin.
W dółStrona: 12
TEMAT: Prośba o interpretację - dotyczy zdrowia
#10373
Prośba o interpretację - dotyczy zdrowia 13 lat(a) temu  
Witajcie :)
Od jakiegoś czasu pochłaniam astrologię i z przyjemnością zaglądam na to forum. Zetknęłam się jednak w realnym życiu z problemem, którego jeszcze moja w wiedza astrologiczna na razie nie obejmuje. Chodzi o mojego synka. Od jakiegoś czasu ma problemy ze zdrowiem trudne do zdiagnozowania. Podaje jego date ur 17.03.2004 godz 9.50 Gdańsk. Przypuszczam, ze odpowiedzią jest pluton w 6 domu w kwadraturze do słońca, może ktoś z Was z dużo głębszą wiedzą niż moja początkująca mogłby mi pomóc, będę wdzięczna, dziękuję
Kron
Posty: 9
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: Gdańsk
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10421
Re: Prośba o interpretację - dotyczy zdrowia 13 lat(a) temu  
Ascendent w Raku i Księzyc w koniunkcji z Neptunem mówi o dużej emocjonalności oraz o dużej potrzebie miłości i o tym ,że ważne jest dla niego poczucie bezpieczeństwa.W horoskopie twojego syna są 2 figury planetarne :
1 Palec Boży który tworzą Merkury sekstyl Księżyc oraz Merkury i Księżyc tworzą kwinkus do Jowisza..
Jowisz jest tu planetą ogniskową.
2.Trójkat dynamiczny to kwadratura Wenus do księżyca Neptuna ,Kwinkus księzyca i Neptuna do Jowisza oraz trygon Wenus do Jowisza.
Jowisz jest obecny w 2 aspektach . Pluton znajduje się w Strzelcu jest pod władaniem Jowisza. Pluton symbolizuje podświadomość.Pod władaniem Jowisza są także Księżyc i Neptun(są w domu 9 w domu Jowisza)
"Wschodzący znak Raka ,są to osoby wrażliwe i emocjonalne. Wszelki stres ,jak i brak równowagi emocjonalnej daje o sobie znać postaci nieżytu żoładka . Mogą zaznaczać się nerwice wegetatywne. Nerwica może przybierać postać depresji ,histerii,fobii lub hipochondrii ale najczęściej objawia się wewnętrznym niepokojem"
"Osoba z Rakiem na ascendencie ma skłonność do przybierania na wadze z powodu zatrzymywania wody w organiźmie,ale może też mieć nie rozpoznane uczulenia pokarmowe,które powodują puchnięcie tkanek. Ponieważ przy ascendencie w Raku Jowisz włada domem zdrowia,a więc gdy czlowieka dotyka stres,także nerki dostają uszczerbku"
" Gdy szóstym domem włada Strzelec warunki zdrowia opisuje Jowisz . Rak jest znakiem wodnym ,Strzelec ognistym. Wysiłek prowadzący do wzrostu przy tej kombinacji jest tak trudny,jak połączenie ognia z wodą . Gdy uczuciowość jaką daje Rak nie ma ukierunkowania lub jest poza kontrolą to może ona zgasić ognisty entuzjazm w stosunku do pracy.
Rak włada rejonem żolądka włącznie ze wszystkimi narządami układu trawiennego. Strzelec włada nerkami,wątrobą i wszelkimi organam mającymi zwiążek z układem wydalniczym .Obydwoma tymi układami kieruja organy położone w dolnej części ciała, która jest związana z podejmowaniem ryzyka.Jeżeli osoba ta utraciła hart ducha i doznała niepowodzenia ,to staje się jeszcze bardziej podatna na potencjalne raniące sytuacje. Pozwala ,by okoliczności prztłoczyły ją ,i poddaje się uczuciu bezwładu,co powoduje ,że wzbrania się przed podejmowaniem ryzyka"
" Rak w Ascendencie wskazuje na predyspozycje do zatrzymywania wody w organiźmie.Osoba ta gromadzi w swych tkankach płyny w podobny sposób,w jaki kolekcjonuje swoje cierpienia i zranienia"
Saturn mówi o zablokowaniu energii w jakiejś części lub funkcji ciała.
"Gdy Saturn jest położony w pobliżu ascendentu prawdopdobne są schorzenia kości i problemy z zębami i dziąsłami.Gdy Saturn jest w twardym aspekcie względem Księżyca wpływa tożle na emocje . Związane z tym zablokowanie energii może wywolać ściśniecie żołądka,które prowadzi do innych dolegliwości ,od niestrawności do innych schorzen żołądkowych. U twojego syna jest aspekt bikwintylu 144 stopnie pomiędzy Księżycem a Saturnem . saturn i Księżyc to planety nielubiące się . Ich wspólna aktywnośc to źródło poczucia mniejszej wartości,auto-represji.Ludzie mieszanego typu saturnowo-księżycowego są melancholijni,smutni ,przygaszeni brak im zapału ,są pelni trosk,emocjonalni i wrażliwi.Wspólczujący ponieważ biorą na siebie i sobie do serca cudzy ból i żal.
Kwintyle i bikwintyle mówią o czynnym stosunku do własnych słabości: przezwyciężyć zdolowanie przez dzialanie. Aspekt ten sprzyja zdolnościom organizatorskim i przwódczym.
"Gdy Saturn znajduje się twardym aspekcie do Merkurego (kwadratura),zmartwienia mogą doprowadzić do problemów jelitowych,dolegliwości płuc lub do osłabienia ramion lub parzystych części ciala.
Typowe choroby Merkurego wynikają z zaburzeń w działaniu układu nerwowego lub nadpobudliwośći"

Merkury w Baranie :" cechy;niefrasobliwość ,skłoność do życia chwilą . Entuzjazm -to znaczy łatwe i szybkie wzbudzanie w sobie entuzjazmu do nowości ,do nowych zainteresewań,do ciekawostek i nowych pomysłów.Postawa '"trochę się boimy ale nic lecimy" Merkury w Baranie przy Słoncu w Rybach jest czynnikiem energetyzującym, dodaje im iskry i blasku"
Mars w Byku każe mu się oszczędzać ,chronić siebie ,swoje cenne ciało ,swoje cenne siły ,może tez objawiać się lęk i obawa ,wdrukowane zwłaszcza w dzieciństwie, że nie jest się kimś,kto ma walczyć,lecz kimś, kto jest przedmiotem starań i opieki.Ludzie z Marsem w Byku wydaja się sobie samym słabszymi(i fizycznie i gdy chodzi o możliwości ) niz są faktycznie,a także kruchszymi,tzn postrzegać siebie jako kogoś ,komu może stać się krzywda."
Midipunkt(półsuma) Słońca i Księżyca jest w pobliżu Urana.Możliwa jest nadmierna nerwowość.
Słonce i księzyc połkwadratura -obniżona witalność.
Uran/Neptun jest midipunktem Medium Coeli-dzialają na poziomie psychicznym prowadzać do nadpobudliwości i nadwrażliwości.
1.Astrologia medyczna K. Konaszewska-Rymarkiewicz
2.Astrologia i twoje zdrowie" Jeanne Avery
3. Astrologia Sampoznania' W. Jożwiak
genny19
Posty: 120
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10459
Re: Prośba o interpretację - dotyczy zdrowia 13 lat(a) temu  
Witam , Chyba bedzie najlepiej jezeli jak najszybciej pojdziesz z twoim dzieckiem do lekarza. Gdybym byla toba nigdy nie pisalabym o zdrowiu mojego dziecka na forum. Dziecko to najwiekszy skarb i jak cos jest to sa od tego specjalisci.
Czasem odnosze wrazenie ze to forum to " bazar z przekupkami " a nie strona ktora poswiecona jest jednej z najstarszych nauk na swiecie.
Pozdrawiam Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10515
Re: Prośba o interpretację - dotyczy zdrowia 13 lat(a) temu  
Genny 19 - bardzo Ci dziękuję za długą i wyczerpującą odpowiedź! Przepraszam, ze tak długo nie odpowiadałam ale nie było mnie blisko tydzień i dopiero dziś przeczytałam Twój post. Trochę mi się rozjaśniło jeśli chodzi o możliwe źródło dolegliwości mojego dziecko i juz wiem co spróbuję zrobić. Bardzo Ci dziękuje - astrologia medyczna to nie jest póki co moja mocna strona i waham się sama wyciągać wnioski co do tego tematu.

Antares - "Gdybyś była mną..." - na szczęście nie jesteś! Nie próbuj więcej oceniać mnie bo nic na mój temat nie wiesz a i ja z TOBĄ nie zamierzam się dzielić moimi motywacjami co do zadania tego pytania. Co do astrologii, jako jednej z najstarszych nauk na świecie to powinno Ci być wiadomo, ze służyła ona od dawna do wspomagania diagnostyki medycyny tradycyjnej - szczególnie tej trudnej do zdiagnozowania.
Kron
Posty: 9
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: Gdańsk
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10519
Re: Prośba o interpretację - dotyczy zdrowia 13 lat(a) temu  
Antares i Lucy? Znowu jeden i ten sam? Bywa.
Kron życzę dużo zdrowia Twojemu dzieciąku - szczerze i z całego serca.
kruk
Posty: 93
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10520
Re: Prośba o interpretację - dotyczy zdrowia 13 lat(a) temu  
Kron ,życzę Ci ,żebyś znalazła dobrego lekarza dla swojego dziecka. Pozdrowienia.
genny19
Posty: 120
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10525
Re: Prośba o interpretację - dotyczy zdrowia 13 lat(a) temu  
Kron napisał:
Witajcie :)
Od jakiegoś czasu pochłaniam astrologię i z przyjemnością zaglądam na to forum. Zetknęłam się jednak w realnym życiu z problemem, którego jeszcze moja w wiedza astrologiczna na razie nie obejmuje. Chodzi o mojego synka. Od jakiegoś czasu ma problemy ze zdrowiem trudne do zdiagnozowania. Podaje jego date ur 17.03.2004 godz 9.50 Gdańsk. Przypuszczam, ze odpowiedzią jest pluton w 6 domu w kwadraturze do słońca, może ktoś z Was z dużo głębszą wiedzą niż moja początkująca mogłby mi pomóc, będę wdzięczna, dziękuję


Kron ... możesz powiedzieć co dolega Twojemu synkowi? ... jakie są objawy?

pozdrawiam Lucyna
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/03/28 23:22 Przez lucy.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12