Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Astrokartografia
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12345678...11
TEMAT: Astrokartografia
jak to z ty szczęsciem właściwie jest? 15 lat(a), 3 mies. temu  
Witaj Coma.Gratuluję wygranej ! Rzeczywiście w Twoich tranzytach nic istotnego jeśli chodzi o 'szczęście' w grach losowych nie dostrzegam. Spójrz jednak ponownie na swój radix w domach w/g Kocha.Wówczas Jowisz stoi na szczycie 2 domu a takim osobom już się powodzi w sprawach pieniężnych.Urana masz w 5 domu (niespodzianki m.in.w grach losowych) i połączony jest słabym co prawda ale dobroczynnym sekstylem z Wenus (małe pieniądze).Wenus masz wzmocnioną trygonem do Księżyca. Myślę że jakieś średnie wygrane Ci się należą ;-).W dyrekcji sekundarnej Księżyc znalazł się w silnym sekstylu do Punktu Szczęścia a niedługo ten sam punkt zrobi ścisłą koniunkcję do urodzeniowego Księżyca. Dobierz w tym okresie jakieś dobroczynne tranzyty Wenus i (lub) Jowisza. Proponuję jeszcze pokombinować w tranzytach z harmonijnymi aspektami Urana i trafiać wysoko wiedząc że już układ radixowy jest sprzyjający.
Czego życzę Tobie,Stargazer i sobie oczywiście :-)
darlut
Jesteśmy czymś więcej niż tylko ciałem fizycznym
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2009/06/17 12:24 Przez darlut.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Przesunąć horyzont !

Re: jak to z tym forum właściwie jest? 15 lat(a), 3 mies. temu  
Szewc bez butów chodzi.

Astrolabium ledwo zipie, ruch na forum prawie żaden. Jak to jest z tymi astrologami, że nawet własnemu przedsięwzięciu nie potrafią wyznaczyć dobrej chwili otwarcia? ;)
Chironic
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Jeśli się nie podoba, to proszę bardzo, może się poudzielasz? :) Wrzuć na forum jakiś temat, który je rozrusza :) Albo napisz artykuł....
stargazer
Admin
graphgraph

Re: jak to z ty szczęsciem właściwie jest-sprostow 15 lat(a), 3 mies. temu  
darlut napisał:
[quote]Spójrz jednak ponownie na swój radix w domach w/g Kocha.Wówczas Jowisz stoi na szczycie 2 domu a takim osobom już się powodzi w sprawach pieniężnych.Wenus masz wzmocnioną trygonem do Księżyca.

* A dodam też, że Jowisz jest w sekstylu do Wenus i Księżyca - więc jeśli chodzi o sprawy finansowe, to chociaż nie jestem pracusiem i zdecydowanie szukam sposobów na przyjemne i "mało męczące" zarabianie pieniędzy:)to nawet jeśli zdarzają mi się sytuacje finansowo podbramkowe - a zdarzają się (Neptun w 6domu nie przepracowuje się i z zatrudnieniem w godzinach 8-16 u niego cienko, a jako pracownik najemny nie przynosi firmie fortuny:), to zawsze jakoś "dziwnym zbiegiem okoliczności" udaje mi się wyjść na prostą nie wkładając w to zbyt wiele wysiłku.

Urana masz w 5 domu (niespodzianki m.in.w grach losowych) i połączony jest słabym co prawda ale dobroczynnym sekstylem z Wenus (małe pieniądze).

* Z tym Uranem to nie jest tak różowo i w moim przypadku działa raczej negatywnie - ale zapewne daje zacięcie hazardowe, chociaż chyba wyłącznie zacięcie bez efektów:), a ten sekstyl z Wenus to chyba jednak za duża odległość- ja w każdym razie nigdy na ten aspekt u siebie nie zwracałam uwagi.

*Ale jeszcze raz patrzyłam na te wygrane z przeszłości (bo ta ostatnia przeczy prawom astro)i jednak odrobinę przesadziłam ze stwierdzeniem, że nic z tranzytów na to nie wskazywało, gdyż:
przy tych wygranych zazwyczaj Mars był w koniunkcji,opozycji do Księżyca nat. czyli jednoczesnym trygonie/sekstylu do Wenus nat i aplikacyjnym aspekcie z Jowiszem.
Punkt Szczęścia wypada u mnie w radixie w 21 stopniu Panny, a więc w kon. z Wenus,Marsem trygonie do Księżyca i sekstylu do Jowisza co może determinować te "oszałamiające zyski", ale ja mam apetyt zdecydowanie na więcej:>
Dodam, że ta moja godzina urodzenia według mnie może być do 20 minut wstecz, co cofnęłoby Punkt Szczęścia do dokładnej koniunkcji z Wenus.

Wezmę pod uwagę to co napisałeś i może w końcu coś "sensownego ustrzelę" czego sobie Stargazer i Tobie rónież życzę:)
coma

Re: jak to z ty szczęsciem właściwie jest-sprostow 15 lat(a), 3 mies. temu  
b]darlut napisał:[/b]
Spójrz jednak ponownie na swój radix w domach w/g Kocha.Wówczas Jowisz stoi na szczycie 2 domu a takim osobom już się powodzi w sprawach pieniężnych.Wenus masz wzmocnioną trygonem do Księżyca.

* A dodam też, że Jowisz jest w sekstylu do Wenus i Księżyca - więc jeśli chodzi o sprawy finansowe, to chociaż nie jestem pracusiem i zdecydowanie szukam sposobów na przyjemne i "mało męczące" zarabianie pieniędzy:)to nawet jeśli zdarzają mi się sytuacje finansowo podbramkowe - a zdarzają się (Neptun w 6domu nie przepracowuje się i z zatrudnieniem w godzinach 8-16 u niego cienko, a jako pracownik najemny nie przynosi firmie fortuny:), to zawsze jakoś "dziwnym zbiegiem okoliczności" udaje mi się wyjść na prostą nie wkładając w to zbyt wiele wysiłku.

Urana masz w 5 domu (niespodzianki m.in.w grach losowych) i połączony jest słabym co prawda ale dobroczynnym sekstylem z Wenus (małe pieniądze).

* Z tym Uranem to nie jest tak różowo i w moim przypadku działa raczej negatywnie - ale zapewne daje zacięcie hazardowe, chociaż chyba wyłącznie zacięcie bez efektów:), a ten sekstyl z Wenus to chyba jednak za duża odległość- ja w każdym razie nigdy na ten aspekt u siebie nie zwracałam uwagi.

*Ale jeszcze raz patrzyłam na te wygrane z przeszłości (bo ta ostatnia przeczy prawom astro - i raczej zaistnienie tego faktu upatruję w silnej woli i życzeniowej sile afirmacji:)to jednak odrobinę przesadziłam ze stwierdzeniem, że nic z tranzytów na to nie wskazywało, gdyż:
przy tych wygranych zazwyczaj Mars był w koniunkcji,opozycji do Księżyca nat. czyli jednoczesnym trygonie/sekstylu do Wenus nat i aplikacyjnym aspekcie z Jowiszem.
Punkt Szczęścia wypada u mnie w radixie w 21 stopniu Panny, a więc w kon. z Wenus,Marsem trygonie do Księżyca i sekstylu do Jowisza co może determinować te "oszałamiające zyski", ale ja mam apetyt zdecydowanie na więcej:>
Dodam, że ta moja godzina urodzenia według mnie może być do 20 minut wstecz, co cofnęłoby Punkt Szczęścia do dokładnej koniunkcji z Wenus.

Wezmę pod uwagę to co napisałeś i może w końcu coś "sensownego ustrzelę" czego sobie Stargazer i Tobie również życzę:)[/quote]

Edytowany przez: coma, w: 26.08.07 18:16<br><br>Edytowany przez: coma, w: 26.08.07 18:30
coma
graphgraph

Witam !!!Jestem w tym forum od niedawna i przy komputerze też od niedawna poprostu mam trochę lat i trudno nowe wchodzi?!Astrologia pasjonuje mnie od dawna ale nigdy nie było czasu żeby te pasje rozwijać ale tragiczne sytuacje w moim życiu zatrzymały mnie i dały możliwość zająć się tym co mnie pasjonuje ! mam pytanie : czy w horoskopie matki można znależć "coś"co będzie świadczyć o tragicznym losie jej dziecka ? Czy doszukiwanie się tego jest bez sensu !? Pozdrawiam
myrjama
graphgraph

Można pewne tragiczne wydarzenia zobaczyć w horoskopie urodzeniowym swojej matki, ma to sens i to spory. Ogólnie uważam że własną śmierć widać w horoskopach swoich bliskich a nie w swoim natalnym horoskopie.
potrek
graphgraph

Do góryStrona: 12345678...11