Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

prośba o interpretację
(1 wejść) (1) Gość
Tutaj możesz podać swoje dane z nadzieją, że ktoś z czytających pomoże Ci zinterpretować Twój horoskop. Prosząc o pomoc w interpretowaniu horoskopu najlepiej będzie jeżeli podacie dokładne dane urodzeniowe: data, godzina i miejsce narodzin.
W dółStrona: 1
TEMAT: prośba o interpretację
#10334
prośba o interpretację 13 lat(a) temu  
Witam.

Wczoraj złamałam nogę. Spojrzałam w horoskop, żeby zobaczyć jaki tranzyt za to "odpowiada". Znalazłam opozycję marsa do księżyca, czy mogę uznać ją za odpowiedniego "winowajce"? Ciekawa też jestem jak wpływ może mieć nadchodzące koniunkcja jowisza do marsa w kontekście mojej nogi, czy będzie miało to w ogóle znaczenie.
Oprócz tego zastanawiam się nad moją przyszłością. Studiuję chemię kosmetyczną ale do końca nie wiem czy powinnam wiązać przyszłość zawodową z moim kierunkiem studiów. Od dawna marzy mi się otworzenie własnej firmy, ale nie wiem czy mam do tego predyspozycję, czy sobie poradzę.
Trzecia (i ostatnia już sprawa) to miłość. A właściwie jej brak. Czekać czy już dać sobie całkiem spokój?;)
Jeżeli ktoś zechcę poświęcić mi chwilkę czasu to z góry bardzo serdecznie dziękuję.
I na koniec moje dane:
8.09.1988
godzina 19.45 Lublin

Pozdrawiam:)
manika
Posty: 1
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/03/10 21:00 Przez manika.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10335
Re: prośba o interpretację 13 lat(a) temu  
jeżeli możesz to odezwij się na maila krzyswd@o2.pl bo mam sprawe apropo twojego złamania. Pozdrawiam
krzyswd
Posty: 1
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10636
Re: prośba o interpretację 12 lat(a), 11 mies. temu  
Witam cie Manika. W twoim horoskopie stoi Jupiter przy MC, a to znaczy ze jest ci pisane pracowac dla siebie we wlasnej firmie. Poniewaz jestes jeszcze bardzo mloda osobka, to nie rob niczego pochopnie, na wszystko przyjdzie czas i zobaczysz ze sie wszystko pozytywnie ulozy.Przez twoje AC w baranie , jestes niecierpliwa, ale daj sobie na wszystko troche czasu , nie rob nic pochpnie.Nie jest jeszcze najlepszy czas na to. Na zlamania zadrapania i inne musisz niestety wiecej uwazac na siebie. Pozdrawiam Cie serdecznie Antares.
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1