Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

I TY możesz wejść na Chat :)
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 123
TEMAT: I TY możesz wejść na Chat :)
Re: I TY możesz wejść na Chat :) 14 lat(a), 3 mies. temu  
Widzę, że ostatnio idea czatów upadła (zwłaszcza że już nie wiadomo, czy ktoś jest, czy nie ma), więc ją ponownie podnoszę i podtrzymuję :) Jutro będę na czacie od ok. 23, jeśli macie ochotę pogadać, to zapraszam :)<br><br>Edytowany przez: stargazer, w: 27.03.06 23:51
stargazer
Admin
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

No i w ogóle proponuję odnowienie tradycji czatów. Pamiętam czasy, gdy odbywały się one niemal co wieczór. Teraz może się to nie udać, ale może chociaż 2-3 razy na tydzień... Jeśli można coś zasugerować, to przydałaby się taka informacja jak była kiedyś, o liczbie osób będących na czacie, widoczna ze strony głownej. Coś mi się jednak kojarzy, że to powodowało jakieś problemy techniczne, więc jeśli naprawdę się nie da, to trudno. W każdym razie ja sama jestem gotowa dyżurować na czacie w każdy wtorek i piątek, a może czasem w sobotę jeśli akurat będę w domu, od godz. 22.

Edytowany przez: stargazer, w: 29.03.06 19:46<br><br>Edytowany przez: stargazer, w: 29.03.06 23:02
stargazer
Admin
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

W każdym razie ja sama jestem gotowa dyżurować na czacie w każdy wtorek i piątek, a może czasem w sobotę jeśli akurat będę w domu, od godz. 22.
To miłe. Ustal tematykę spotkań, jakieś terminy, to umieszczę informację o tym na stronie startowej...

Tomasz
panTo
Admin
graph
astrolabium.pl

OK. Terminy - wtorki i piątki od 22. Czas trwania - w zależności od chęci, zainteresowania i czasu uczestników. Tematyka - nie miałam konkretnych pomysłów, po prostu ogólnoastrologiczna, np. na każdym spotkaniu można by pogadać o innym zagadnieniu. Jeśli są jakieś specjalne życzenia odnośnie tematyki ze strony Astrolabian, to bardzo proszę zgłaszać je do mnie :)<br><br>Edytowany przez: stargazer, w: 30.03.06 08:26
stargazer
Admin
graphgraph

Na początek mogę się pojawić w piątek, tzn. jutro, od 22 i czekać pół godziny do pojawienia się pierwszej osoby - jeśli ktoś przyjdzie i dyskusja się rozwinie, to zostajemy wedle uznania. Pierwszy temat, jaki przyszedł mi do głowy - tranzyty planet przez ascendent i ewentualnie descendent (głównie planet transsaturnicznych). I raczej zakładam tu wymianę doświadczeń i obserwacji, a nie sesję horoskopową online na zasadzie: "Masz tu moje dane i powiedz mi coś o mnie". Przyjmuję też, że każdy, nawet osoby dość początkujące, będzie już znał swój horoskop ewentualnie miał go przed oczami i wiedział, co gdzie ma i jakie na niego działają i działały tranzyty, tak by można było od razu ruszyć z dyskusją .<br><br>Edytowany przez: stargazer, w: 30.03.06 22:57
stargazer
Admin
graphgraph

A będziesz dzisiaj?

Pozdrawiam:))
astrei
graphgraph

Będę :)
stargazer
Admin
graphgraph

Do góryStrona: 123