Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

prosba o interpretacje
(1 wejść) (1) Gość
Tutaj możesz podać swoje dane z nadzieją, że ktoś z czytających pomoże Ci zinterpretować Twój horoskop. Prosząc o pomoc w interpretowaniu horoskopu najlepiej będzie jeżeli podacie dokładne dane urodzeniowe: data, godzina i miejsce narodzin.
W dółStrona: 12
TEMAT: prosba o interpretacje
#11055
prosba o interpretacje 12 lat(a), 11 mies. temu  
Jescze raz napisze bo chyba pomyliłam kategorie, bardzo prosze o interpretacje mojego horoskopu urodzeniowego dzień 30.12,1981, godz.13.45 miejsce Iłża. Chciałabym wiedziec jak potoczy sie moja kariera zawodowa i czy mam szanse na trwały, szczęsliwy zwiazek. Z góry dziekuje Ania
aluna
Posty: 13
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11317
ponowna prosba o interpretację 12 lat(a), 11 mies. temu  
Tak sobie myslę, że mój znak musi być bardzo pracochłonny do zanalizowania, w takim razie może ktoś chociaż powie mi jak sam mogłabym zrobić sobie takie rozpoznanie, może jakiś link i stronke mogłabym prosić ażeby zinterpretować zamieszczone przez siebie dane, chociaż wolałabym zdac sie na czyjąś szeroko pojeta wiedze na ten temat w zwiazku z czym ponawiam moja prośbe o interpretacje horoskopu, pozdrawiam:)W razie czego dane sa ponizej:)
aluna
Posty: 13
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11326
Re: ponowna prosba o interpretację 12 lat(a), 11 mies. temu  
aluna napisał:
Tak sobie myslę, że mój znak musi być bardzo pracochłonny do zanalizowania, w takim razie może ktoś chociaż powie mi jak sam mogłabym zrobić sobie takie rozpoznanie, może jakiś link i stronke mogłabym prosić ażeby zinterpretować zamieszczone przez siebie dane, chociaż wolałabym zdac sie na czyjąś szeroko pojeta wiedze na ten temat w zwiazku z czym ponawiam moja prośbe o interpretacje horoskopu, pozdrawiam:)W razie czego dane sa ponizej:)

Witaj Aluna,

Astrolabianie maja urlop od interpretacji horoskopow na Swieta, astrolabianin tez czlowiek :-p i brak odpowiedzi nie jest spowodowane bynajmniej kompleksowoscia Twojego horoskopu. Jeslis niecierpliwa to polecam link : www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3&btyp=w2gw& Na tej stronie wybierasz jezyk (polskiego brak), wypelniasz pola i masz swoj horoskop. Na stronie www.astro.com/cgi/atxgen.cgi?btyp=apx& mozna rowniez poczytac krotka, wstepna jego interpretacje.

Do zklikania po Swietach :-)

Mokrego dyngusa i slonecznego poniedzialku,

Pozdrawiam
Pani Świstak
Posty: 426
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/04/25 05:04 Przez Pani Świstak.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
"Take nothing on trust, see everything for yourself"
 
#11328
Re: ponowna prosba o interpretację 12 lat(a), 11 mies. temu  
No tak przepraszam masz rację z linku skorzystam napewno bo i tak przez swięta przyszło mi wiecej pracować niz odpoczywać, z góry przepraszam za haos, również życze wesołych i mokrych świąt :)

Dziekuje


:)
aluna
Posty: 13
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11329
mój obraz 12 lat(a), 11 mies. temu  
Włąśnie weszłam na stronę która mi poleciłaś, wyszło co wyszło :) wklejam na forum bo cały opis jest po angielsku a tłumacz nie tłumaczy dokładnie, takze w wolnej chwili po świetach oczywiscie może ktoś nada jasność temu opisowi, w kazdym razie będę cierpliwa ;0

pozdrawiam
aluna
Posty: 13
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/04/25 11:57 Przez aluna.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11331
Re: prosba o interpretacje 12 lat(a), 11 mies. temu  
michael
Admin
Posty: 829
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna kwinkunks23 Kwinkunks Blog Miejsce: Gdańsk Urodziny: 10/10
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
s1.polchat.pl/chat.php?_room=chat_astrolabium
"Jedyna wolność to zwycięstwo nad samym sobą."
Fiodor Dostojewski
"Wniosek to punkt w którym nie masz już siły dalej myśleć."
Eddie Murphy
 
#11353
Re: prosba o interpretacje 12 lat(a), 11 mies. temu  
bardzo dziekuje za pomoc w umieszczeniu kosmogramu:)
aluna
Posty: 13
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12