Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Astrokartografia
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12345678...11
TEMAT: Astrokartografia
Re: ASTROKARTOGRAFIA + precyzja GPS 15 lat(a), 4 mies. temu  
Przed wspomnianą podróżą korzystałem z internetowego programu GOOGLE EARTH. Program bardzo precyzyjnie pokazuje co do sekund położenie geograficzne wybranego miejsca.
Ostatnio nabyta mapa mojego miasta jest sporządzona z użyciem techniki GPS. Oba fakty natchnęły mnie do wniesienia poprawek rzędu pół minuty dla miejsca urodzenia i 40 sekund dla miejsca zamieszkania z uwzględnieniem ulicy. Bazując na nowych współrzędnych geograficznych uzyskałem przesunięcie Ascendentu w radixie o prawie 1 minutę. Niby mało ale przy badaniu tranzytów powolnych planet prawie robi dużą różnicę ;-)
Chwała zatem nowoczesnym technikom GPS !
P.S.Kończąc ten list pomyślałem skąd u mnie taki zachwyt nowoczesnymi środkami łączności które są domeną Urana i proszę - właśnie przechodzi mi koniunkcja Słoneczka do urodzeniowego patrona m.in.cyberprzestrzeni.
darlut
Jesteśmy czymś więcej niż tylko ciałem fizycznym
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2009/06/17 12:27 Przez darlut.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Przesunąć horyzont !

ASTROKARTOGRAFIA + marzenia 15 lat(a), 4 mies. temu  
Największym moim marzeniem jest zobaczenie Wysp Pacyfiku i zanurkowanie w tamtejszych wodach. Myślę jednak że podobne klimaty odnalazłbym również w Europie np. w Chorwacji i Grecji. Jako słonecznego Raka ciągnie mnie nad wodę a Ascendent i Księżyc w Strzelcu skłania do podróży lub przynajmniej do marzeń o takowych. Jeśli nadal miałbym się sugerować astrokartografią wybrałbym Grecję gdzie w pobliżu wysp Kefalonia i Lefkada przechodzi mi Słoneczko w koniunkcji do DSC. i Pluton trygonem do ASC. Jeszcze bardziej interesująco wygląda Kreta.Tam Jowisz jest w sekstylu do MC. Z kolei patron mórz i oceanów a również duchowych odlotów - Neptun ma tam ścisłą koniunkcję do MC.
Może zatem po pracy na plantacjach, na plaży morza Kreteńskiego lub Śródziemnomorskiego popijając greckie wino lub uzo i kontemlując zachód najważniejszego dla astrologów obiektu doznam Oświecenia. Może zamiast drzewa figowego wystarczy silne obsadzenie Neptuna i WSZYSTKO BĘDZIE JASNE ;-)
Takie to refleksje nachodzą mnie przy ponownym zbliżaniu się Jowisza do mego Ascendentu. A póżną jesienią czeka mnie jeszcze koniunkcja 'jowialnego' do Księżyca. I jak tu nie marzyć :-)
darlut
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2009/06/17 12:29 Przez darlut.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Przesunąć horyzont !

ASTROKARTOGRAFIA + lotto II 15 lat(a), 3 mies. temu  
Muszę być rzetelny i przyznawać się również do niepowodzeń. W ostatnim poście nie wspomniałem (by nie zapeszać) o ponownej koniunkcji Wenus do Jowisza. Liczyłem na powtórkę szczęścia w grach losowych. Wygrana raptem 12 zł nie zrekompensowała włożonego wkładu. Usprawiedliwiam 'wybryk losu' że w owym dniu była również ścisła koniunkcja bieżącej Wenus do Saturna. Zatem to co dawała urodzeniowemu Jowiszowi Wenus było jednocześnie blokowane wpływem 'pana czasu'.
Mam jednak nadzieję że dopiszę jeszcze III część '...+ lotto'. Na początku października czeka mnie ostatnia już w tym roku koniunkcja Wenus do Jowisza a ten z kolei w tym samym dniu stanie w ścisłej koniunkcji do ASC. To również będzie jego ostatnia w tym miejscu koniunkcja a potem przerwa na 12 lat. Temu wszystkiemu nie będzie już przeszkadzał Saturn bo oddali się poza orbę koniunkcji i retrograduje dopiero w grudniu. Całość szczęśliwego układu będzie wzmocniona koniunkcją Punktu Szczęścia do szczytu 5 domu (progresja sekundarna) i wejściem szczytu domu 2 do nowego znaku określanego przez M.Lewina domem bogactwa z racji patronatu Neptuna (dyrekcja symboliczna).W tej samej technice również szczyt domu 5 zmienił znak a niedługo zrobi ścisłą koniunkcję do urodzeniowej Wenus i Słońca.
darlut
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2009/06/17 12:31 Przez darlut.
Przesunąć horyzont !

Re:jak to z tym lotto właściwie jest? 15 lat(a), 3 mies. temu  
Witam Darlut

Mam takie pytanie-stwierdzenie co do lotto.
Ponieważ widzię (czytam) że ten temat cię interesuje to co powiesz na to - wczoraj trafiłam 8 z 9 liczb w multilotku:))))
i jak patrzę na swój horoskop i tranzyty to nic a nic tam nie widzę co mogłoby wskazywać na wygraną w tym momencie (ur.28.07.1978 2.15 Warszawa)- dodam że szczęścia w grach specjalnego nie mam, chociaż jestem regularnym "sponsorem" Totalizatora od kilku lat i ma on ze mnie dość pokaźne jak na moje możliwości dochody:), no ale cóż uzaleźnienie...
Więc skąd ta wygrana? - swoją drogą bardzo wyczekana i przydatna,
dodam że przy koniunkcji tranzytującego Jowisza na Słońcu miałam 4 w dużym lotku i to było moje największe "osiągnięcie" w lotto:(
Problem w tym, że jakieś wygrane trafiały mi się raczej wtedy gdy nic w radixie na to nie wskazywało.
Więc jak to jest z tymi wygranymi ???

Pozdrawiam:
bardzo happy coma:))))))<br><br>Edytowany przez: coma, w: 23.08.07 16:41
coma
graphgraph

Re: Re:jak to z tym lotto właściwie jest? 15 lat(a), 3 mies. temu  
Ja się przyłączam, żeby w razie czego wiedzieć kiedy grać. Jakaś wygrana by się baaaardzo przydała.......
stargazer
Admin
graphgraph

Re: Re:jak to z Tą Star właściwie jest? 15 lat(a), 3 mies. temu  
&gt; Ja się przyłączam, żeby w razie czego wiedzieć kiedy grać.

Witaj Magda, to jak to właściwie z Tobą jest. Ty się znasz na tej astrologii, czy nie?

Pozdrawiam
Tomasz
panTo
Admin
graph
astrolabium.pl

Re: Re:jak to z Tą Star właściwie jest? 15 lat(a), 3 mies. temu  
To zależy. Astrologicznych wyznaczników gry w lotto nigdy nie rozpracowywałam. Owszem, zdarzyło mi się parę rzeczy wygrać, choć nie w grach losowych, a w konkursach. Sprawdzałam potem daty, ale tylko w przypadku jednej jestem w stanie dostrzec bardzo harmonijne tranzyty.

Poza tym wiem, że często nie jestem obiektywna, jeśli chodzi o astrologiczne badanie własnych spraw. W cudzych horoskopach, tranzytach itp. widzę dużo więcej, natomaist u siebie ciągle coś przeceniam, nie doceniam albo pomijam - nie mówiąc już o myśleniu życzeniowym, które mi się gdzieś tam ciągle wkrada. Dlatego myślałam, że może ktoś obiektywny z zewnątrz ma obserwacje, od czego zależą takie wygrane i co np. na niego działało w takich sytuacjach.

No a przede wszystkim - kto pyta, nie błądzi :) Nawet specjalistom od astrologii zdarza się mieć wątpliwości, a co dopiero mnie. Czy to musi oznaczać, że się nie znam na astrologii? :)
stargazer
Admin
graphgraph

Do góryStrona: 12345678...11