Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

I zaczęło się...
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 123456789
TEMAT: I zaczęło się...
#1141
Re: I zaczęło się... 19 lat(a), 8 mies. temu  
mmk7 napisał(a):
I ciekawa rzecz - mam wrażenie, że kwadratura do Księżyca była znacznie bardziej nieprzyjemna w skutkach niż koniunkcja ze Słońcem - u mnie to jakby uderzyło w sferę kontaktów międzyludzkich. Dziwne, bo podobno kwadratury działają słabiej niż koniunkcje. :unsure:

Cytując za Pantomasem :) moc aspektu a jak go odczuwamy to inna sprawa ( np coś mocno słodkiego nie wywoła w nas takiego protestu, jak trochę gorzka potrawa )

Z mojego podwórak wiem, że kwadratury dają popalić. "Aspekt" ma swój źródłosłów w słowie określającym "patrzę". - czuję, że sporo w tym wyjaśnienia - bo jak się dogadasz z komś , kto gapi się w zupełnie innym kierunku, niz ty? Ani Ciebie nie widzi, ani nie postrzega tego, co Ty - taka trudna kwadratura. Strumienie wody puszczone pod kontem 90 st. też nie utworzą rzeki, nie ma mocnych :P

Ja tak to widzę/czuję. Zastanów się nad innymi tranzytami - jak u Ciebie było z odczuwaniem kwadratur, a jak koniunkcji?
Pozdrawiam kosmicznie
mucha
Posty: 468
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1143
Re: Uran 19 lat(a), 8 mies. temu  
A Uran? Obecnie "bezrobotny", czy dopala z boku?
Cierpliwa bywasz? Podejrzewam Urana o brak cierpliwości...
_________________________
Uran reprezentuje całkowicie zindywidualizowaną osobowość.
mucha
Posty: 468
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1144
Re: Pluton opoz. Słońce 19 lat(a), 8 mies. temu  
witajcie
może przyda sie spojrzenie osoby podglądającej blisko kogoś z tranzytem Słońce -Pluton...powiem Wam jak ja to odbieram:faktycznie terroryzuje,wymusza,podglada,szpieguje,wszystko chce kontrolować;na sprzeciw wobec takich zachowań reaguje histerycznie,nie śpi po nocach,ma potok 1000mysli na minutę pokrętnych i zaborczych;potrzeba przenikania wszystkiego i wszystkich jest destruktywna tym bardziej im bardziej taki osobnik sobie swój stan uświadamia;
ten tranzyt jak wiecie dotyczy Blizniąt bo to one poddane sa obecnie takiemu bombardowaniu energią Plutona...wszystko jasne
janina
Posty: 30
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1145
Re: Pluton opoz. Słońce 19 lat(a), 8 mies. temu  
witajcie
może przyda sie spojrzenie osoby podglądającej blisko kogoś z tranzytem Słońce -Pluton...powiem Wam jak ja to odbieram:faktycznie terroryzuje,wymusza,podglada,szpieguje,wszystko chce kontrolować;na sprzeciw wobec takich zachowań reaguje histerycznie,nie śpi po nocach,ma potok 1000mysli na minutę pokrętnych i zaborczych;potrzeba przenikania wszystkiego i wszystkich jest destruktywna tym bardziej im bardziej taki osobnik sobie swój stan uświadamia;
ten tranzyt jak wiecie dotyczy Blizniąt bo to one poddane sa obecnie takiemu bombardowaniu energią Plutona...wszystko jasne
janina
Posty: 30
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1146
Re: Pluton opoz. Słońce 19 lat(a), 8 mies. temu  
No jasne...Mnie masz na myśli, tak? Że niby co? Że terroryzuję i odezwać się nie daję, TAK? :mad:
No dobra, jak będzie aż tak źle, proszę o sygnał na priva, a tymczasem zorganizuję front obrony bliźniąt - kto tu ma jeszcze taki tranzyt (Słońce ok. 20 stopnia)? ;)
i - profilaktycznie - zaniecham czytania cudzej korespondencji :P
Pozdrawiam bojowo ;)
mucha
Posty: 468
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1147
Re: Uran 19 lat(a), 8 mies. temu  
U mnie? Na razie Uran na urlopie, ale niedługo znowu się zabierze za mmnie i mojego Marsa :( A niecierpliwa jestem i bez tranzytów Urana ;)
mmk7
Posty: 195
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1148
Re: Pluton opoz. Słońce 19 lat(a), 8 mies. temu  
No tak, to tranzyt - a jeśli ja mam urodzeniowy nieharmonijny aspekt między słońcem i Plutonem (kwadraturę)? Całe życie mam być taka? Zaborcza, pokrętna, podglądająca i szpiegująca? ;)
mmk7
Posty: 195
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 123456789