Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Astrolog Pullena- polska wersja
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12
TEMAT: Astrolog Pullena- polska wersja
#1484
Re: Astrolog Pullena- polska wersja 19 lat(a), 7 mies. temu  
Potwierdzam - u mnie też polska wersja Astrologa pokazuje ascendent przesunięty o 10 stopni, mimo że wprowadzone dane są prawidłowe (właściwa strefa czasowa, uwzględniony czas letni itp. - identyczne dane, jakie wprowadzam do angielskiej wersji Astrologa i wszystko działa bez zarzutu). Poza tym edycja już wprowadzonych danych (np. zmiana godziny urodzenia) nie wpływa w ogóle na wygląd wykresu, a przecież ascendent i domy powinny się przesunąć. Chciałabym też zwrócić uwagę na problem z zapisem daty - przy wstępnej konfiguracji wybrałam format europejski zamiast domyślnego amerykańskiego i od tej pory dzieją się rzeczy bardzo dziwne. Na przykład w tej chwili widzę przed sobą na ekranie: "Pon, 8 Środa 2004" - kto coś z tego rozumie, bo ja nic ;) Gdy wprowadziłam swoją datę urodzenia, zamiast 3 lipca pojawił mi się .... 7 marca - pozycje planet są przy tym prawidłowe, dla 3 lipca! Ta polska wersja zdecydowanie wymaga wielu poprawek.
mmk7
Posty: 195
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1485
Re: Astrolog Pullena- polska wersja 19 lat(a), 7 mies. temu  
Potwierdzam identyczne problemy.Używam tego samego ustawienia.
kk
Posty: 88
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1486
Re: Astrolog Pullena- polska wersja 19 lat(a), 7 mies. temu  
Jej, to przepraszam za niepomocne uwagi. To okrótne programisko musi być.

życzę wytrwalości w "walce" z rzeczonym ;)
mucha
Posty: 468
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1501
Re: Astrolog Pullena- polska wersja 19 lat(a), 7 mies. temu  
Zupełna racja z wyświetlaniem, ale planety mają prawidłowe pozycje. Jak coś jeszcze zauważę, dodam tutaj.

Michael
michael
Admin
Posty: 829
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna kwinkunks23 Kwinkunks Blog Miejsce: Gdańsk Urodziny: 10/10
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
s1.polchat.pl/chat.php?_room=chat_astrolabium
"Jedyna wolność to zwycięstwo nad samym sobą."
Fiodor Dostojewski
"Wniosek to punkt w którym nie masz już siły dalej myśleć."
Eddie Murphy
 
#1626
Re: Astrolog Pullena -polska wersja 19 lat(a), 7 mies. temu  
Przed chwilą otrzymałem maila od Astram, który napisał:

Chciałbym poinformować wszystkich Astrolabian o aktualizacji programu Astrolog32 po polsku.

Chciałbym przypomnieć o tym , ze program jest DARMOWY, ale nie powinien byc uzywany do celów zarobkowych zgodnie z wymogami autora programu - Waltera Pullena.

Jak zwykle proszę zainteresowanych o sprawdzenie działania i przesyłanie uwag na adres astram0@wp.pl.

Nadmieniam, ze plik A32podr.rtf oraz czesc Pomocy zawierajaca komendy DOS jest w trakcie przygotowania i zostanie włączona do programu po zakończeniu opracowania. Sa to duze pliki - wiec proszę o cierpliwość.


Astram prosi również, aby w razie wykrycia jakiegokolwiek problemu z programem wysyłać mu o tym informację mailem, gdyż dzięki temu praca nad polską wersją będzie przebiegała znacznie szybciej. Przypominam więc jego adres mailowy astram0@wp.pl

Pozdrawiam
Pantomas
panTo
Admin
Posty: 1636
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
astrolabium.pl
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12