Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Astrolabium- miejsce syfiaste!
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1...678910111213
TEMAT: Astrolabium- miejsce syfiaste!
#13801
Re: Astrolabium- miejsce syfiaste! 12 lat(a), 7 mies. temu  
A wiesz Stargazer , że ja też na to zwróciłam uwagę ?

I też chciałam o tym tu napisać, obawiałam się jednak gadki ,że odświeżam swój wątek o niechlubnym tytule. To prawda , rój tych osobników z Księżyca :)


Alea iacta est
lula322
:)
Posty: 1043
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13804
Re: Astrolabium- miejsce przyjazne! 12 lat(a), 7 mies. temu  
Też zauważyłem te nicki. Spamu nie ma więcej niż zwykle, choć wymaga regularnego, prawie codziennego czyszczenia.
hmmm... co to, kto to?
michael
Admin
Posty: 829
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna kwinkunks23 Kwinkunks Blog Miejsce: Gdańsk Urodziny: 10/10
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
s1.polchat.pl/chat.php?_room=chat_astrolabium
"Jedyna wolność to zwycięstwo nad samym sobą."
Fiodor Dostojewski
"Wniosek to punkt w którym nie masz już siły dalej myśleć."
Eddie Murphy
 
#13811
Re: Astrolabium- miejsce syfiaste! 12 lat(a), 7 mies. temu  

Stargazer:Czy może mi ktoś wyjaśnić, skąd naraz na Astrolabium wzięło się tylu dziwnych użytkowników o nickach utworzonych od obcojęzycznych imion i nazwisk, którzy nie mają na swoim koncie ani jednego posta?

Lula: A wiesz Stargazer , że ja też na to zwróciłam uwagę ?

Michael : Też zauważyłem te nicki.Spamu nie ma więcej niż zwykle, choć wymaga regularnego, prawie codziennego czyszczenia.
hmmm... co to, kto to?






Wszyscy to zauważyliśmy! :)

Niesamowite to Astrolabium:)

lula322
:)
Posty: 1043
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13820
Re: Inwazja spambotów? 12 lat(a), 7 mies. temu  
stargazer napisała:
Czy może mi ktoś wyjaśnić, skąd naraz na Astrolabium wzięło się tylu dziwnych użytkowników o nickach utworzonych od obcojęzycznych imion i nazwisk, którzy nie mają na swoim koncie ani jednego posta? Wygląda to tak, jakby strona była bombardowana przez spamboty, ale liczba spamerskich postów ostatnio specjalnie nie wzrosła; czy forum jest tak regularnie czyszczone, czy to jednak nie spamboty?
Wczoraj wróciłem z urlopu. Będę obserwował i w wolnej chwili pomyślę nad tym, jak temu zaradzić...

Pozdrawiam
panTo
Admin
Posty: 1636
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
astrolabium.pl
Ostatnio zmieniany: 2011/08/22 09:05 Przez panTo.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13848
Re: etyka 12 lat(a), 7 mies. temu  
Napewno zdarzają się Wam sytuacje, gdy interpretujecie horoskop w dobrej wierze i w trakcie interpretacji orientujecie się, że intencje osoby która poprosiła o interpretacje nie do końca są podyktowane "dobrem". Tak bywa szczególnie w astrologii horarnej, gdzie dość szybko widać szarą strefę. Co wówczas robicie? Mówicie wprost co widać w horoskopie? czy zostawiacie informację sobie?
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13849
Re: etyka 12 lat(a), 7 mies. temu  
A konkretniej? Na jakiej podstawie oceniasz motywację swojego 'klienta'? Chodzi o dobro własne, dobro ogólne? To bardzo trudne niuanse, podejrzliwość czasami skłania do wyciągania błędnych wniosków.
Obiektywnie- ukrywanie Twojej prawdy nie ma sensu. Jeśli widać złe intencje, to lepiej je uświadomić.

O wiele ważniejsze jest, aby Twoje intencje były rzeczywiście Dobre.
ederlezi
Posty: 62
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/08/23 12:02 Przez ederlezi.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13853
Re: etyka 12 lat(a), 7 mies. temu  
Przykład: pytanie o sprawę sądową. Kwerent jest w detrymencie ale w domu kardynalnym, więc "łotr" ale silny i wygra. Podczas gdy władca DSC np. w swojej godności, ale w domu upadającym, więc sprawiedliwość leży po jego stronie, ale nie ma dość siły przebiciaby wygrać.

Mówić kwerentowi, że "łotr" ?
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1...678910111213