Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

Horoskop "nie zgadza siê"
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1...4567891011
TEMAT: Horoskop "nie zgadza siê"
*
#9391
13 lat(a), 5 mies. temu  


<
neptis
Posty: 243
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#9392
13 lat(a), 5 mies. temu  
Nie czarujmy sie, napieciowe aspekty Marsa do Ksiezyca posiadaja osoby klotliwe, nerwowe i trudne w pozyciu, z ktorymi mi niezwykle trudno jest nawiazac kontakt.

Kiedys na jednym forum astrologicznym czulam sie wciaz atakowana przez pewna userke. Kazda moja wypowiedz negowala i dalo sie wyczuc w jej postach narastajaca irytacje. (Na marginesie atakowala i innych uzytkownikow, co zakonczylo sie usunieciem jej konta przez admina.) Okazalo sie, ze pani ta ma napieciowy aspekt Marsa do Ksiezyca, kwadrature.

Wracajac do Ksiezyca w I domu i relacji z matka. Czasami napieciowe aspekty Marsa czy Saturna do Ksiezyca, obecne w natywniku, rozladowywane sa dopiero w porownawczym z matka i dlatego te relacje ulegaja modyfikacji.
Istotne tez jest zbadanie IV domu, jego dyspozytora, oraz analiza horoskopu rodzenstwa, o ile sie go posiada.

Przyjrzalam sie natywnikowi mojej siostry. Na siostry IC jest Jowisz z Neptunem, u mnie Neptun jest dyspozytorem IV domu. Moj Ksiezyc w koniunkcji z Neptunem wskazuje na matke. Patrzac na horoskop urodzeniowy swoj i siostry widze silny genotyp matki, obecnosc Neptuna na IC; z siostra odziedziczylysmy po mamie zdolnosci plastyczne. Dalej, siostra po mamie dostala w spadku napieciowa koniunkcje Mars-Ksiezyc, ktore w porownawczym sa w poltorakwadraturze do siebie. Faktycznie ich relacje sa trudne, ale siostra ma Jowisza z Neptunem na IC, wspartego Jowiszem mamy w porownawczym, co moim zdaniem dziala jak plaster miodu na ich wzajemne stosunki.
Wracajac do mnie i Ksiezyca w I domu. Moje relacje z mama sa lepsze niz siostry, ale obecnosc Marsa w I domu, w innym juz znaku niz Ksiezyc, nie w koniunkcji, wskazuja na duza niezaleznosc i samowole. Nigdy nie czulam wplywu matki na swoje decyzje, bo ten Mars nijako mnie odseparowal.

Reasumujac, zawsze nalezy spojrzec calosciowo na horoskop, swoj, matki, rodzenstwa, dokonac analiz porownawczych, by pojac lepiej istote Ksiezyca w I domu.
lubeka
Posty: 145
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta margayx01
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#9394
Re: Horoskop 13 lat(a), 5 mies. temu  

Nie czarujmy sie, napieciowe aspekty Marsa do Ksiezyca posiadaja osoby klotliwe, nerwowe i trudne w pozyciu, z ktorymi mi niezwykle trudno jest nawiazac kontakt.Kiedys na jednym forum astrologicznym czulam sie wciaz atakowana przez pewna userke. Kazda moja wypowiedz negowala i dalo sie wyczuc w jej postach narastajaca irytacje. (Na marginesie atakowala i innych uzytkownikow, co zakonczylo sie usunieciem jej konta przez admina.) Okazalo sie, ze pani ta ma napieciowy aspekt Marsa do Ksiezyca, kwadrature.<
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#9395
13 lat(a), 5 mies. temu  
Kiedys na jednym forum astrologicznym czulam sie wciaz atakowana przez pewna userke<
lula322
:)
Posty: 1043
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#9396
13 lat(a), 5 mies. temu  
<
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2010/11/11 11:23 Przez lucy.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#9398
13 lat(a), 5 mies. temu  
stargazer
Admin
Posty: 728
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Urodziny: 07/03
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#9399
13 lat(a), 5 mies. temu  
*

Posty: 154
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/04/13 13:05 Przez Rudziñska.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1...4567891011