Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

Zw±tpienie w dzia³anie astrologii
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1234567
TEMAT: Zw±tpienie w dzia³anie astrologii
#7000
14 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  

No coz, na desperacje polecam jeszcze ksiazke "Dlaczego Mezczyzni Kochaja Zolzy".<
panTo
Admin
Posty: 1636
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
astrolabium.pl
Ostatnio zmieniany: 2010/03/11 05:20 Przez panTo.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#7015
14 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  
Sokrates mogl uzyc kazdego powodu a prawdziwy jest taki, ze mezczyzni nie lubia jak kobieta jest zbyt dobra. Dobra kobieta, ktora bez slowa pierze, sprzata, gotuje, nianczy dzieci i podtyka smakolyki pod nos to kobieta nudna. Ale prawdziwa zolza to kobieta, ktora ma swoje zycie. Tu wcale nie chodzi o bycie wrednym babsztylem tylko o to, zeby znac swoja wartosc i nie pchac sie facetom w rece bo zaden tego nie doceni - nawet najgorszy desperat.

Zastanawiajace jest jednak czy kobieta, ktora wybiera sobie na meza alkoholika czy damskiego boksera to moze powiedziec, ze wybrala sobie takiego bo chce cwiczyc swoja cnote?
black_halo
Posty: 65
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#7016
14 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  

Ale prawdziwa zolza to kobieta, ktora ma swoje zycie.Zastanawiajace jest jednak czy kobieta, ktora wybiera sobie na meza alkoholika czy damskiego boksera to moze powiedziec, ze wybrala sobie takiego bo chce cwiczyc swoja cnote?<
panTo
Admin
Posty: 1636
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
astrolabium.pl
Ostatnio zmieniany: 2010/03/11 15:31 Przez panTo.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#7017
14 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  
Ciekawe jak uslyszec zolzowatosc w glosie ...

Matka zasadniczo nie ma wyboru jakie sie jej dziecko trafi. Niektorzy rodza sie z pewnymi predyspozycjami, podobno sa to jakies uszkodzenia w mozgu podczas porodu i powstaja sklonnosci do uzywek albo sadystyczne albo jedno i drugie. Mozna tez szukac w urodzeniowym radixie albo w wychowaniu ale jestem sklonna uwierzyc, ze to jest cos na co nie mamy wplywu.

Nie za bardzo wiem jak mozna cwiczyc sie w cnocie majac takie cos w domu bo np. ogladalam przez cale lata moja sasiadke, ktora meza miala alkoholika i dodatkowo damskiego boksera. Wielkokrotnie zdarzalo sie, ze ta sasiadka nocowala z dziecmi u nas a sasiad biegal z dubeltowka po klatce. I jednak ta kobieta, pomimo dobrze platnej pracy nigdy go nie zostawila. I nie wiem co ja pzy nim dalej trzyma kiedy trojka dzieci jest juz dorosla. Nie mam pojecia jak sytucja wyglada teraz bo sasiedzi wyprowadzili sie pare lat temu a i ja juz blisko nie mieszkam.
black_halo
Posty: 65
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#7020
14 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  
zaczarowana
Posty: 42
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta vedaaa Miejsce: Urodziny: 07/04
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#7021
Do Zaczarowanej 14 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  

...<
panTo
Admin
Posty: 1636
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
astrolabium.pl
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#7023
Re: Do panTO 14 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  
A to jest moim zdaniem piosenka prawdziwej zolzy :D


Ooops nie ten temat ale to nic ;D
black_halo
Posty: 65
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Ostatnio zmieniany: 2010/03/11 17:05 Przez black_halo.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1234567