Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Wróżka
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 123
TEMAT: Wróżka
#14324
Re: Wróżka 12 lat(a), 4 mies. temu  
Sorry za popelniane beledy , ale szybko pisze i wymyka mi sie od czasu do czasu jakas litera na klawiaturze . Co ja tutaj nudze o jakis wrozkach z Santo Domingo ! Ta najlepsza w Polsce to Pani Nina z Pszczyny ! Sprawdzona przez wielu moich znajomych co na slowo czary mary wybuchaja smiechem . Pracowala przez krodki czas u mojego ex , ktory ma sklep ezoteryczny w Bielsku- Bialej.Jak od niej wychodzili to wlosy stawaly im deba ! Niestety juz tam nie pracuje , numeru telefonu do niej nie mam , ale na stronach internetowych mozna ja znalesc .( Wrozka Nina z Pszczyny) . Wiem , ze jezdzi po calej Polsce, i jak kazda wrozka ktora ma taki prawdziwy dar , ona tez ma cos nie tak z glowa . O innych wrozkach nie pisze , bo to bylo tylko jedno pelne fiasko i samo bla bla bla . Niestety na pierwszy rzut oka nie mozna zobaczyc czy dana wrozka ma ten wlasnie dar przepowiadania przyszlosci czy nie , trzeba sprawdzic samemu i juz . Mowi sie , ze karty nie zawsze chca mowic.... A z mojego wlasnego doswiadczenia wiem , ze nawet jak ktos nam powie cos konkretnego o przyszlosci to dopiero przypominamy sobie te slowa jak fakt jest dokonany . Pozdrawiam wszyskich . Chyba nigdy sie tak nie napisalam jak tym razem o wrozkach ! hahhahaah . Na szczescie nie musicie tego czytac .
bilancia
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: kolo Urodziny: 10/12
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15260
Re: Wróżka 11 lat(a), 4 mies. temu  
lubie te pismo tylko jest trudno dostepne bynajmniej u mnie
magic
Posty: 23
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15264
Re: Wróżka 11 lat(a), 4 mies. temu  
teraz wiem, że na niektóre strony astro osoby które chcą udzielac pomocy i wsparcia duchowego musza miec na to jakieś certyfikaty lub cos potwierdzającego ich kompetencje
magic
Posty: 23
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15270
Re: Wróżka 11 lat(a), 4 mies. temu  
no ale jakie s są? bo ja juz nei wiem
sonia
Posty: 25
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 123