Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

Zw±tpienie w dzia³anie astrologii
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1234567
TEMAT: Zw±tpienie w dzia³anie astrologii
#6976
14 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  
Byl czas kiedy tez lubilam malowac i rysowac i kazdy mnie wysylal na ASP a w prezencie zawsze dostawalam kredki, bloki, farbki i olowki bo tak ladnie rysuje. Mrzylo mi sie tez zostanie projektantka sukien slubnych. Mialam tez czas kiedy namietnie pisalam rozne rzeczy, nawet wygralam jeden konkurs literacki i wtedy rozmyslalam nad byciem dziennikarka albo slawna pisarka. Gdzies ze trzy lata przed matura zafascynowalam sie zawodem prawnika, zdaje sie, ze pod wplywem jakiegos serialu w tv i przez mniej wiecej rok o tym marzylam. Nastepnie odkrylam programowanie i zapragnelam zostac programista w C++. Pol roku przed matura oswiadczylam, ze zostane inzynierem i w finalnie skonczylam automatyke. I sama wlasciwie nie wiem co powinnam robic w zyciu wiec innym doradzac nie bede.

A w ogole to chyba anglisci niezle zarabiaja? Moja kolezanka ma etat w szkole i pare razy w tygodniu dorabia w szkole jezykowej i raczej nie narzeka chociaz mieszka w stolicy i ma meza informatyka, ktory na reke dostaje trzykrotna srednia krajowa wiec moze temu ...
black_halo
Posty: 65
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6977
14 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  
stargazer
Admin
Posty: 728
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Urodziny: 07/03
Ostatnio zmieniany: 2010/03/06 23:15 Przez stargazer.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6978
14 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  
Moge powiedziec, ze to samo jest z tym niby wielkim zapotrzebowaniem na izynierow.

Nie za bardzo wiem co moge tu powiedziec bo jesli piszerz, ze niska samoocena wynika z niskich zarobkow to jedynym sposobem jest podwyzszyc sobie zarobki (trudne) albo podwyzszyc sobie samoocene w inny sposob (latwiejsze). Niestety sposobow gwarantujacych sukces nie znam bo sama ulegam roznym wplywom i raz czuje sie jak pani swiata i nic mi humoru nie zepsuje a innym razem mysle, ze na co byly mi te studia na ktorych musialam cierpiec te okrutne tortury wykladowcow (same studia lubilam, uczyc sie tez lubilam no i oczywiscie towarzystwo mialam swietne a co wodki wypilam to watraba mi do konca zycia nie wybaczy) a teraz pracuje na zmywaku i obieram marchewki. I czuje sie wtedy taka malutka i nieszczesliwa i gorsza.

Wlasnie spojrzalam jeszcze na Twoje tranzyty i masz dzisiaj opozyje Merkurego do Saturna, ktora sie wlasnie uscisla i powoduje, ze myslisz o swoich zwiazkach, relacjach i w ogole masz depresyjny nastroj. Pozatym faktycznie, Uran uscislil Ci dzisiaj kwadrature do Wenus. Mysle, ze za pare dni Ci te mysli przejda i zabierzesz sie do dzialania :D

Dobra wiadomosc jest taka, ze Uran zrob Ci niedlugo kwadrat do ASC i bedzie robil przez ok. 1.5 roku wiec przygotuje sie na zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany. Moze ja sie niepotrzebnie ekscytuje ale jesli nie odpowiada ci obesna sytuacja to wiedz, ze niedlugo moze sie zmienic. Jedyne co bym radzila w tej sytuacji to zabezpieczyc sie troche finansowo na wypadek niespodziewanych wydatkow. Moga sie w Twoim zyciu pojawic nowi ludzie i moze nawet jakas ekscytujaca znajomosc. Pozatym kwadrat do ASC zrobi tez Jowisz. Nie wiem jak sie to dokladnie przejawia ale powiedzmy, ze moze sie pojawic szansa na jakies extra pieniadze. Poniewaz kwadrat bedzie razem z Uranem to moze wyjedziesz gdzies za granice tlumaczyc? Ktoz to wie :D
black_halo
Posty: 65
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6979
14 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  
M1969
Posty: 20
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6980
14 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  
zaczarowana
Posty: 42
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta vedaaa Miejsce: Urodziny: 07/04
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6983
14 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  
stargazer
Admin
Posty: 728
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Urodziny: 07/03
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6986
14 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  
No coz, na desperacje polecam jeszcze ksiazke "Dlaczego Mezczyzni Kochaja Zolzy". Bardzo ciekawa lektura, ktora wyjasnia meskie rozumowanie i warto sie tego trzymac wbrew wszystkiemu. Wielekrotnie na wlasnym facecie widzialam, ze jak robie sie choc troche niedostepna to on zaczyna kolo mnie skakac jak nad jajkiem. Dopoki nie przeczytalam tej ksizki to ten genialny wniosek nie przyszedl mi do glowy ale teraz juz doskonale wiem, ze gdybym ciagle chodzila i mowila jak bardzo go kocham i jest moim calym swiatem to by szybko zwial.

Polecam tez film "The Ugly Truth" - nie znam polskiego tytulu ale jest dosc nowy, z Katerine Heighl. Zdecydowanie doskonala lekcja pogladowa.
black_halo
Posty: 65
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1234567