Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Horoskop "nie zgadza się"
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1...4567891011
TEMAT: Horoskop "nie zgadza się"
*
#9427
Re: Horoskop 13 lat(a), 4 mies. temu  
*
Rudzińska
Posty: 154
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/04/13 13:02 Przez Rudzińska.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#9800
Re: Horoskop 13 lat(a), 2 mies. temu  
*
Rudzińska
Posty: 154
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/04/13 13:03 Przez Rudzińska.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#9868
Re: Horoskop "nie zgadza się" 13 lat(a), 2 mies. temu  
Nawiazujac do wezla w Rybach-no niestety tak wlasnie u mnie jest i moge potwierdzic wasza teze-nie lubie krytyki, szczegolnie wyrazonej w formie oskarzenia-dostaje wtedy takiego kopa ze az sama sie sobie dziwie bo w zasadzie klotliwa nie jestem.Wezel pn mam w 3 domu w kon ze Slonkiem i kwadracie do Ksiezyca w 12 domu.Najczesciej klotnie z mama mam niestety- jej krytyka dziala na mnie jak plachta na byka.
Magnolia
Posty: 76
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Urodziny: 03/01
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10067
Re: Horoskop nie zgadza się 13 lat(a), 1 Miesiąc temu  
I na koniec niezwykle trudno jest przekonac ludzi z kwadratura lub opozycja Uran-Merkury.
Znam takie osoby, ale tu akurat bardziej obserwuję nagłe i niespodziewane zmiany poglądów i zainteresowań, za którymi trudno nadążyć.[/quote]

i ja sie z tym zgadzam, u mnie manifestuje sie to szybkością wszystkiego co robie i mowie, generalnie np mam tysiac pomyslow na minute, w ogole bardzo czesto zmieniam zainteresowana( stalych nigdy), poglady... moze mniej, uparta pewnie tez na swoj spobob jestem, ale jak nie mam racji to sie nie upieram, wrecz zwracam honor jesli sie pomyle, pamietam ze jak chodzilam do szkoly to wychowawczyni nigdy nie mogla za mna nadazyc, nawet za moim tokiem myslenia, wrecz wyprzedzalam wszystkich o krok - przydatna cecha
nowa77
Posty: 65
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: Lublin
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Happiness is the by-product of an effort to make someone else happy
 
Do góryStrona: 1...4567891011