Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Tranzyty planet a my
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12
TEMAT: Tranzyty planet a my
Re: Pluton na Marsie 15 lat(a), 7 mies. temu  
to nie dotyczy urodzeniowego pluton w koniunkcji z marsem lecz tranzytującego chyba że postarasz się o to z inną "gwiazdą"
fox
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

heh no i się frywolnie zrobiło. Dobrze, że na ten tranzyt musze poczekać jeszcze z jakieś 150 lat - do tego czasu moje nie tylko "marsowe" członki będą wyglądały gorzej niż na zamieszczonych ilustracjach.
nadir
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

No cóż , w moim przypadku "ŚWIADOMOŚĆ NIE PRZYCHODZI BEZ BÓLU"[
pocieszam się "NIE WARTO ZYĆ ŻYCIEM PRZEZ NAS NIEPOZNANYM"
color=#800080][/color]
fox
graphgraph

pantomas napisał(a):
fox napisał(a):
a co powiecie na tranzytującego plutona przez ascendent w koniunkcji do marsa? :ohmy:
Jak dla mnie, to wygląda to w następujący sposób:

[color=#A7A7A7][W tym miejscu były pewne zdjęcia, które ze względu na wrażliwość jednej z Raczyc musiały stąd zniknąć. Obecnie znajdują się [/color]tutaj i tutaj. Uwaga: dla osób wrażliwych oglądanie niewskazane!]

Oczywiście nie panikuj, bo jak na razie, to nie wiemy, czy jesteś mężczyzną, czy kobietą. Zresztą zdjęcia te potraktuj jako moją małą prowokację, choć Ci co się trochę znają powinni zrozumieć, dlaczego właśnie one się tutaj pojawiły. To po prostu Pluton na Marsie.

Znałem kiedyś kobietę, która miała urodzeniową koniunkcję Plutona i Marsa w Pannie. Nie pamiętam, w którym była domu, ale dobrze pamiętam, że takową miała. Była dermatologiem i pisała doktorat na temat zmian skórnych w okolicach narządów rodnych. Zdjęć o podobnej wymowie miała mnóstwo...

Tylko nie uciekaj...

Pozdrawiam
Pantomas

PS: Polecam również ten wątek...

To dobrze, zę nie mam marsa i plutona w koniunkcji LOL :laugh: -
Venom333
graphgraph

Re: Tranzyty plutona a mars 13 lat(a), 7 mies. temu  
witam ponownie.
chciałabym coś powiedzieć na temat plutona w kwadraturze do marsa. Obecnie mam właśnie taką kwadraturę pluton z 6domu do marsa w pannie w 4domu i odczuwam to jako nagromadzenie energii ale bardzo ukierunkowane nie jak przy neptunie gdy nie wiadomo o co chodzi. Jest to dla mnie jak moment przed erupcją wulkanu ale mam świadomość w jakim kierunku należy skierować energię, jest to krystalizacja i zrobienie przeskoku na drugą stronę i wcale nie sądzę aby było to dla mnie złe. Po 27 latach życia w jednym miejscu jakby w letargu, jestem blisko zmiany miejsca i odcięcia się od domu rodzinnego. Aspekt ten uściśli się w ciągu 2 miesięcy już po raz drugi. Za pierwszym razem rok temu moje życie nabrało również wyrazistości i określonego kierunku.
p.s. super forum:)
coma
graphgraph

Do góryStrona: 12