Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

Przekraczanie Horoskopu
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12
TEMAT: Przekraczanie Horoskopu
#1234
Re: First and not last Step 19 lat(a), 9 mies. temu  
jesli zycie wybiera inaczej? hmmm...albo zdanie merytorycznie TAKIE SE i chodzilo tobie o co innego albo bede polemizowal
hihi
prosze o uscislenie...
czy zycie...inaczej...podaj przyklad kiedy zycie za nas wybiera, ok?
Tak, wlasnie o to mi chodzi, ze to TY masz wplyw na swoje zycie. No wiadomo, ze na wojne w Iraku, czy monsuny w Indiach, nie mam wplywu(choc kto wie, moze mam i o tym nie wiem(?)).W jednej chwili mozesz stwierdzic, ze juz sie nie bawisz, ze jest za trudno, ze jak i tak nie masz na to wplywu, no to PO CO?Tak jak w "Matrix'ie"? Marionetka? Daje mi to do myslenia, ale jesliby ciagle postrzegac swoje decyzje, ruchy itp. jako "czyjes", nie swoje, tej istoty wyzszej, zycia(?), to mozna dostac schizy, nie sadzisz? Trzeba utrzymywac caly czas starac sie utrzymywac swoja swiadomosc w calym ciele. <
michael
Admin
Posty: 829
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna kwinkunks23 Kwinkunks Blog Miejsce: Urodziny: 10/10
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1236
Re: First and not last Step 19 lat(a), 9 mies. temu  
Ta odpowiedz jest w miare satysfakcjonujaca, bez przykladow:P, ale moze byc:).
Mysle, ze prawda lezy gdzies po srodku i w sumie upieranie sie przy czyms, co i tak, na razie przynajmniej, nie mozna udowodnic na sto procent, nie ma dalszego sensu. Na razie, tak mi sie wydaje, wiedza czy "zycie wybiera za nas" pozostaje w sferze przeczuc i domyslow. Czy zgodzisz sie ze mna Michael'u w tym ostatnim zdaniu?

Pozdrawiam pokornie i promiennie:P
merc
Posty: 25
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1247
Re: First and not last Step 19 lat(a), 9 mies. temu  
michael
Admin
Posty: 829
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna kwinkunks23 Kwinkunks Blog Miejsce: Urodziny: 10/10
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1605
Re: Przekraczanie Horoskopu 19 lat(a), 8 mies. temu  

michael
Admin
Posty: 829
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna kwinkunks23 Kwinkunks Blog Miejsce: Urodziny: 10/10
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1628
Re: Przekraczanie Horoskopu 19 lat(a), 7 mies. temu  
<
mucha
Posty: 468
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12